Skocz do zawartości

polerowanie silnika


Bartos_SzPaQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do papierów to tak jak napisla Czarny, a jesli chodzi o paste to w sklepach możesz miec cieżko ja dostac, watpie żehby prowadzili sprzedaż takich past. Kup na Allegro, przesylka wyniesie Cie 5zl.

tutaj koles sprzedaje takie pasty: http://allegro.pl/item118814952__pasta_pol...elona_600_.html

zobacz inne aukcje tego kolesia, on wystawia tam pasty do polerowania o różnych ziarnistosciach. Pasty tak samo jak papiery scierne maja swoje rózne ziarnistosci, sa takie które mocniej zdzieraja material i takie które scieraja mniej - wiadomo, im wyższa liczba tym mniejsze zdzieranie, czyli najpierw mógłbys spróbowac pasta zielona o ziarnistosci 600, a potem biała do wykonczenia efektu o ziarnizstosci 800. Na tej aukcji masz opisane do czego jest która pasta.

Przypalenie aluminium podczas polerowania moze sie zdarzyc jak za mocno przycisniesz filc do aluminium i potrzymasz chwile.. wtedy filc tak jak i aluminium za mocno sie nagrzeja i w tym miejscu alu sie przegrzeje i zrobi sie taki matowy, zbrazowialy efekt, który bedziesz musial potem polerowac aż do usuniecia zbrazowienia.

mam nadzieje że dobrze opisałem - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.system24.com.pl/index.php?cPath=32

Tu jest chyba wszystko co jest potrzebne do polerowania... Jak sie na koncu polerowania zrobi zieloną pastą to nie bedzie sie utleniac. Kolega ma tak wypolerowane kilka czesci w virago i nic sie z tym nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wy sie bawicie w pasty a ja wam powiem o starym sprawdzonym sposobie na polerowanie. mianowicie popiol z wypalonego drewna. polecam, sam polerowalem tym felgi :lalag: i wyglada ok. pozdro :icon_mrgreen:

Śmieszne...

Ciekawy jestem jak Ci wyszło może jakieś fotki byś zarzucił :icon_mrgreen:

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik1

silnik2

 

 

a to jest szkiełowanie - troche kosztuje ale jaki efekt

 

u siebie w JAWIE 350 mam pomalowane pokrywy pod kolor motoru troche lipnie to wygląda no, ale to mój poprzednik tak sobie wymyślił Teraz włoże troche kasy i zrobie piaskowanie, a potem szkiełowanie i taki bedzie wygląd :P

 

Ps. A nie wiecie jak wyczyścić felgi w JAWIE czy innych moto z normalnymi "rawkami" bo denerwują mnie te czarne pierdoły, które się porobiły na nich Na moj rozum to chyba już nic nie da się z tym zrobić bo to jest chyba rdza Wiecie o co mi chodzi?

 

Pozdro

Edytowane przez piter19850207
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zeby ta polerka na dlugo ci zostala to trzeba ja na koniec pociagnac bezbarwnym lakierem i codzinne polerowanie zeby nie bylo zadnej smugi odpada :P (moj kolega ma tak wahacz wypolerowany i juz miech minal i nic sie z tym nie dzieje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z felgami zrob tak jak ja. popiol z drewna<moze byc po brykiecie lub weglu drzewnym do grillowania>. zwilz szmate naloz troche popiolu i czysc. rob tak samo jak bys pasta polerska robil.ja tak robilem ze swoimi felgami. wygladaja bajecznie. pamietaj ze reszte popiolu jak wyschnie to zdejmij sucha szmata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...