Skocz do zawartości

czy ttr 250nadaje sie do lekkej turystyki


Rekomendowane odpowiedzi

mam juz transalpa ale rajcuje mnie cos lekkiego endurowatego na czym moglbym obskoczyc jakies lasy i bory z bagazem. wiem ze ttr 250 jest ekonomiczna w miare mocna i szybka nie za ciezka i za wysoka, niezawodna. do enduro jest super a co z turystyka?czy objazd Polski wchodzi w gre z bagazami w pojedynke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w sumie moc mz 250 ,a skoro na mz jezdzilo sie w polske to i na TT mozna. Oczywiscie musisz byc pewny stanu i napewno nie pogonisz 80 - 90 max

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 to mam transalpa ale szukam czegos do lekkiej turystyki i do wyszalnia sie w lasach i polach. upatrzylem ttr250 - fajne moto lekkie niezawysokie jak dla mnie ekonomiczne i niezawodne. stad tez moje pytanie. czy to dobry wybor?

 

Napewno dobry, popatrzał bym jeszcze na XR, XLR-y. Nie ma co gadać że 250 4T nie na daje sie do turystyki bo ludzie na tym świat zjezdzają co świadczy o tym że są trwałe i wystarczająco silne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chwale sobie KLR 250, moc po odblokowaniu tyle co maluch w wersji bez katalizatora, vmax 135, v przelotowa to jak tam kto woli - ja jezdze miedzy 100kmh (@ 6k rpm) a 120 (@ 8000 rpm). czerwone pole od 10 do 12k). w uplay sie nie grzeje, bo jest watercooling :icon_rolleyes:

 

w lesie jest super, lepiej daje sobie rade niz klr 600 kumpla, bo cwiartka jest lzejsza o te 20 kg. na bagnach sie nie zapada i mozna pruc prawie przez wszystko.

powerslide`y ida nawet z 3 i 4 biegu, zaleznie od gruntu, opon i umiejetnosci

 

na lacza sam nie chce isc, trzeba sie ratowac strzalami ze sprzegla

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...