Skocz do zawartości

Peugeot Cros 50 CM


Evangelis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli w tym siedzi silnik minarelli am6 to kupuj smialo,bo nie bedzie problemu z czescmi i ma okolo tych 7-9km ale jezeli jakis wynalazek tam jest to odradzam i polecam poszukac czegos innego :) (patrzac na zdjecia to jest to am6) spalanie przy palowaniu to jakies 4l ,a poleci zaleznie od zebatek jednak na predkosci rzedu 100km/h nie licz,bo wtedy to juz nie ma mocy ani przyspiecha ;) jak na calkiem pierwszy motor to w porzadku - jak juz cos miales to moze Ci byc malo zaniedlugo :flesje:

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzownilem raczej kupuje od niego koles duzo jeszcze mi opusci "bajere strzelilem" mily koles mozna go zarejestrowac ,malo pali jedzie jakies ok 110kmh tuning ma jakis wlozony no zobaczymy zobaczymy koles trzyma motor dla mnie bo jestem w trakcie kolowania floty jak poajde po niego to od razu go opisze co i jak no i lepsze fotosy walne ! :) dziekuje za pomoc pzodrawiam cale grono uzytkownikow !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to jest to Peugeot XP 50 albo XP6 jak kto woli

i 110 raczej nie poleci :)

 

ma zbornik 6 L + 1 L rezerwa, wazy 85 KG

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem to co mi powiedzial tamten siomek :) nawet jak jedzie 80 dla mnie to starczy to bd moj pierwszy motorower nie dolujcie mnie ;p nie moge sie doczekac jak go zobacze i przejade sie nim oby to nie byla jakas mina :flesje: narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy to ma prawo do rejestracji ? nie widze jakos kierunkow :)

 

a jak nie ma i ma byc do jazdy po torze, to sie nie nadaje :flesje:

 

 

w moim nie ma kierunków i lusterek i jakoś niemiałem problemów z rejestracją

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem to co mi powiedzial tamten siomek :) nawet jak jedzie 80 dla mnie to starczy to bd moj pierwszy motorower nie dolujcie mnie ;p nie moge sie doczekac jak go zobacze i przejade sie nim oby to nie byla jakas mina :flesje: narazie

Nikt Cie tu nie chce dołować i pewnie wszyscy doskonale jeszcze pamiętają uczucie 'pierwszgo razu] na swoich sprzętach :)

Ale dobrze gdybyś pojechał z kimś zorientowanym kto byłby w stanie ocenić stan techniczny maszynki. Bo tak na szybkiego to nic dobrego z tego nie wyjdzie ;)

 

pozdrawiam i życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na "syzbkiego" to sie podniecisz jak tylko wejdziesz i bedziesz uparty jak osiol zeby kupic wlasnie ten. Ja tak mialem z rometem a pozniej 700 stowek stary wjebal w silnik. A teraz mam nauczek bo moglem miec simka czy cos i juz sam na wszystko kase loze t osie az tak nie spiesze do wydatkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za okolo 1,5tyg lece po niego bd z osoba ktora sie dobrze zna na mechanice i wie co i jak wiec z ogladnieciem problemu nie bedzie no i oczywiscie z jazdy probnej wywnioskuje czy ma on ta moc koles sie malo zna bo pytalem sie o silnik a on mi odpowiedzial ze ma 049 chodizlo mu pewnie o pojemnosc wiec ciemny albo takiego zgrywa jestem ciekawy co to za sprzet ale jak mowicie ze minareli am6 wiekszy cylinder to bd mozna poszalec troche mi chdozi o moc wole w teren ruszac no nic pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bo ja wiem czy 50 w teren bedzie dobra ?" tak Ray kupie od razu k**** 250 i sie zabije na ktoryms drzewie!!.W okolicy mam duzo polnych drog i pól w tym 1 moje takze bd mial gdzie sie tym pobawic ;] , juz nie moge sie doczekac! Moze mi ktos pomóc w transporcie?chodzi mi tylko oto jak motor przywiesc czy na "leząco" czy normalnej pozycji i jakos pasami linkami go przymocowac ale jak ?mial juz ktos z tym doczynienia?bo martwie sie troche tym dosyc dlugi dystans mam do pokonania 300KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...