Skocz do zawartości

XL 600R kupić czy nie?


motoxl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do kupienia honde xl 600r ale niestety motocykl kopci i bierze olej... W zeszłym sezonie wymienił uszczelke pod głowicą twierdzi ze wtedy było ok. Moto jeszcze nei widziałem, mówi ze jak się ułożą dobrze pierścienie to da rade jechac ładnie kręci na obroty itp. ale jeśli są źle ułożone to nie chce krecic na wysokie i kopci strasznie... Mam pytanie: Czy jak wymienie tłok to bedzie ok? Czy to moze byc jakas powazniejsza usterka? Motocykl jest naprawde za grosze i jest w nienagannym stanie. Boje sie ze wpakuje sie w takie koszty ze cały silnik będe musiał wymienic. Co o tym myslicie? Bawic sie w to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za bzdury z dwurury ???

Ty sam nie widziales jeszcze motocykla, wiec co mozesz o nim powiedziec, skad wiesz ze jest w nienagannym stanie jezeli jednoczesnie kopci i " nie chce krecic na wysokie" ???

Kto mowi ze jak sie pierscienie dobrze uloza, to da rade jechac, a jak niedobrze to kopci itd ?

Przeciez to kompletna bzdura, pierscienie ukladaja sie raz po dotarciu silnika, a potem juz tylko powoli sie zuzywaja i to tyle - nie ukladaja sie na nowo przy kazdym odpaleniu silnika.

Poza tym na pytanie czy warto, czy nie tylko ty sam mozesz odpowiedziec i nikt inny.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaka cena? 1500-2000zł to kupuj zrób remont i bedziesz jeździł, jak koles chce wiecej to daj sobie spokój, no ale to jescze zalezy od ogólnego stanu technicznego itd

Edytowane przez kwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Motocykl kupiłem. Rozebrałem. Do wymiany jest tłok i wał, oczywiście szlif cylindra i rozrząd, napinacz byłby ok tylko slizg jest ukruszony delikatnie :icon_razz: . Głowica i inne ok :icon_razz: . Teraz mam pytanie gdzie moge tanio kupic te częsci? Zalezy mi na uzywanym wale a reszta to nowe. Dziekuje za rady. Pozdrawiam.

Edytowane przez motoxl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...