Skocz do zawartości

wydech do NSR


premislauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydech z R1 do NSR to chyba nie najlepszy pomysł :biggrin: . Stracisz kompresję, a co do wyglądy to raczej taka tuba nie za dobrze będzie wyglądać przy takim niewielkim moto, no ale kwestia gustu :icon_biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncowke mozesz zalozyc ale dyfuzora nie zmieniaj bo starcisz moc albo zmien na jakis sportowy dedykowany hondzie nsr 125

i tak watpie zebys jej bardzo zmienil odglos 2t nie zmienisz odglosu on zawsze bedzie brzeczal mi sie ten odglos podoba;)

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wydechy Arrow dedykowane do NSR :icon_biggrin: ja mam taki i dzwiek super, nie ma juz tego skuterowego pierdzenia tylko jest powazny odglos a przy tym nie jest zbyt glosny, no moze powyzej 8tys obrotow slychac go juz jak rasowa 600tke ale wg. mnie jest to tylko zaleta :biggrin: mam kompletny uklad (dyfuzor+koncowka) i przyznam ze dodaje on troche mocy :icon_biggrin: zatem jak najbardziej polecam - Arrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wydechy Arrow dedykowane do NSR :icon_biggrin: ja mam taki i dzwiek super, nie ma juz tego skuterowego pierdzenia tylko jest powazny odglos a przy tym nie jest zbyt glosny, no moze powyzej 8tys obrotow slychac go juz jak rasowa 600tke ale wg. mnie jest to tylko zaleta :biggrin: mam kompletny uklad (dyfuzor+koncowka) i przyznam ze dodaje on troche mocy :icon_biggrin: zatem jak najbardziej polecam - Arrow.

 

Kolega ma końcówkę Arrow w Aprili RS 50 i jest taka głośna że gdy rusza to ciężko jest znieść dzwięk silnika przekraczającego 10tys. obr/min...ale może tylko on tak ma...i to jest takie straszne pierdzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kup sobie jakis sportowy tlumik do NSR 125 (byl niedawno na allegro) .Wydech to w 2t bardzo wazny element. najlepiej nie zmieniaj tego tlumika. a jak niechcesz sluchac tego dzwieku to kup soebie jakas 6-setke. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj śmiało od R1 ja w RG 80 mam od zx6r wydech i mi własnie porawiło osiagi a nie pogorszyło nie słuchaj tych "mechaników"

 

 

Chłopcze nawet nie masz pojęcia jak wazny w 2T jest układ wydechowy a Ci "mechanicy" mają racje!

Radze poczytać sobie odpowiednie książki !!!

 

P.S. A co ty nie miałeś w swoim RG 80 to sam Pan Bóg nie wie !!!! heheheheh

jak coś piszesz to pierw pomyśl albo w ogóle nic nie pisz dobrze ci radze specjalisto !!!

Edytowane przez HONDA_ NS-1_FREAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...