Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również witam w "nowej rzeczywistości" :)

Co za zbieg okoliczności - zmiany na forum MZ zbiegły się z terminem wyborów.Czyżby prognostyk zmian w całym kraju ? :icon_mrgreen:

P.S. a emotikony też mi się tutaj bardziej podobają :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tu dayanek z MZ. No rzeczywiście, trochę się porobiło, ale cóż. Życie idzie dalej :icon_biggrin:

Może nie będzie tak źle - pewnie się uśmiejcie, ale ja wierzę, że wszystko się jszcze poukłada :bigrazz:

Jutro będzie lepiej - jak mawia cały świat :smile:

pozdrav

--

dayanek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko w skrócie opowiem...

Ale wpierw odpowiem na pytanie Roberta65. Otóż nie otrzymałem oficjalnego ostrzeżenia, że zostanę usunięty z forum. Były tylko te teksty, które znacie wszyscy. Nic na PRIV, czy też maila, GG i różnego środki przekazu nie dostałem. Po informacji, że admini przekształcają się w moderatorów, na drugi dzień ciach...

W PiS-du z cenzurą pomyślałem, z żalem o ludziach, którzy żeby nie tracić kontaktów zostają tam... Idea jest dobra, tylko czemu pod dyktando wąskiego grona osób. Szkoda, że nie są widoczne posty Wielkiegoszu, który w bardzo spokojny i wyważony sposób próbował wyjaśnić problem. Też zrobili ciach jego postom.

Mam ostry ozór, trudno. Może za kolejne siedem lat się zmienię...

Nie zawsze krytykowałem, a odpowiadałem dopiero ostro na posty, które bezpośrednio dotykały mojej osoby, gdy rozmówcom puszczały nerwy i atakowali osobę, a nie moje poglądy.

Nie lubię być zmuszany do czegokolwiek... a już nikt nie zmusi mnie do wypowiadania opinii, które nie są moimi opiniami. Nie zmuszam też nikogo do ich popierania.

To tak jak z Religią. Jak była komuna, nie zmuszano dzieci do chodzenia na katechezę, to większość śmigała. Jak wprowadzili przymus, to dzieci jęczą...

Na MZ zapanował dyktat i nastały mroczne czasy... ale mam nadzieję, że i tam zaświeci słoneczko :smile:)

Pozdrawiam ludzi przybyłych na te forum... tylko to na prawdę nie o to chodziło...

Nie ma do nich o to większego żalu, no ale taki malutki to mam... Tylko nie obrażam się o byle co. Cudzych kompleksów leczyć nie zamierzam.

Ani SPID-owi, ani VIDLAK-owi nie mam za złe "Fuck off"-ów i "DUP" przynajmniej się coś działo.

A poglądy na temat klubów MC też zmieniłem... Były, są i będą... i też to szanuję. Bo niby czemu nie. Musimy przeca jakoś wspólnie egzystować :icon_biggrin:

Tylko świnia nie zmienia poglądów... :bigrazz:

 

Acha!! I nie odcinam się od kontaktów z ludźmi z MZ i ktokolwiek zechce i gdziekolwiek zechce, zawsze chętnie na moto podlecę...

Edytowane przez mav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witajcie starzy wyjadacze motonici MZ. Chociaż na tej stronce jestem zalogowany już prawie rok czasu to jakoś się tu nie wchodziło a szkoda. Widzę ,że chociaż niektórzy z nas dostali kopa to i tak możemy się spotykać dalej elektronicznie. Przedstawiać się dla znajomych chyba nie muszę a dla całej rzeszy braci motocyklowej zrobię to później. :icon_biggrin: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witajcie starzy wyjadacze motonici MZ. Chociaż na tej stronce jestem zalogowany już prawie rok czasu to jakoś się tu nie wchodziło a szkoda. Widzę ,że chociaż niektórzy z nas dostali kopa to i tak możemy się spotykać dalej elektronicznie. Przedstawiać się dla znajomych chyba nie muszę a dla całej rzeszy braci motocyklowej zrobię to później. :icon_biggrin: :lalag:

 

:bigrazz: Witajcie Diabliki. Brakowało Twoich wąsów i uśmiechu Elżbiety!! :)

 

P.s. mam dla Ciebie duży artykuł o VMaxie, w tygodniu podjadę to zostawię u Waldka... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witajcie starzy wyjadacze motonici MZ. Chociaż na tej stronce jestem zalogowany już prawie rok czasu to jakoś się tu nie wchodziło a szkoda. Widzę ,że chociaż niektórzy z nas dostali kopa to i tak możemy się spotykać dalej elektronicznie. Przedstawiać się dla znajomych chyba nie muszę a dla całej rzeszy braci motocyklowej zrobię to później. :icon_twisted: :lalag:

 

witajcie witajcie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...