Skocz do zawartości

opinie na temat ciuchów answer i thor


Rekomendowane odpowiedzi

siema, zaniedlugo mam zamiar kupic sobie buty thor quadrant, co o nich myslicie?

interesuje mnie takze opinia o ciuchach answer.

 

ps. za tydzien-dwa bede zamawiał z usa troche ciuchów i jestem w stanie załatwic takie buty thora i inne ciuchy thor/answer za niezla kase, jak ktos chetny to niech pisze. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray chyba jest jasnowidzem :icon_mrgreen: cena za buty i część kosztów wysyłki to 400zł, to takie jak w tym ogloszeniu http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M171438

 

jezeli ktos jest chetny na buty albo bluze lub spodnie thora, answera to piszczcie bo za kilka dni skladam zamowienie (za bluzy ok 60-80zł, spodnie 250zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz bluza jak bluza .. jeżeli nie kierujesz sie jakimiś specjalnymi walorami jak ochraniacze czy dodatkowe pierdoły to raczej nie ma znaczenia. Wszystkie raczej są takie same , różnica to proporcje tkanin w materiale , więc postaw na design.. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj ojciec będąc niedawno w stanach zakupił sobie buty,spodnie,rękawice i koszulke i naprawde wszystko za niezłą kase duużo taniej niż by w polsce kupował a towar to nie byle gowno tylko ciuszki juz takie konkretniejsze.Jak ktos ma mozliwosc sprowadzic sobie z usa to nie ma sie czego bać,jakościowo jest to samo a moze i nawet lepiej i ceny sporo niższe.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tych firm, bo myślę poważnie nad zakupem butów THOR QUADRANT. Mam pytanie czy to jest taka srednia pomiędzy jakością, a ceną?

Jak dobrać rozmiar butów do stopy moja normalna numeracja to 46-47 EU , w stanach to chyba 12,5 . Słyszałem, że trzeba kupić większe ale o ile?

Prosże o poradę kogoś doświadczonego.

Dzięki :icon_razz:

Edytowane przez dario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...