Skocz do zawartości

11-15 sierpnia [long lykend]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zgodnie z obietnicą - nowe mapki!

Najpierw owe "koło" które mamy zrobić:

http://republika.pl/hmlysy/trasa.jpg

Ważne punkty na mapie to:

1. Rybnik

2. Moszna

5. Pekelne doly - tu się kończy sobota

6. Praga

7. Kutna Hora - tu się kończy niedziela

8. Boboszów (przejście graniczne)

9. Kłodzko (twierdza)

10. Kletno - tu się kończy poniedziałek (chyba że na noc zostaniemy w Kłodzku)

 

Distance: 777 km (szkoda że nie 666 :icon_razz: ). Plus kręcenie się gdziesik - pewnie w 900 km się zamknie.

 

Powroty we wtorek :) Dla większości będzie to trasa z Kłodzka do Warszawy:

http://republika.pl/hmlysy/2warszawa.jpg

Distance: 420 km

 

Total distance: Wawa - Rybnik 350 + objazdówa 900 + powrót 420 = 1670 km.

 

Pozdr :P

LYsY

 

PS Zgłaszać kandydatury!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja!

 

Zaklepałem wstępnie nocleg na ośrodku przy Elektrowni Rybnik. Kto był na którymkolwiek Rybnik Party, wie jak to wygląda :) Dla pozostałych: to fajne domki w lesie, nad zalewem rybnickim - bardzo sympatyczne otoczenie, spokój, cisza, dźwięk palonej gumy niesie się nad wodą... :buttrock: :banghead:

 

Domek kosztuje 150 zł + 100 zł kaucji. Na górze są 3 pokoiki i 10 łóżek, będzie więc jak się wyspać. Tyle że standard tego domku to "nic ekstra" - raczej miejsce na imprezę niż hotel 3-gwiazdkowy. Ale za to przy 10 osobach i założeniu braku strat :buttrock: wychodzi nocleg po 15zł :buttrock:

 

Tak więc ja zgłaszam swoją kandydaturę na łykendowe śmiganko :icon_eek:

Zostało jeszcze 7 dni :banghead:

 

Spoko Draco, dostaniesz zaszczytne zadanie przejęcia domku jeśli tam będziemy nocować. Ja go nie dam rady odebrać gdyż będę jechał z Warszawy i dotrę pewnie późnawo...

Namiary na gościa mam, możesz mi podać swojego koma?

 

MarianKa rzucił też kontrpropozycję, żeby nocować w innym ośrodku - o ile się orientuję, ładniejszym i droższym. Szczegóły wkrótce sprawdzi i da znać, a zdecydujemy wspólnie, gdzie przenocujemy.

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji braku perspektyw na długi weekend (wypad w góry z "kolezanką" nie wypalił) zainteresowałem się ów tematem :banghead:

 

Wydaje się być ciekawie, niewątpliwie wybrał bym się z wami KOCHANI :banghead:

 

...w kwesti formalnej - można się podpiąć? :buttrock: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o możliwym noclegu w Buku w Rudach Raciborskich (to parę km od Rybnika, dystansowo różnica żadna):

Pokoje 2 -osobowe, po 70 PLN/pokój. Możliwość (ale nie przymus)wykupienia śniadania za 10 PLN/żołądek. Dzwoniłem do ośrodka - na 11/12.08 sa wolne pokoje.

Osrodek taki troche socjalistyczny jeszcze (kiedyś, chyba za Górskiego, albo za Piechniczka, trenowała tam kadra Polski). Ale łazienki są i nie ma pająków.

http://buk.gat.pl/

 

Prosze o szybką decyzję, co wybieracie i rezerwujemy.

Edytowane przez MarianKa

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja!

 

Zaklepałem wstępnie nocleg na ośrodku przy Elektrowni Rybnik. Kto był na którymkolwiek Rybnik Party, wie jak to wygląda :) Dla pozostałych: to fajne domki w lesie, nad zalewem rybnickim - bardzo sympatyczne otoczenie, spokój, cisza, dźwięk palonej gumy niesie się nad wodą... :buttrock: :banghead:

 

Domek kosztuje 150 zł + 100 zł kaucji. Na górze są 3 pokoiki i 10 łóżek, będzie więc jak się wyspać. Tyle że standard tego domku to "nic ekstra" - raczej miejsce na imprezę niż hotel 3-gwiazdkowy. Ale za to przy 10 osobach i założeniu braku strat :buttrock: wychodzi nocleg po 15zł :icon_eek:

Spoko Draco, dostaniesz zaszczytne zadanie przejęcia domku jeśli tam będziemy nocować. Ja go nie dam rady odebrać gdyż będę jechał z Warszawy i dotrę pewnie późnawo...

