Skocz do zawartości

Triumph TT 600


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem paredziesiąt km na tym moto i co mogę powiedzieć?

Hmm...

Motocykl leciutki, zbiera się całkiem nieźle, łatwo idzie na gumę z gazu.

Podoba mi się brzmienie na seryjnym tłumiku, jest zaskakujązo głośny w czasie jazdy.

Słąba widoczność w lusterkach.

Pozycja prawie tak wygodna jak na mojej F3. Zajebiste siedzenie, nie za miękkie, nie za twarde. W pełni nadaje się do wypadów z plecaczkiem. Szeroki dość nisko osadzony zbiornik sprzyja wysokim tankbagom.

Przy większych prędkościach (około 200km/h) wydawał mi się mało stabilny ale to może być wina tego egzemplarza (po 2 dzwonach :icon_mrgreen:)

Motocykl bardzo ładny, wzbudza duże zainteresowanie wśród motocyklistów - bo to Triumph. Wśród laików wzbudza mniejsze - bo to Triumph. Co ciekawe, bardzo podoba się płci pięknej.

Z nowymi częściami nie jest źle bo jest importer, używek nie ma w ogóle. Co do awaryjności to właściciel nie miał żadnych kłopotów, w sumie jeździ nie dużo ale bardzo nerwowo i dynamicznie. Nic się nie działo.

Był kiedyś w jakiejś gazecie test 10 sześćsetek i Triumph tam nie wypadł najlepiej bo był 10-ty. Już nie pamiętam dlaczego.

Ogólnie TT600 nie robi na mnie większego wrażenia ale jak Ci się podoba i chcesz coś egzotycznego to kupuj i nie będziesz żałował, no chyba, że przy odsprzedaży :buttrock:

Jak dla mnie, całe czarne malowanie prezentuje się najlepiej ze wszystkich (na żywo oczywiście)

 

i kup lepiej F2 lub cos w tym stylu

 

 

Troche nie ten przedział cenowy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tez mi sie podoba triumph i niewiem czemu w polsce ich tak malo. Za nasza zachodnia granica jest ichod groma a u nas?? Nico i niewiem czemu bo np taka daytona triple 675 jest cudna. Cos sie importerzy nie staraja. Pozdr

 

Coś o tym wiem...sam zaryzykowałem i zanabyłem drogą kupna nowiutkiego Triumph Sprint ST. Jest zaje...fajny :biggrin: A jak gada....miodzio. Niestety póki co jest to tzw "egzotyk" na naszym rynku a żeby się czegoś o nim dowiedzieć muszę odwiedzać stronki brytyjskie bo tam tego jest troszkę. Może za jakiś czas i u nas jakoś się przyjmą sprzęty zza kanału La Manche. Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jeśli chodzi o markę Triumph to rzeczywiście jest egzotyczna...

Wiadomości można szukać na:

www.triumphrat.net, www.t595.net, www.t955i.net, t5net.de i innych www, ale żadna z nich nie jest po polsku :biggrin: TT to najbardziej japoński z Triumphów ... cztery gary, 600ccm ... zbyt typowe hihi ...

pozdrawiam,

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podpinam się pod temat i proszę o jak najwięcej informacji na temat tego modelu. Jak wypada w konfrontacji z innymi 600 tkami( f3, t-cat, zzr , gsx600f etc.) ? Ktoś na forum w ogóle posiada takowy sprzęt? Może widzieliście jakiś test w ŚM czy Motocyklu i udostępnicie skany?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dziwiłem że nikt nic o tym moto nie pisze, ale co tam.

Ja wybrałem CBR F4 i jestem super super zadowolony. Co prawda zrobiłem nim dopiero 5000km ale nie widzie powodu żeby się przyczepić i wszystkim polecam nawet na pierwsze moto bo do 6tyś jeździ naprawde delikatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...