Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w tym jak widac na filmie, dla paru osob ten rajd bedzie ostatni w zyciu

 

filmik wymiata ,sama elita motocross i enduro

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam ciarki prechodziły jak wdziłem ta niekonczącą się odchłań głazów. trzeba byc kozakiem.. bez kitu. :icon_mrgreen: :buttrock: Podobne odcinki są w Gorcach ale kamienie sa o połowe mniejsze, podjazy duuuzo mniej strome i krutsze a i tak to ledwo przejezdzam z kumplami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Niezły hardkor,coś podobnego jest w Rumunii organizowane tylko nie wiem jakie to miasto ale oglądałem kiedyś relacje,też cholernie trudny rajd.

 

Dokładnie, w Rumunii jest rajd Red Bull roManiax: http://www.redbullromaniacs.com/en/index.php Jest to najtrudniejszy rajd enduro na świecie. Erzberg powszechnie uważany jest za drugi w tje klasyfikacji.

 

Posłuchajcie Kurta Nicolla z GB: "Ten rajd zrujnuje twój motocykl, ten rajd zrujnuje ciebie, ten rajd spowoduje, że już nigdy nie będziesz chciał tu przyjechać". :icon_mrgreen:

 

pzdr

 

OT - Czy ktoś ma może patent, jak taki film zgrać na dysk? dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klikasz z boku downolad sciagasz malutki plik pare kb i siagasz odtwarzacz google :buttrock: ogladasz film na kompie (tj musi Ci dosc do konca szara linia w odtwarzaczu) i w winxp w moich dokumentach/moje filmy/ gogle blabla jest plik 310 MB i to ten film :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że Pastrana to tylko we Freestylu tak wymiata a tu widze chłopak w najtrudniejszych rajdach enuro daje sobie rade.Ciekawe czy jego kumple Stenberg i Adams też tak umieją :lapad:

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może i nie ale dałem go jako przykład pisząc kumple chodzi mi o to że razem startują w zawodach najwyższej rangi we freestylu :lapad: A kto kogo lubi tego juz nie wiem.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...