Skocz do zawartości

Broń boże nie brać przykładu


Marlew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcpol

Wydaje mi się, że o to w życiu chodzi, o adrenalinę, element niepewności, igranie z losem, też lubię szybko pojeździć, chociaż v-max mojej Gilery (90) jest mały, ale pokonywanie zakręu 90 stopni, przy takej prędkości to jest to, kiedyś z kolegami wchdziliśmy się do pobliskich zakładów, firm, uruchamialiśmy alarm i uciekaliśmy, to dopiero była zabawa, potem przestaliśmy, stróz się wk****ł i były tam psy, albo ucieczki od policji na motorkach (wtedy jeszce WSK, Chart), jeździlimy nocą po osiedlu, gdy przyjeżdżały mendy to zatrzymywaliśmy się gdy goniły to odjeżdżaliśmy i tak w kółko, gdy przyjeżdzały kolejne radiowozy to dopiero wtedy uciekaliśmy na pobliskie pole. Pozdro dla wszystkich nienormalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nienormalny

 

trzeba było odrazu się zatrzymac i sprawdzic który z Was ma dłuższego, po co tyle zachodu.

 

Bez urazy ale myślę że mimo młodego no w miarę wieku byłyby problemy ze wzwodem :biggrin: pozatym krowa która dużo ryczy mało mleka daje

a tak na poważnie po co chwalisz się przestępstwem drogowym nikt nie jest święty ale....

dzieciaki się naczytają i pośrednio możesz mieć któregoś na sumieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby. Jakbys zobaczył ile widać w nocy przez przyciemnianą szybkę... :biggrin:

 

i zapomniałem dodać - byłem w jeansach :P

nie doczytalem jeszcze do konca wszystkich odpowiedzi ale po tym oswiadczeniu domyslam sie ze zaraz co ktos napisze ze jestes nienormalny :D

 

no risk no fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jesteś nienormalny

 

ja też .. :notworthy:

 

 

dla usprawiedliwienia powiem wam , że subaru impreza STi nie ma większych szans z cbr600 :biggrin: , za kierownica kierowca rajdowy (albo pilot , po rajdzie subaru , jeszcze w kombinezonie)... po 3 razach pokazał mi :biggrin: ale mine miał nieszczególną :D

 

 

nienormalny :P

 

ale warunki były bespieczniejsze , bez wjazdow /wyjazdów i jasno.... czemu ja sie tłumacze , nienormalny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla usprawiedliwienia powiem wam , że subaru impreza STi nie ma większych szans z cbr600 :D , za kierownica kierowca rajdowy (albo pilot , po rajdzie subaru , jeszcze w kombinezonie)... po 3 razach pokazał mi :lapad: ale mine miał nieszczególną :P

nienormalny :flesje:

Itam, coś cienka ta STi musiała byc :notworthy: :biggrin:

 

Ale muszę powiedzieć, że za BMW M5 E39 (5 litrów, V8, 400 koni) ciężko mi się było utrzymać na prostej - szedł jak burza. Niestety, w zakrętach opalonemu panu już zabrakło umiejętności :P

 

Nie ma to jak mały wyścig od czasu do czasu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam rosyjska ruletke! To dopiero adrenalina!

 

Tez zdarzalo mi sie scigac z puszkami, ale konczy sie tak ze jak przekrocze pulap predkosci gdzie zaczyna sie glupota, zwalniam, zjezdzam i pozdrawiam przez podniesienie reki.

 

Pozdrawiam

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazyliscie dziwny trend ze zazwyczaj po takie akcji ci co maja slabsze moto lub go nie maja wcale glosno krzycza? Moze sie wypowie ktos kto ma R1 albo GSXR 1000 lub podobne moto? Dla wiekszosci z przedmowcow 200km/h jest czyms nienormalnym bo nigdy nie wjezdzili sie w szybkie moto i jak tym GSes sie staraja do 150 rozpedzic to zajmuje to kilometry trasy, dla R1 to pewnie w granicach 10 sekund. Nie mowie ze pochwlam co kolega zrobil ale wszyscy na mocnych motorkach na pewno sie przyznaja ze czasami adrenalinka bierze gore i robia podobne szalone trasy...... i do poki nie bedziesz mial moto ktore bez problemu po kilkunastu sekindach ma 250km/h to tego nie zrozumiesz....

 

pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazyliscie dziwny trend ze zazwyczaj po takie akcji ci co maja slabsze moto lub go nie maja wcale glosno krzycza? Moze sie wypowie ktos kto ma R1 albo GSXR 1000 lub podobne moto? Dla wiekszosci z przedmowcow 200km/h jest czyms nienormalnym bo nigdy nie wjezdzili sie w szybkie moto i jak tym GSes sie staraja do 150 rozpedzic to zajmuje to kilometry trasy, dla R1 to pewnie w granicach 10 sekund. Nie mowie ze pochwlam co kolega zrobil ale wszyscy na mocnych motorkach na pewno sie przyznaja ze czasami adrenalinka bierze gore i robia podobne szalone trasy...... i do poki nie bedziesz mial moto ktore bez problemu po kilkunastu sekindach ma 250km/h to tego nie zrozumiesz....

 

pozdro 4 all

 

 

No dobra i co....mam moto ,ktore pojedzie ponad dwiescie...i "kopa" tez ma konkretnego...i dalej zachowan autora tematu nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra i co....mam moto ,ktore pojedzie ponad dwiescie...i "kopa" tez ma konkretnego...i dalej zachowan autora tematu nie rozumiem...

 

Taaaaa.......................no cóż, lepiej pyrkać skuterkiem a zjeżdżając z górki hamować nóżkami bo przecież 60 kmk/h można przekroczyć :icon_mrgreen:

 

Marlew, sie wyżyłeś chłopie, dobrze że cie gdzies na radarek nie capneli :D Uważaj na siebie ;)

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że o to w życiu chodzi, o adrenalinę, element niepewności, igranie z losem

Zapewniam Cię, że o to w życiu na pewno nie chodzi. Zobaczysz już niedługo.

 

pozdrawiam i życzę wszyskim szybkim i wściekłym, żeby adrenalina nie przysłoniła ostatniej odrobiny rozsądku.

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...