Skocz do zawartości

cudowny tuning mbx mbx80 mb


motowojtas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cytuję "Oczywiscie tuning jest bezpieczny i nie zuzywa czesci silnikowych" no no tak sobie mów,,, koles ma taki licznik jak mój kolega w sr pewnie. kumpel mówi mi 50tka idzie 95km/h, ja mówie moja 80-tka idzie troche ponad 100 , a on mi tak mówi, no to pojechaliśmy na prostąi jade koło niego , on na liczniku ma 90 a ja na swoim 65km/h to jest bujda,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sie chyba nie znacie na tuningu, tu napewno chodzi o wymiane licznika na jakiś inny, tak, zeby pokazywał 120 przy 50, i dlatego nic sie szybciej nie zuzywa... jak ktoś mi da 6 złotych, to sam chetnie napisze taki poradnik. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio to ja wam daje teraz napisze poradnik do wszystkich motorowerów ZUPEŁNIE ZA DARMOCHE!!:

 

chcesz zwiększyć moc i prędkość?? nic trudniejszego :P odginasz membrane, zmieniasz gaźnik na 19/21 w ostateczniści na 24, kupujesz zestaw tuningowy cylinder/tłok/ pierscienie 70 lub 80cmm :biggrin: aby sie silnik szybko nie zje*ał wymien wał na sportowy, do tego sportowy wydech. sportowe sprzęgło ze sprężynami,, jeszcze jakies odblokowane CDI (można to też samemu zrobić) przestawiamy zapłon dajemy stożkowy filtr powietrza i maszyna wymiata :P :D

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić nowe moto

taka opcja jest brana pod uwage wtedy gdy niejeździsz najlepszym moto w swojej klasie ale gdy np. masz w hooooj kasy i jeszcze troszke, jeździsz nowym dt50 lub tzr 50, brakuje ci do prawka pare latek, a podstawowa moc to juz za mało:P

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętałem ten post i zapragnąłem sprawdzić czy rzeczywiście ten tuning jest taki zły jak podajesz. Śmiem twierdzić, że krytykujesz gościa bez powodu. Kupiłem od niego tego e-booka i się okazało że bardzo porządny poradnik. Od razu zabrałem się za rasowanie skutera i efekty są jak w opisie z allegro! To nie jest nic dla frajerów, albo jakiś podrzędny wyrwigrosz! Arcyciekawy i solidny text, okraszony odpowiednimi zdjęciami. Seryjnie to to jest super pomysł. Nie widziałem tak taniego i skutecznego tuningu. Nie wiem jak możesz krytykować coś, czego nie czytałeś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...