Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzicie , ze to co zrobił ten osobnik nie ma najmniejszego sensu , nie lepiej było zainwestować w orginał z extra lakierem , chromem , polerką itp. a tak popsuł MZ http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=113508292

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe dobre...ale te wasze komentarze :icon_mrgreen:

 

Jak widać nie macie za grosz wyobraźni.Ludzie opamiętajcie się ! Każdy ma swoje halo i każdy ma inne upodobania.Jeżeli każdy lubiłby to samo to zastanówcie się czy byłoby tak fajnie, nie sądzę.

Nie dość ,że się chłopak naprawcował i włozył w to serce ,to nie...najlepiej skrytykować ,tak?

Żałosne, ale tak najfajniej ,zrugać zbesztać z błotem a samemu iśc na łatwizne i kupować gotowe.

 

Projektant tego moto ,miał taki kaprys i przerobił moto jak mu się podobało ,JEMU i miał do tego prawo.

A wy tego nie musicie kupowac jeżeli wam się nie podoba :/

 

Aha i dodam że autor tego posta w tytule napisał "ludzie już nie mają czego przerabiac"...a ja od siebie dodam w jego strone"ludzie już nie wiedzą jakie tematy zakładać ,tak im się w domach latem nudzi"

Edytowane przez Skay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... miałem dołączyć do "rugania przerabiacza"... ale kurde, o co wam ludzie chodzi..? chłopak kupił sobie etkę, sprzęt bynajmniej jeszcze nie zabytkowy, żeby płakać nad stratą oryginału, i przerobił sobie jak chciał. jego własność, jego prawo

naprawdę, przy tym, co dzieje się w garażowych warsztatach z naprawdę zabytkowymi harakami, awo czy innymi liczącymi po lat 50 sprzętami, to nie ma się czego czepić

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam troche to przeszkadza. Jeszcze troche i bedziemy smiac sie z ludzi, ktorzy beda jezdzic w nie markowych ciuchach. Podziwam wlozona prace, i jak na mozliwosci bardzo ciekawie wygladajacy efekt koncowy. Na zlocie na pewno zrobilbym takiemu sprzetowi zdjecie!

 

Pozdrawiam!

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie przesadzajce... etz 251 to jeszcze nie zabytek. jakby ktos przerobil AWO, Junaka czy inny piekny relikt to by mnie zabolalo. Moto z aukcji jest z 90 roku, a ile japoncow przerobionych na streety z tych lat juz sie nie produkuje? I to jakos nie boli :icon_mrgreen: ETZ w takiej wersji to cos innego i dlatego jest to ciekawe - ktos mial taka wizje i ja urzeczywistnil. a i na drogach jest roznorodniej...

 

p.s. moto wyglada dosc ciekawie - napewno wzbudza sensacje i to niekoniecznie ta negatywna. jak napisal EdgeCrusher - zrobil bym mu fote na jakims zlocie gdyby sie pojawil

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za pomysł stworzenia - przerobienia tej maszyny, nie widzę w tym nic złego, widziałem niejednego " spaskudzonego Junaka"- moto starszego o blisko ćwierć wieku od tej ETZ i żal mi było nie raz pierwowzoru, ale w tym przypadku?

Twórca chciał stworzyć motocykl który ma przyciągać oko i udało mu się to, pewnie na żywo wygląda dużo lepiej, tak więc gratuluje stworzenia własnej niepowtarzalnej maszyny- widzicie w tym coś złego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym polerowaniem kanałów ssących (jest w opisie). Wyczytałem w Świecie motocykli że do dwususów nie stosuje sie tych zabiegów. Ponoć nierówności i chropowatości zawirowywują mieszanke przez co lepiej sie spala.

moze ktoś sie wypowie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w pewnym sensie podziwiam. Sprzet nie kazdemu musi sie podobac ale od czegos trzeba zaczac. Czlowiek uczy sie na bledach i jezeli zacznie od mztki to moze z czasem zrobi naprawde ladna maszyne. Malo mztek w oryginale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla jednych WT, dla innych super lans maszyna

 

w moim bloku są bracia którzy kupują jakiś złomiasty samochód (koszt zakupu do 1500zł :icon_mrgreen: ) pordzewiałego i w ogóle - farba kilogramy szpachli zderzaki z innego samochodu, spoilery, wloty powietrza, alusy, wielki tłumik itd. wygląda to śmiesznie na mase, ale co 'wytuningują' jakąś brykę to pojawia się kartka wyrażająca chęć sprzedaży, a po jakimś czasie samochód znika, a w jego miejsce pojawia się kolejny który tuningują... tak więc, są ludzie którzy cenią tego rodzaju przeróbki :icon_mrgreen:

Edytowane przez Kilvov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...