Skocz do zawartości

Zajechal motocykliscie - kolejny wypadek ;(


hbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero udalo mi sie zeskanowac kawalek gazety, by pokazac Wam to co sie stalo nie cale 2 tygodnie temu jakies 10km od mojego miasta...

 

wypadek.GIF

 

Coraz wiecej bezmyslnych kierowcow tak robi... A najbardziej denerwuja mnie "kierowcy" maluchow.. pakuja sie prosto pod kola... brak slow. Na szczescie kolo od moto zyje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nie napiszą tam zawsze motocyklista jechał z dużą prędkością i była ogromna siła uderzenia, a autko no fakt wymusilo, ale spokojnie sobie skręcało. Ile byśmy nie jechali to i tak zawsze będzie, że z dużą prędkością.

;) :flesje: ;) :biggrin: :lalag: :banghead: :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nie napiszą tam zawsze motocyklista jechał z dużą prędkością i była ogromna siła uderzenia, a autko no fakt wymusilo, ale spokojnie sobie skręcało. Ile byśmy nie jechali to i tak zawsze będzie, że z dużą prędkością.

;) :flesje: ;) :biggrin: :lalag: :banghead: :banghead: :banghead:

 

 

Dokładnie tak, a puszki zawsze jezdżą powoli

Łapy opadają a o reszcie nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkość napewno była duża, a gość miał naprawdę bardzo dużo szczęścia że przeżył i to jest chyba najważniejsze.

Wcale nie trzeba jeździć wolniej tylko ostrożniej, a prędkość dopasowywać do warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Browarnym. Popatrzcie na zdjęcie.

Poza tym prawdą jest, że poruszamy się z prędkościami trochę większymi od samochodów. A na pewno daną prędkość osiągamy w znacznie krótszym czasie niż samochody. Dodając do tego mniejsze gabaryty stanowimy swoistą niespodziankę na drodze. Nie raz zdarza mi jadąc katamaranem w ostatniej chwili w lusterku dostrzec zbliżającego się motocyklistę. A uwierzcie mi, używam lusterek.

Na załączonym zdjęciu widać że gość solidnie zapinał i moim zdaniem (nie wykluczając winy kierowcy samochodu) powinien się cieszyć że przeżył.

Mimo wszystko uważajcie na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punto nie jest wzorem bezpiecznego samochodu, a mimo to, kierowcy NIC się nie stało, a zatem motocykl nie jechał niewiadomo ile... pozatym to jest tekst pod publikę - "jechał DUŻO" - przeciez nie wzbudzałoby to takich emocji gdyby napisali, że jechał 100, czy 120kmh bo takie prędkości na papierze w dzisiejszych czasach robią wrażenie tylko na mocherach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle : skandal to co sie dzieje na Polskich drogach... i to w wiekszosci wina kierowcow puszek(moim zdaniem oczywiscie) ;) :flesje: a jesli jest wypadek z udzialem motocyklisty to zawsze pierwsza mysl jaka przychodzi do glowy kierowca puszek : "zapie**** jak wsciekly" i to nawet jesli nie jest wina motocyklisty....i to mnie najbardziej denerwuje... ;) :biggrin: :lalag:

Edytowane przez COLIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...