Skocz do zawartości

co o tym myślicie?


Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem na allegro takie cośallegro czy mozna takim pośmigać rekreacyjnie po lesie - czy nie bedzie za mały na kogoś o wzroście 175cm - może to tylko zabawka dla dzieci ?

bo cena na prawde kusząca

Wyglada to troche jak z hipermarketu cena adekwatna do wykonania szkoda by mi bylo pieniedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy ma cos takiego, silnik spoko, ale jednak zawieszenie to ma słabe, łatwo uszkodzić, wiec sie raczej nie opłaca, tyle ze ten koles jest niski i troche lat ma, mieszka w Pieninach i ma tam schronisko oraz wypozyczalnie quadów i taki jeden motorek(troche większy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na allegro takie cośallegro czy mozna takim pośmigać rekreacyjnie po lesie - czy nie bedzie za mały na kogoś o wzroście 175cm - może to tylko zabawka dla dzieci ?

bo cena na prawde kusząca

Masz 18 lat, to kup sobie cos porzadnego, a nie jakąś zabawke dla dzieci. Za ta cene masz juz CZ 125 cross, a tym mozna juz sie pobawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 18 lat, to kup sobie cos porzadnego, a nie jakąś zabawke dla dzieci. Za ta cene masz juz CZ 125 cross, a tym mozna juz sie pobawic.

JEdni cenią walory uzytkowe, a inni wola powyrywać dupy na plastiki... W sumie CZ to fajna sprawa Qmpel ma, ale to juz duży crossik, a to mi jakies małe wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEdni cenią walory uzytkowe, a inni wola powyrywać dupy na plastiki...

 

Wiesz co piszesz jakbys mial cos do plastikow, tylko teraz niewiem czy chodzi Ci o scigi czy o plastikowe crossy?? Bo kto powiedzial ze plastiki nie maja walorow uzytkowych, ja tam jezdzilem na plastikach i wcale nie po to zeby powyrywac dupy, bo swoja dziewczyne mam i mnie takie szpanerstwo nie rajcuje. Albo precyzuj cel swojej wypowiedzi albo sie nie wypowiadaj w taki sposob, bo niektorzy moga sie poczuc urazeni.

 

A wracajac do tematu to mi sie wydaje ze to taki mini bike cross jest, wiec bym sobie odpuscil. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie "zabawka" tylko zabawka. w tym wypadku cudzyslow jest zbedny.

 

Nadaje sie zeby pojezdzic wokol domu, najlepiej po utwardzonym podlozu. A co do rozmiarow to wystarczy zobaczyc na jakich kolach, a raczej koleczkach to stoi.

 

To nie jest motocykl, to jest gadzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...