Skocz do zawartości

Yamaha TDR 125


marian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie co do TDR 125. Jak sie jezdzi tym motocyklem, chodzi mi o trasy, czy mozna nim utrzymywac w trasie predkosci ok 120km\h?, jaki ma v-max, ile pali w trasie, w jezdzie miejskiej, ogolnie czy warto to kupic, czy ma jakies swoje wady?

 

Bede wdzieczny za wszelkie komentarze i odpowiedzi.

 

 

Pozdrawiam

marian.

 

 

Kurde, pomylilem tematy :/, prosze o przeniesienie. Sorry, moj blad.

Edytowane przez marian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym to wysilony dwusów, wiec do trasy sie ni chu*a nie nadaje. Chyba ze jestes hardcoreowcem i nie przeszkadza Ci mala zywotnosc silniczka. Ogolnie w 2T lepiej sie nie pchac jesli poważnie myslisz o jezdzie gdzies dalej.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak stoisz z funduszami ale jak chcesz moto w trasy bardzo wygodne i ogólnie świetny motor to co do pojemności 125ccm polecam małe varadero - raz jezdzilem i bylo calkiem przyjemnie,110km/h w trasie utrzymasz bez niczego,a ze to 4T to ładny przebieg też zrobi :)

 

chyba,ze masz na mysli trasy 30km :):D to wtedy tdr'ka bedzie dobra ;) i poleci na pewno wiecej niz te 120km/h - kolo 130-140km/h jak nic,silnik taki jak w dt (i chyba tzr jak pamietam ?)

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak taki silnik :banghead: Greedo co ty pie**olisz ze 2T sie w dlugie trasy jechac nie da.Japonczyki nie robią 2T ktorymi walniesz 20 tys i są do roboty.Spokojnie mozna nawinąc 70-100 tys.a silnik w tdr wcale nie jest wysilony.pzdr

 

Hhehehehehehheh dobrze by było żeby były takie przbiegi max to 50 tyś i jeszce z ładodnym traktowaniem i na dobrych olejach a przy mojej jeździe to 2T wytrzyma 25tyś

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...