Skocz do zawartości

Stawianie na stopkę centralną


kzabor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stawiam zawsze w garażu Hondę na centralkę (moto w pionie zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż na bocznej stopce). Honda jest miocno "chopperowata" i waży coś ok. 245 kg ale nie ma żadnych problemów ze stawianiem.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze tylko, ze odkad stawiam na centralny to zaaawsze mialem i caly czas mam obawy,ze jakos sie samo przewazy i moto poleci na swoja prawa strone na bok :buttrock:

cale szczescie jeszcze do tego nie doszlo i mam nadzieje,ze nie dojdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim musisz ciut cwiczyc i nie pasc w panike ja tez mialam problemiki ale z boxerkiem ten bydlaczek wazy ponad250 kg i myslalam ze mi nerwypojda ju mialam go pier... w piz du ale moze dlatego ze mi dokladnie nikt tego nie wytlumaczyl a 250 to takie leciutkie piorko ze bez prblemiku

pozdro

powodzenia na egzaminie polamania stopki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie szarpie... porostu nie stawiam motocykla na centralnej, bo za żadne skarby mi sie to nie uda, nawet 125tki na kursie nie postawiałam, a co tu mówic o cb500 :D

 

Na egzaminie naszczęscie nie musiałam walczyć z nóżką, wiec wszystko poszło super :buttrock: inaczej tez bym oblała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde troche sie boje :buttrock:

Waże 53 kg i jesli na egzaminie na A1 będę miał postawic na cetralke jakiegoś ważącego ponad 120 kg "motóra" to nie dam rady :buttrock: Ze skuterkiem 85kg idzie bardzo łatwo ...

Ja waże 55 kg. a moje moto prawie 200 kg !!! I jakoś daje rade ! Tak naprawdę to kwestia wprawy i wyczucia nacisku siły i sam idzie do góry :D ale poczatki były trudne i też walczyłem.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze stawianiem moto na stopkę centralną. Na szarpie się jak ch...ra za nim się uda. Może coś nie tak kombinuje.

Na początku też strasznie szarpałem się z Banditem stawiając go na centralkę, a teraz robię to odruchowo, niemalże podświadomie - po prostu depczę pedał od podstawki, a motocykl sam się stawia. :D

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - caly sekret tkwi nie w ciagnieciu moto a w deptaniu po stopce. Generalnie nawet da rade to zrobic trzymajac moto jedna reka.

 

Na poczatku radze pocwiczyc stawiajac moto pod lekka gorke :D .

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He .. he ... ja co prawda ważę 80kg ale z tego ze trzydzieści to tłuszczyk :-((( i stawiam XJ900 ważącą 275kg, powiedzmy że bez problemu. Ale na początku też się bujałem, przybierałem się po kilka razy. Liczy się technika nie siła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmeczony po 6 godzinkach jazdy, myslac juz tylko o pepsi i meczu probowałem postawic skuter na centralke na pochyłej powierzchni :wink: Hehe :D Skutek chyba wszyscy znają, na szczęście nic sie nie stało :buttrock:

 

Głupi to ma zawsze szczescie :buttrock:

 

Waro dzieki :biggrin:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde troche sie boje :buttrock:

Waże 53 kg i jesli na egzaminie na A1 będę miał postawic na cetralke jakiegoś ważącego ponad 120 kg "motóra" to nie dam rady :buttrock: Ze skuterkiem 85kg idzie bardzo łatwo ...

 

Ja waże 55, heheh i muszę Ci powiedzieć że ze stawianiem na centralke yamahy SR250(130kg) nie miałem żadnych problemów. teraz jest gorzej bo honda waży prawie 200. co gorsza nie mam tych rączek pod zadupkiem tylko mocowanie kufra. na razie to olewam i stawiam na bocznej :D

tym niemniej powodzenia!, aha, przed egzaminem jeszcze koniecznie poćwiczyc trzeba. amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam XJ900 ważącą 275kg

 

To XJ900 tyle waży? Moja jest nieco większa a waży 253 kg.

No ale nieistotne.

 

Kzabor! Pamiętaj jeszcze o biegu! Ja kiedyś zapomniałem zrzucic na luz i szarpie się, szarpie i bluzgam na czym świat stoi co to się stało, czy kamień jaki, czy krzywo, jak nie szło tak nie idzie. Jak już wypociłem trochę to zaczął działać twardy dysk i zerknąłem czy aby nie jest jedynka wrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...