Namiary na gościa mam, możesz mi podać swojego koma?

 

MarianKa rzucił też kontrpropozycję, żeby nocować w innym ośrodku - o ile się orientuję, ładniejszym i droższym. Szczegóły wkrótce sprawdzi i da znać, a zdecydujemy wspólnie, gdzie przenocujemy.

 

pozdr

LYsY

dla mnie bomba :buttrock: tararirare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oczywiscie o ile pojedziemy

 

 

Informacja o możliwym noclegu w Buku w Rudach Raciborskich (to parę km od Rybnika, dystansowo różnica żadna):

Pokoje 2 -osobowe, po 70 PLN/pokój. Możliwość (ale nie przymus)wykupienia śniadania za 10 PLN/żołądek. Dzwoniłem do ośrodka - na 11/12.08 sa wolne pokoje.

Osrodek taki troche socjalistyczny jeszcze (kiedyś, chyba za Górskiego, albo za Piechniczka, trenowała tam kadra Polski). Ale łazienki są i nie ma pająków.

http://buk.gat.pl/

 

Prosze o szybką decyzję, co wybieracie i rezerwujemy.

NAM OSOBISCIE BARDZIEJ PODOBA SIE PLAN łYSYEGO TAKI DOMEK WSZYSCY RAZEM MOZNA POSZALEC NIKOMU NIE DZIEMY PRZYSZKADZAC ALE DOSTOSUJEMY SIE DO WIEKSZOSCI o ile oczywiscie pojedziemy

ps.po spotkaniu nad kanałkiem mam jeszcze kaca ale było warto :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan z grubsza OK. Moszną mozna obejrzeć w pół godziny, bez szwendania sie po wnętrzach (kawa gówniana, fuj!), ogródek fajny, na romantyczny spacerek (10 min. wystarczy, w końcu jestesmy dorosli :) )

10 MIN COS TY TAK BEZ GRY WSTęPNEJ :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji braku perspektyw na długi weekend (wypad w góry z "kolezanką" nie wypalił)

 

A co Waldi nie chce jechać ????

No ja wypadam ... ani Kotwica ... ani Rudy ... Kotwica za tania, Rudy za drogie ... ale się porobiło ... może Was dojdę w trasie ...

 

Zgodnie z obietnicą - nowe mapki!

Najpierw owe "koło" które mamy zrobić:

http://republika.pl/hmlysy/trasa.jpg

Ważne punkty na mapie to:

1. Rybnik

2. Moszna

5. Pekelne doly - tu się kończy sobota

6. Praga

7. Kutna Hora - tu się kończy niedziela

8. Boboszów (przejście graniczne)

9. Kłodzko (twierdza)

10. Kletno - tu się kończy poniedziałek (chyba że na noc zostaniemy w Kłodzku)

 

może w w Dołach ... może w Pradze ...

może Horach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur....wojtasik jak czytam ten temat to stwierdzam ze chyba bedzie od cholera asów gotowych na kałing:):biggrin::)na dzień dzisiejszy siem piszem:):biggrin::)

no i jak ma robertson byc i jego niski glos!!!!musze zobaczyc jak bedzie dzialal na kobiety:):crossy::)..ktorym wydaje sie ze musza sie myc:):wink::) :crossy: szatan!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Draco, dostaniesz zaszczytne zadanie przejęcia domku jeśli tam będziemy nocować. Ja go nie dam rady odebrać gdyż będę jechał z Warszawy i dotrę pewnie późnawo...

Namiary na gościa mam, możesz mi podać swojego koma?

Wielkie dzięki za przyznanie bardzo odpowiedzialnej funkcji :crossy: :biggrin:

Nr telefonu poszedł na PW :biggrin:

Pzdr, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej podróżnicy!

 

Decydować czy bierzemy pokoje w Buku czy domek na Kotwicy!! Bo jak na razie wydaje mi się, że w głosowaniu jest 2:0. Czyli Gerard i ja za Kotwicą, nikt za Bukiem (ew. 2:1, jeśli MarianKa woli Buk, ale - Marian - zrozumiałem że i tak będziesz nocował w Glajwitz?).

 

Czas uaktywnić prawo wyborcze!!

Wybory potrwają do 17:30, potem dzwonimy, bo trzeba miejsce zaklepać już na stówę.

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...