Skocz do zawartości

ludzie znowu cos odwalilam


BEEMKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ogulnie to opone przebilam i musialam ja zdjac i tak przy okazji zajzialam do klockow zaczelam normalnie centralnie czyscic moto nio i teraz gdy zalozylam kolo nie mam przednich hamulcow

 

nie wiem co jest grane bo wogule mi nie ha,uja ale klocki mam dobre

 

wie ktos cio jest grane????

 

dupa widac nikt mi nie pomozie a do mechanika i tak z moja suzi nie pojade bo tu tylko mi tak zrobia ze do dupy bedzie sie nadawala kurde

nio w najgorszym wypadku bede jezdzic bez chamulcow i sie gdzies rozwale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce kurde dzialaj ale tak jakby nie mogly trzymac

 

Nie za bardzo rozumiem, więc może standardowo wyciągnij klocki, przeczyść tłoczki tak żeby lekko chodziły, jak trzeba będzie to odpowietrz i wszystko powinno być git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak sie odpowietrza hamulce ?

Masz jakiegos kolege / kolezanke na miejscu, ktora moze ci pomoc ?

Dlaczego uwazasz ze mechanik spieprzy robote ?

Powinien miec urzadzenie podcisnieniowe ( MityVac ) przyspieszajaca procedure odpowietrzania tak z 10x.

Czy nie masz nigdzie wycieku plynu hamulcowego ?

Obejrzyj dokladnie przewody przy wejsciu do pompy i trojniku oraz zaciski.

 

Adam M.

Edytowane przez Adam M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ze tu w belgii wezma kase za nic kaze m wymieniac moze wszystko tacy tu sa mechanicy

 

a cio nad odpowietrzaniem to sama sie zastanawiem bo nie wiem jak to sie robi wiem gdzie nalac wylac

klocki sa wyczyszczone tzn tylko jeden bo byl mokry a ten drugi jest oki ale one leca po tarczy tak jak po lodzie kurde

 

jak sie wkurze to wezme mlotek :icon_mrgreen: :biggrin:

 

 

a cio do kumpelek to one sie nie lubia brudzic w smarach a moj kumpel u ktorego trzymam motory bedzie wieczorem a zreszt to sie nie dogadam i spory kawalek mieszkaja ode mnie a jutro musze byc na szkoleniu kurde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyno, spójż na misia, a a...

Z rozmowy nie wykumałem czy układ hamulcowy był otwierany, tzn. czy spuściłaś płyn z prewodów i zbiorniczka. Piszesz że zasick sciska, to może klocki i tarcza jest tłusta. Napisz co dokładnie robiłaś przy hamulcach..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ze tu w belgii wezma kase za nic kaze m wymieniac moze wszystko tacy tu sa mechanicy

 

klocki sa wyczyszczone tzn tylko jeden bo byl mokry a ten drugi jest oki ale one leca po tarczy tak jak po lodzie kurde

 

 

Ja pracowalem w Bredzie jako mechanik ( to nad sama belgijska granica ) i o ile pamietam to zadziwiony bylem ich fachowoscia. Moze czasy sie zmienily :biggrin:

Co to znaczy ze jeden klocek byl mokry - sama go zmoczylas ??? i czym ???

Czy tez zaczelas go ogladac i zauwazylas ze jest mokry ?

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszly kolezanki i strzelilysmy se drina i ju wrzucilam na luz

 

nio tak jak zdjelam se koleczko to

-sposcilam caly plyn

-i zajzialam do klockow jeden byl suchy adrugi zalany to nie znaczy ze go zasikalam :biggrin:

byl tlusty wiec go umylam w acetonie ale jak zaczelam to czyscic to pomyslalam ze bede wszstko dokladnie czyscic i przed zalozeniem kolka przetarlam se tarcze WD-40 i wszystko zamontowalam oczywiscie olej tez uzupelnilam nie zapomnialam o tym

 

chcialam zeby wszystko mi gralo

maszynka wypucowana az sie swieci bo ja kurde jutro na szkolenie jade i jak nie pojade to sie wkuzie

 

i znowu mnie nerwy biora

 

 

i cio wiecie cio jest grane bo ja nie znowu cos odwalilam tak samo jak ze swiecami kurde

 

 

dajcie mi moze srewisowke albo nie wiem ja mam dzis pecha nie dosc ze kapec to jeszcze hamulce nie dzialaja

 

dzisiaj musialam wszedzie jezdzic boxerem i na dodatek o malo cio mandatu nie dostalam dlatego ze za bardzo podobny jest do policyjnego kurde molek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...