Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nei wiem w co wy gracie ale np.

nie cytuje dzisiejszej konwersaqcji z "luną"

 

ale przykład matactwa!!

 

"jestem tu nowa osoba, ale juz od dłuższego czasu obserwuje strone Halo Szczecin i czasami nie wiem o co chodzi w tych postach"

 

i perełka:)

LUNA

Grupa: Forumowicze

Przebieg: 2

Jest od: 29 Lip 2006

Skąd: Szczecin

Wiek: 31

 

moze poprostu jakiś głupi jestem :icon_rolleyes:

Edytowane przez Zbychu_Belzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym linkiem mozna zobaczyć kronikę w której jest reportaż z sobotniej parady dla nowożeńców.

 

http://ww6.tvp.pl/4500,20060730376185.strona

 

 

OJ JAK SUPER DZUIEKUJE CI BRACISZKU :)

my to sie potrafimy bawic :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze poprostu jakiś głupi jestem ;)

 

 

Czasami się zastanawiam czy to nie jest prawda :icon_rolleyes: a tak na marginesie za bardzo bierzesz to na serio :) wyluzuj chopie to tylko forum i każdy ma prawo do swojej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam dziś spotkanie na barce ???? Jest ????

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nei wiem w co wy gracie ale np.

nie cytuje dzisiejszej konwersaqcji z "luną"

 

ale przykład matactwa!!

 

"jestem tu nowa osoba, ale juz od dłuższego czasu obserwuje strone Halo Szczecin i czasami nie wiem o co chodzi w tych postach"

 

i perełka:)

LUNA

Grupa: Forumowicze

Przebieg: 2

Jest od: 29 Lip 2006

Skąd: Szczecin

Wiek: 31

 

moze poprostu jakiś głupi jestem ;)

No moze i jesteś :icon_rolleyes: nie wiem chłopie o co Ci chodzi! najpierw sam zaczepiasz a potem sugerujesz rzeczy jakie nie maja miejsca. myslałam ze na tej stronie bedzie jakos normalnie ale widze ze dalej wieje zabawa podwórkową. czy o to tu chodzi? strona prosze pana figuruje w internecie i jest [/b]OGÓLNO DOSTĘPNA więc kazdy tak jak to zauwazył Vidlak ma prawo do swojej opinii co nie znaczy że pan sie musi z nia zgadzać. nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ale sam proponowałeś opowieści rodem z Halo Szczecin wiec na drugi raz prosze sie zastanowić co sie pisze. ;) nie bój sie zacytowac mojej odpowiedzi na Twojego bardzo kulturalnego e-maila. jak nie podoba sie wam ze inni to czytaja to proponuje utajnic ta strone i taplać sie tylko we własnym towarzystwie. wchodząc i czytajac pierwszego posta myślałam że spotykaja sie tutaj dojrzali i spokojni ludzie a nie agresory. pozdrawiam reszte forumowiczów, którzy sa bardziej otwarci na nowe znajomości niz pan Zbychu. :)

Edytowane przez luna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze i jesteś :icon_rolleyes: nie wiem chłopie o co Ci chodzi! najpierw sam zaczepiasz a potem sugerujesz rzeczy jakie nie maja miejsca. myslałam ze na tej stronie bedzie jakos normalnie ale widze ze dalej wieje zabawa podwórkową. czy o to tu chodzi? strona prosze pana figuruje w internecie i jest [/b]OGÓLNO DOSTĘPNA więc kazdy tak jak to zauwazył Vidlak ma prawo do swojej opinii co nie znaczy że pan sie musi z nia zgadzać. nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ale sam proponowałeś opowieści rodem z Halo Szczecin wiec na drugi raz prosze sie zastanowić co sie pisze. ;) nie bój sie zacytowac mojej odpowiedzi na Twojego bardzo kulturalnego e-maila. jak nie podoba sie wam ze inni to czytaja to proponuje utajnic ta strone i taplać sie tylko we własnym towarzystwie. wchodząc i czytajac pierwszego posta myślałam że spotykaja sie tutaj dojrzali i spokojni ludzie a nie agresory. pozdrawiam reszte forumowiczów, którzy sa bardziej otwarci na nowe znajomości niz pan Zbychu. :)

 

Zawsze znajdzie się na forum osoba która umila nam czas swoimi śledztwami niczym sherlock holmes na tropie nie ma co się tym za bardzo przejmować bo jak wiadomo nie jest to miejsce na jakieś dziwne dochodzenia mamy tu pitolić o wypadach przejażdżkach i spotkaniach i zlewamy sprężystym łukiem panów dedektywów, luna głowa do góry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja was rozuiem i sie tu bawcie i sobie piszcie ale zapominacie o odrobinie normalności i kultury a to w szczególności jedna soba!!

 

a co do luny to moge sie mylić ale nie wyaje się ani mnie ani kilku innym osobom!!

 

dla mnie EOT!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja was rozuiem i sie tu bawcie i sobie piszcie ale zapominacie o odrobinie normalności i kultury a to w szczególności jedna soba!!

 

a co do luny to moge sie mylić ale nie wyaje się ani mnie ani kilku innym osobom!!

 

dla mnie EOT!!

 

 

ZBYNIU co sie tak meczysz,daj se na luz i sie tak nie goraczkuj.jak masz do kogos z nas gorzkie zale to wal na PW ,bo od jakiegos czasu sie produkujesz i efektow nie ma.

jak nie odpowiada ci nasze otoczenia masz jeszcze HALO SZCZECIN-oni zwłaszcza cie kochaja :)

POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO DALSZEJ ZABAWY WSZYSTKICH .... I JESZCZE NOWYCH :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja was rozuiem i sie tu bawcie i sobie piszcie ale zapominacie o odrobinie normalności i kultury a to w szczególności jedna soba!!

