Skocz do zawartości

opinie na temat ciuchów answer i thor


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Witam. Odświeże trochę temat... Mam takie samo pytanie jak padało wcześniej ale nikt nie udzielił na nie odpowiedzi, a mianowicie czy ktoś jeździł lub słyszał o butach THOR QUADRANT? Czy może lepiej kupić AXO RC-6C. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda zamawianie z tej strony? Przysyłają Ci z USA?

Tak wysyłają do Polski ale ich system naliczania ceny za paczkę jest troche zagmatwany. Pare minut temu wysłałem do nich maila z zapytaniem ile wynoszą koszty przesyłki do Polski za 2x buty, spodnie, bluze i rękawice. Jak mi odpiszą to podam wtedy cenę.

Pozdrawiam Marek.

 

 

Edit 19.08.06

 

A więc dostałem odpowiedź i cena przesyłki wynosi około $75 za to co napisałem powyżej. Przesyłka jest dostarczana przez: EMS air mail.

Edytowane przez marecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos jeszcze sie wypowie na ten temat kto juz to robil poleci sprawdzony sklep i powie jak odbywaja sie planosci.do tej pory mozna bylo zauwazyc na forum ludzi ktorzy mowili o ciuchach z usa i ich sprowadzaniu a jak co do czego to niuc konkretnego nie pisza

pozdr

 

dzieki marecki ktory jak o pierwszy napisal konkrety, co prawda nie sprawdzone jeszcze w zyciu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit 19.08.06

 

A więc dostałem odpowiedź i cena przesyłki wynosi około $75 za to co napisałem powyżej. Przesyłka jest dostarczana przez: EMS air mail.

 

Jak bym miał zapłacic 75 dolców z przesyłkę to bym musiał naprawdę dużo zamówić albo cuś!

A jaki jest oczekaiwania za ta horendalna sumę?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje w usa , tylko i wylacznie wtedy gdy jestem tam , jak to wyglada ?

wiec loguje sie w sklepie ktory mi odpowiada , wybieram produkty , wkladam do koszyka :) podaje adres , place karta kredytowa i czekam na przesylke przez jakis tydzien !( przesylka mnie nic nie kosztuje gdyz zamawiam na kwote wyzsza niz 100$ )

ps. jesli zapomnialem o jakims szczegole to przepraszam :)

prosze M@LY o to same konkrety

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nekaone sprecyzuj o jakie konkrety chodzi, to ja z checia odpowiem Ci. Mysle ze nas nie interesuje jak odbywaja sie zakupy na terenie usa(zakup i przesylka).

 

sebool wlasnie koszt przesylki zalezy od gabarytow i ciezaru i na ten temat moglby kto sie wypowiedziec z praktytki(z usa do polski dla scislosci)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie będę mógł określić wam ile kosztuje transport za kilka tygodni bo na 100% będę zamawiać w USA (rzeczy, o których napisałem w poprzednim poście). A cena jak już było napisane zależy od gabarytów przesyłki. Oczywiście 75 $ to nie mało (przy czym jest to wysyłane pocztą lotniczą) ale biorąc pod uwagę to co zamawiam to koszt tego w USA wynosi coś koło 800 zł a w Polsce 2x tyle więc jak by nie patrzył warto w ten sposób zamawiać. Jak przeglądałem stronki to najbardziej opłaca się kupować w USA przedmioty marki Thor bo u nas ich cena jest ponad 2x większa. Mam nadzieję, że w jakimś stopniu rozjaśniłem wątpliwości.

Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEOKANE Czy mógłbyś mi wskazać gdzie na tej stronce jest to zaznaczone, że przesyłka nic nie kosztuje przy zakupie powyżej 100$? Moje buty mogą być na mnie na następny sezon za małe więc się przyda :)

Przy każdym towarze jak na niego klikniesz. Tu masz link http://www.btosports.com/p/THR3410-009 i przy butach na czerwono pisze: "Free Shipping on All Orders Over $100 inside the lower 48 states (excludes Hawaii and Alaska)!"

Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...