Skocz do zawartości

Honda NS-1


Snajper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czlowieku nikt tu nie pisal ze tzr'ka z 2004 roku tyle leci, bo te nowe tzrki to są shity w porownaniu do starszych. I nie unos sie tak - jezeli nie wierzysz to nie wierz sobie... A jak chcesz sie przekonac to zapraszamy do nas, moj kolega napewno chetnie sie z Toba posciga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko na 1\4 mili moge sie z tobą sprobowac Kolego :) Ta Tzrka sobie moze byc z roku nie iwem ktorego i zobacz jak to brzmi.,,140-150 km\h" 50cmm jezeli masz chodz troche pojecia o fizyce i dynamice to zrozumiesz ze przy tej mocy i przy tej wadze tyle niepoleci :)

 

Spoko na 1\4 mili moge sie z tobą sprobowac Kolego :) Ta Tzrka sobie moze byc z roku nie iwem ktorego i zobacz jak to brzmi.,,140-150 km\h" 50cmm jezeli masz chodz troche pojecia o fizyce i dynamice to zrozumiesz ze przy tej mocy i przy tej wadze tyle niepoleci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko na 1\4 mili moge sie z tobą sprobowac Kolego :) Ta Tzrka sobie moze byc z roku nie iwem ktorego i zobacz jak to brzmi.,,140-150 km\h" 50cmm jezeli masz chodz troche pojecia o fizyce i dynamice to zrozumiesz ze przy tej mocy i przy tej wadze tyle niepoleci :)

 

To jest 80ccm a nie 50... nie kojarzysz faktow... Jako ciekawostke dodam ze z Hondą NSR 125 do 60 km/h bieze tzr'ka, z racji ze idzie od dolu, a nsrka od 9 tys ma dojeb...

 

I nie zebym sie z Toba klocil, bo w bajki niektore tez nie wierze, ale to jest maloprawdopodobne zeby przy Cagivie Mito 125, dwoch NSR'kach liczniki az tak znaczaco oszukiwaly... My tez w to nie wierzylismy dopoki nie sprawdzilismy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam TZR-e z 1997 roku, 80 ccm. Jest bez żadnych ulepszeń, na prostej leciałem ok. 125 km/h ale mogłem trochę więcej, bo miałem niewiele ponad 11 tys. obr. Zbiera się bardzo szybko, ale nie ciągnie od dołu, ma kopa od 7-7,5 tys. obrotów. Wrażenie jest jakby ktoś ją w dupe kopnął, bo aż zwala z siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest 80ccm a nie 50... nie kojarzysz faktow... Jako ciekawostke dodam ze z Hondą NSR 125 do 60 km/h bieze tzr'ka, z racji ze idzie od dolu, a nsrka od 9 tys ma dojeb...

 

No chyba śnisz NSR 125 ma nie porównywalny wygar z tą waszą TZR W TZR jest włoski silnik a włchy ciągną tylko od góry >widać że jeszcze nie jeździłeś NSR 125 i nie wiesz co to jest!!!!!!!!

aA co do elastyczności RG 80 jest najlepsze ze wszystkich

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po prostu NSr 125 ma powyzej 30Km a tzr ma moze 10 :) Barzo latwo zrobic tzr aby ciagnela w pelnym zakresie obrotow bo wal w niej wazy tyle co w simsonie s51 a przeciez on ciagnie normalnie.Kolegi Senda tez tak ciągnela gdy ją wyregulowalismy.wbijal sobie 6 przy 20km\h dawal gazu i mu ciągnela.POwiedz mi jak to mozliwe ze Minareli Am5 bo chyba takie są w TZr do roku 2000 ciągną lepiej od Am6?No chyba ze tam jest oryginalny japonski silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba śnisz NSR 125 ma nie porównywalny wygar z tą waszą TZR W TZR jest włoski silnik a włchy ciągną tylko od góry >widać że jeszcze nie jeździłeś NSR 125 i nie wiesz co to jest!!!!!!!!

aA co do elastyczności RG 80 jest najlepsze ze wszystkich

pozdr

 

1. Jezdzilem NSR i wiem co to jest...

2. Jak moją laske kocham jego tzra idzie od dolu... ;)

Jak znajde czas to Wam nakrece filma, bo nie uwierzycie no :)

pzdr :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hbr ja ze swoja ns-1 nie wezme NSr 125 w zadnym momencie do 80km/h, bo próbowałem. Moge tylko powiedziec ze TZR napewno nie wezmie NSR ze wzgledu na wszystko. NSR ma wyszy moment obrotowy, moc i nic nie przemawia za TZR, a to ze ciagnie od dolu to o niczym nie swiadczy chyba ze scigacie sie na 20 metrow !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z NSR 125 tez nie mam najmniejszych szans od poczatku... Fakt faktem nie wiem czy ta jego Tzr'ka jest jakas nadzwyczajna, no ale na starcie bierze, a moze to NSR'ka jest felerna jakas.. no ale nie wiem czemu tak jest, ale tak jest... juz niechce mi sie dalej toczyc tego tematu ;)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hbr ja ze swoja ns-1 nie wezme NSr 125 w zadnym momencie do 80km/h, bo próbowałem. Moge tylko powiedziec ze TZR napewno nie wezmie NSR ze wzgledu na wszystko. NSR ma wyszy moment obrotowy, moc i nic nie przemawia za TZR, a to ze ciagnie od dolu to o niczym nie swiadczy chyba ze scigacie sie na 20 metrow !!!!

 

Jak o niczym nie świadczy?? To bardzo wpływa na komfort uzytkowania sprzęciora, a przeciez każdy jeździ nieraz w trasy, a nie tylko się ściga... zastanów sie co gadasz... Jezeli to na nic nie wpływa, to czemu wszyscy testerzy, którzy mieli okazje pojeździć maszynami z Moto Gp tak zachwalaja, że yamaha rossiego ciągnie w całym zakresie obrotów, a inne maszyny maja odpał dopiero w górnym zakresie obrotów i to krytykuja... Qrde... poczytaj sobie ten artykuł: http://autosukces.redakcja.pl/archiwum/art...asp?Artykul=498 i zwróć uwage głównie na to zdanie:moment obrotowy decyduje w dużej mierze o zdolnościach auta do przyspieszania... zreszta. co ja Ci bede gadał, pewnie i tak wiesz lepiej. w koncu ścigasz sie na 35 metrów zapewne.

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: :lalag: Moze tam gdzie mieszka 1\4 mili tyle wynosi :flesje: Eh nielubie plastykowych moto i plastykowcych chlopcow ;) Bo moim zdaniem jak ktos tak pisze to dostal plastyka odtaty za dobre oceny,poogladal troche moto GP i mu zaswitalo w glowie ze on swoim motorkiem tez tak moze ;) tylko jak sie z**bie to nie ma robic komu :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...