Skocz do zawartości

Milicyjne Urale.


wieczny student
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dobrze wiedzieć :). Mam wszystkie odcinki, ale, głupio się przyznać, nawet ich wszystkich nie przejrzałęm. Nie mam czasu... Oglądałem tylko czwarty. Zasięgnąłem za to informacji dość blizko policyjnego źródła, czekam na odpowiedzi. Może bedzie trochę więcej informacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wydaje mi się że mam jeszcze zdięcie mojego ojca jak stoji oparty o milicyjnego strucla.Ale i tak nie wiem jak to umieścić.Ostatnio oglądałem pare lat temu i z tego co pamietam to wtedy zaskoczył mnie kształt baku i suwaki(irbit jak nic). Nie cieszący się dobrą opiniją stary wyga z łodzi ma k750 w barwach tego resortu i wozi ze sobą artykuł z gazety o swojej kaczce.W efekcie jakiejkolwiek(niezaleznie czym jeżdzi) kontroli pokazuje policjantom wycinek prasowy i każdy problem ma z głowy. Jeśli chodzi o wyposażenie to pewien handlarz od lat porusza sie na wschud zaprzęgiem na kolasce którego znajduje się sygnał(syrena)najpewniej nie odkrecany od lat 80,to właśnie wtedy w naszym regionie milicja sprzedawała uralce. Mogę zrobić zdięcia cyfruwką jak wyglądał montowany sygnał,jeśli ktos jest zainteresowany.Ale ponieważ komputer mym przyjacielem nie jest bardzo prosił bym o pomoc,jak to się umieszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdięcia sygnału mogę wysłać na pocztę inaczej jeszcze nie potrafię.Zdięcia milicyjnego uralca jeszcze nie znalazłem przekopałem się dopiero przez pół tony fotek rodzinnych.

 

http://img317.imageshack.us/img317/5360/obraz024hg1.jpg

 

 

 

 

urrraaaa

A teraz gorzej: syrena jest milicyjna z71,ale zdemontowana z innego sprzętu. :biggrin: Dowiedziałem się również,że urale rosyjskiej milicji miały -tylko powtarzam- okienko w bloku ,do koła zamachowego skąd odbiero napęd jakieś dynamo(?) odłanczane nogą(prawą)zasilajace syrene. :biggrin:

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...