Skocz do zawartości

Hełm czy kask?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam pytanie- czy można jeździć w hełmie poniemieckim w bd stanie, czy trzeba jeździć w atestowanych kaskach? :icon_mrgreen: :biggrin:

 

Kodeks drogowy

 

Art. 40. 1. Kierujący motocyklem lub motorowerem oraz osoba przewożona takimi pojazdami są obowiązani używać w czasie jazdy hełmów ochronnych odpowiadających właściwym warunkom technicznym.

 

 

Homologacji udziela ITS na podstawie regulaminu EKG/ONZ nr 22

Edytowane przez pepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa kaski robione na wzor niemieckich-tzw. FRITZ

na niedalekie wypady,jak jest goraco i spokojna jazde wkladam takiego fryca i jezdze. do nszybkiej jazdyt sie nie nadaje i jest niebezpiecznie w takim nocniku latac.pozatym strasznie szumi

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa kaski robione na wzor niemieckich-tzw. FRITZ

 

A gdzie można coś takiego dostać w okolicy Krakowa?

Do spokojnej jazdy rekreacyjnej albo po mieście jest to fajna sprawa - zwłaszcza do chopperka mi coś takiego pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najszybciej na allegro znajdziesz

albo w sklepach internetowych

albo jak ja -na bazarze motocyklowym

PZDR

pees:teraz jezdze caly czas we fritzu

gorac jak diabli

latam nisko i powoli hhe he

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Na allegro wypatruję już od dawna i nic nie ma, a na giełdę nie zawsze jest czas pojechać niestety :icon_biggrin:

 

A w jakich cenach można dostać taki fritz? Gdybyś gdzieś na allegro widział kiedyś to daj mi znać na gg.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mioge ci sprzedac moj bo jest ciut za ciasny na moj czerep[myslalem ze sie dopasuje ale gdzie tam

Ja w prawdzie mam małą głowę ( obdód = 56cm ). Zmierz go i daj mi znać czy wejdzie, aha i ile byś za niego chciał oczywiście.

 

a moze poprostu braincap ? przemalowac i prawie jak helm :biggrin:

O tym też myślałem, pasowałby mi zwykły czarny mat ( ale narazie szukam czegoś innego )

 

Tamte kaski z linków to twoje?? Jak masz na sprzedaż coś z jakimś ładnym skorpionem to wyślij zdjęcie :icon_biggrin: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...