Skocz do zawartości

rejestracja crossa


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie dajcie spokój !!!! Nie kupisz żadnej cewki zeby byłe śwaitła bo taka cewka nie istnieje, nikt takiej nie produkuje ! A homologacje może Ci tylko sprzedać autoryzowany dealer ale do crossa typu SX, CR,YZ... się nie kupi ! Homologacja to nie tylko światła a różnego rodzaju normy które motocykl musi sepłani itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokój !!!! Nie kupisz żadnej cewki zeby byłe śwaitła bo taka cewka nie istnieje, nikt takiej nie produkuje ! A homologacje może Ci tylko sprzedać autoryzowany dealer ale do crossa typu SX, CR,YZ... się nie kupi ! Homologacja to nie tylko światła a różnego rodzaju normy które motocykl musi sepłani itd.

piasektt Przeciez ja mam cos takiego :icon_exclaim: :biggrin: mozna kupic tle ze zestaw swiateł i ceeka itp kosztuje w KTM 3000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokój !!!! Nie kupisz żadnej cewki zeby byłe śwaitła bo taka cewka nie istnieje, nikt takiej nie produkuje ! A homologacje może Ci tylko sprzedać autoryzowany dealer ale do crossa typu SX, CR,YZ... się nie kupi ! Homologacja to nie tylko światła a różnego rodzaju normy które motocykl musi sepłani itd.

 

Czlowieku nie pisz takich glupot bo tylko sie osmieszasz. Sam masz EXC ktora jest homologowana odmiana SX i poza oczywistymi roznicami w silniku, wlasnie posiada cewke ktora daje prad na swiatla, a nie tylko i wylacznie do zaplonu silnika jak to w crossach. Polecam obejzec ten link: http://www.allegro.pl/item116619369_zareje...ego_crossa.html

 

Sam kiedys bylem zainteresowany zeby do swojej YZF'ki zalozyc pradnice z WR'ki zeby miec swiatla. Ale koszta takiej przerobki (znalazlem cewke uzywana za 500zł) troche mnie zniechecily :icon_exclaim:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez fik554
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu rejestrować crossa. I tak policja ma nikłe szanse na złapanie wyczynówki, ani nie odpiszą numerów tablicy bo jej nie ma ;) U nas jak ktoś smiga na crossie po drodze to robia sami sobie tablice rejestracyjne :) niech sobie juz odpisza te numery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez widzialem drokowane tablice z daleka wyglada jak normalna uciec uciekniesz jak nie wyjebiesz lub nie braknie paliwa a jak do dmou przyjada skoro chce zarejstrowac i ma kase niech proboje moze mu sie uda zawsze mozna ryzykowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przecież w naszym kraju - wszystko da się załatwić :icon_rolleyes:

 

Ostatecznie o homologację się nie dowiadywałam - i raczej nie będę - bo w sumie stwierdzam, że nie jest mi to potrzebne.

 

Chciałabym natomiast oświetlenie - lubię jeździć wieczorami - i tak się zastanawiam - bo pewnie już dawno ktoś z Was wpadłby na taki pomysł - słyszałam że można prąd z prądnicy poprowadzić - i nie potrzeba akumulatora - jak ktos gdzies pisal mi wczesniej.

 

Na ten temat jeszcze z zadnych fachowcem nie rozmawialam - tylko powtarzam to, co słyszalam - a tu poruszam tą kwestię, bo chcę wiedziec co Wy sądzicie na ten temat.

 

No i niby nie ma sensu rejestrowac crossa - ale pewnie nie jednokrotnie sie zdarzylo, ze jakis odcinek drogi jechaliscie szosą - wiec niektorzy moze wola byc "ubezpieczeni".

 

Ostatnio na zlocie tez zrobilismy sobie wyprawe i jechalismy droga jakies 5 km - i w sumie to sie ciesze ze nie bylo nigdzie policji.

 

Z drugiej strony - droga publiczna jest nawet ta lesna w momencie, gdy sie pojawi jakis inny uczestnik ruchu a w naszym lasku autka tez sie kreca - wiec teoretycznie tez tam nie wolno jezdzic :)

 

ale co tam ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Banitka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...