 

a co do luny to moge sie mylić ale nie wyaje się ani mnie ani kilku innym osobom!!

 

dla mnie EOT!!

 

Dzięki zbychu za zezwolenie :icon_rolleyes: mam wrażenie jak byś conajmniej został moderatorem tego tematu czyżby coś mnie omineło? :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu kończ waść pan wstydu oszczędź :icon_rolleyes:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie się na forum osoba która umila nam czas swoimi śledztwami niczym sherlock holmes na tropie nie ma co się tym za bardzo przejmować bo jak wiadomo nie jest to miejsce na jakieś dziwne dochodzenia mamy tu pitolić o wypadach przejażdżkach i spotkaniach i zlewamy sprężystym łukiem panów dedektywów, luna głowa do góry ;)

 

dzieki Vidlak bo juz zwatpiłam ze sa tu jakieś normalne osoby :) jakos ostatnio dedektywi sa na topie. byc moze kolega Zbychu pozazdrościł panu Rutkowskiemu i sam chcę wypłynać na FALI SŁAWY wyjasniając zagmatwane sprawy Halo Szczecin :icon_rolleyes: co prawda nie moge zlac spręzystym łukiem panów dedektywów bo to jest niewykonalne ;) ale zawsze mozna zastosowac linie prostą ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Vidlak bo juz zwatpiłam ze sa tu jakieś normalne osoby :) jakos ostatnio dedektywi sa na topie. byc moze kolega Zbychu pozazdrościł panu Rutkowskiemu i sam chcę wypłynać na FALI SŁAWY wyjasniając zagmatwane sprawy Halo Szczecin :icon_rolleyes: co prawda nie moge zlac spręzystym łukiem panów dedektywów bo to jest niewykonalne ;) ale zawsze mozna zastosowac linie prostą ;) pozdrawiam

 

Teraz może dodam coś od siebie jeżeli ktoś jest nastawiony bojowo i chce walczyć lub wyzywać, ubliżać innym grupom, jeśli ktoś wstał lewą nogą lub nie ma humoru i chce sie wyżyć w sposób prywatny niech poprostu tu nie zagląda to nie jest ten dział. Proponuję założyć osobny dział na forum "wyzywarnia"

 

Zapominamy o zgrzytach o problemach zostawiamy je w tyle jak drzewo przy 260 km/h jeśli komuś przyjdzie ochota na dziwne pod teksty lub potyczki osobiste niech lepiej zostanie na tym drzewie, sorry!! ale jestem tym zmęczony.

 

luna zapomnij o tym co sie stało i nie żyj przeszłością! lepiej opowiedz nam jak tu trafiłaś oraz parę słów o sobie?

Edytowane przez Vidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz może dodam coś od siebie jeżeli ktoś jest nastawiony bojowo i chce walczyć lub wyzywać, ubliżać innym grupom, jeśli ktoś wstał lewą nogą lub nie ma humoru i chce sie wyżyć w sposób prywatny niech poprostu tu nie zagląda to nie jest ten dział. Proponuję założyć osobny dział na forum "wyzywarnia"

 

Zapominamy o zgrzytach o problemach zostawiamy je w tyle jak drzewo przy 260 km/h jeśli komuś przyjdzie ochota na dziwne pod teksty lub potyczki osobiste niech lepiej zostanie na tym drzewie, sorry!! ale jestem tym zmęczony.

 

luna zapomnij o tym co sie stało i nie żyj przeszłością! lepiej opowiedz nam jak tu trafiłaś oraz parę słów o sobie?

 

 

 

rozumiem ze ten watek naszej stronki bedzie juz zapomniany i dajemy dalej :evil: :evil: jedziemy az sie z gumy pali :(

:evil: :lalag: ; :biggrin: :crossy: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze ten watek naszej stronki bedzie juz zapomniany i dajemy dalej :evil: :biggrin: jedziemy az sie z gumy pali :(

:wink: :cool: ; :) :) ;)

 

Jasne generał :crossy: dajemy aż laczki nam pospadaja. kto nie nadąża ten zostaje w tyle :evil:

 

Teraz może dodam coś od siebie jeżeli ktoś jest nastawiony bojowo i chce walczyć lub wyzywać, ubliżać innym grupom, jeśli ktoś wstał lewą nogą lub nie ma humoru i chce sie wyżyć w sposób prywatny niech poprostu tu nie zagląda to nie jest ten dział. Proponuję założyć osobny dział na forum "wyzywarnia"

 

Zapominamy o zgrzytach o problemach zostawiamy je w tyle jak drzewo przy 260 km/h jeśli komuś przyjdzie ochota na dziwne pod teksty lub potyczki osobiste niech lepiej zostanie na tym drzewie, sorry!! ale jestem tym zmęczony.

 

luna zapomnij o tym co sie stało i nie żyj przeszłością! lepiej opowiedz nam jak tu trafiłaś oraz parę słów o sobie?

Trafiłam tutaj zupełnie przez przypadek i nie wiedziałam ze swoim wejściem narobie tyle szumu :lalag:

Od dawna pociagały mnie stalowe rumaki i kiedys szperajac w internecie natrafiłam na grupę rodem z mojego miasta - Halo Szczecin a obserwujac co sie tam dzieje trafiłam na Motor Kardan i postanowiłam zapukać. ot to wszystko! nic szczególnego. pozdrawiam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...