Skocz do zawartości

11-15 sierpnia [long lykend]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...aha gwoli scislosci... jaki mam wziac zestaw:

a) full tramper -> namiot + mata + psiwor

b) semi tramper -> mata + psiworek

c) nie wiem

 

Ja sie przyłączam do powyższego pytania!... no więc?!?

Choć wolałbym nie brac namiotu, bo... komus pozyczyłem! :icon_mrgreen:

 

Kto i kiedy leci z W-wy? (Poza Wojtasikiem)

 

Dzis rano w Trójce mówili że cały region od Kłodzka do Jeleniej Góry jest podtopiony i wiele dróg, zwłaszcza lokalnych, jest nieprzejezdnych. A będzie gorzej bo zaczynają zrzucać wodę ze zbiorników retencyjncyh jako że juz sie nie mieści, a wciąż leje. Czy w związku z tym planujemy korektę trasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :icon_mrgreen:

 

Co do namiotów i psiworów. Sugernuję, żeby namioty były. Pierwszy nocleg w Rybniku mamy pod dachem, drugi też, ale w Kutnej Horze nie wiadomo jak będzie z domkami, podobnie w Kłodzku. To znaczy - pewnie jakieś hotele będą, ale to podnosi koszt imprezy. Czy uda się wbić do jakichś domków - nie mam pojęcia (chociaż spróbuję coś znaleźć, podzwonię jutro). Ale i tak postaram się wziąć jakąś dwójkę.

 

Kto i kiedy leci z W-wy? (Poza Wojtasikiem)

 

No ja ale na 4oooo :icon_mrgreen:

 

Dzis rano w Trójce mówili że cały region od Kłodzka do Jeleniej Góry jest podtopiony i wiele dróg, zwłaszcza lokalnych, jest nieprzejezdnych. A będzie gorzej bo zaczynają zrzucać wodę ze zbiorników retencyjncyh jako że juz sie nie mieści, a wciąż leje. Czy w związku z tym planujemy korektę trasy?

 

Hm, możemy dojechać do Wrocka i odbić na południe.. ale może poczekajmy z decyzją na piątek. To jednak jeszcze ładnych parę dni, może się sytuacja wyklaruje..

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Barył, tyle abyś miał na TEN wyjazd z nami mogę Ci rozłożyć na raty...

pzdr

P.S. Ale jakbyś LYsY ustalił ze wszędzie da się bez namiotów napisz - dla mnie ma to znaczenie, bo z miejscem na bagaże krucho! Jednak przenośna wanna z prysznicem trochę miejsca w sakwach zajmuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lysy - konkrety proszę. O której startujecie planowo z Rybnika ? Bo pierdolenie, że o 8.00 to sobie możesz ... Ty już wiesz co ... :icon_mrgreen: Niejasne dla mnie jest ( w związku ze stanem wód w rzekach) miejsce przekroczenia granicy. Jakuszyce aktualne ???? Jakby co mogę jeszcze dziś albo jutro wysłać czujki z Jeleniej do Jakuszyc, żeby sprawdzili jak z przejazdem.

 

 

 

 

 

P.S. Ale jakbyś LYsY ustalił ze wszędzie da się bez namiotów napisz - dla mnie ma to znaczenie, bo z miejscem na bagaże krucho! Jednak przenośna wanna z prysznicem trochę miejsca w sakwach zajmuje...

 

pie**olić namioty Stasieńku ... w namiotach są pająki wielkości kotów :cool: Bierz kapuchę i karty :lalag: kto to będzie zwijał na kacu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lysy - konkrety proszę. O której startujecie planowo z Rybnika ? Bo pierdolenie, że o 8.00 to sobie możesz ... Ty już wiesz co ... :lalag:

 

Prot ma rację, wiem jak to bywa. Dlatego zupełnie poważnie proszę e info: czy da się zrobić w piątek UMIARKOWANĄ imprezę?

 

Rzecz w tym, że Stachu będzie jechał z Gdańska, Prot dołączał na trasie więc będzie nieelegencko ich wystawić. Podejmijmy decyzję, że wyjazd w sobotę o 10:00 i (BŁAGAM) tej jednej godziny i daty się trzymajmy. Reszta może być wolną amerykanką na maxa z czyszczeniem rowów i zwiedzaniem podłóg :P :icon_mrgreen:

 

Ewentualnie niech to będzie inna godzina, ale jak pisałem wyżej - proponuję o 10:00. Tolerancja 15 minut. Kto się spóźni, ma wylizać tłumiki wszystkich motocykli* :cool: ;)

OK? :P

 

pozdr

LYsY

 

*kara wymienna na inne usługi :icon_mrgreen:

 

EDIT: Droga ponoć jest przejezdna dla aut poniżej 3,5 tony - http://www.gddkia.gov.pl/

Edytowane przez LYsY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam własnie TVN24 sytuacja wygląda kiepsko w całej Kotlinie Kłodzkiej i okolicach Jeleniej. Jelenia,Wałbrzych i Kłodzko zalane. Jak się nie zmieni sytuacja do soboty, może należałoby rozważyć zmianę kolejności odwiedzanych miejsc. Czyli łyknąć traskę od dupy strony.

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ...stwierdzam, iz namiotu nie biore... zreszta... moj nowy ulegl czesciowemu zniszczeniu w rumunii... i przy probie ponownego rozstawienia... zapewne uleglby destrukcji calkowitej; ....stary jest za duzy... tak wiec nawet jakbym chcial... to namiotu - brak.... czyli pozostaje szukanie kwater/hoteli/cycatych blondynek posiadajacych dom z basenem :icon_twisted:

 

2. Zrobmy liste osob, ktore nocuja na kotwicy... bo z tego co widze... nie wiele tego wychodzi i jak beda 4 osoby to raczej nie widze sensu wynajmowania domku

 

zdeklarowani dopisywac sie:

 

KOTWICA :

1. wojtasik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ostateczie przez Bieszczady też da się do Pragi dojechać... Parę kilosów w tę czy wewtę...

 

 

 

"Ostatecznie" Bryl... tfu ... Staszek :icon_twisted: I nie drwij tylko wykup sobie abonament na TVN24 ... nikt nie mówi o Ukrainie i wyspach Zulu-gula. Czytamy ze zrozumieniem ... ooookeeeeej ???? :buttrock:

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...