Skocz do zawartości

Monstrum


Kamil07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i pozytywnie :icon_mrgreen:

 

Wszędzie się takie `kozaky` znajdą co będą chcieli pokazać że są dżezi, trędi, kul źą ;)

 

To nic do nich nie masz czy Cie denerwuje `techno przypał` bo się zgubiłam :biggrin:

 

Nie mam nic do ludzi słuchających tej muzyki, ale mnie denerwują Ci którzy zachowują się jak wyżej pisałęm.

 

 

Ja słucham różnych typów muzyki i nie wydaje mi się żebym z tego powodu zmieniała się na kazdym kroku. Dzisiaj słucham popu i ubiore sie na różowo landrynkowo, jutro będę ziomem słuchającym hh :crossy: Paranoja jakaś.

 

 

Ja słucham praktycznie tylko hh i reggae (reggae czasami) i nie ubieram się jak skate. Bo tak:

Rap to jest muzyka a kultura hip hopowa to jest wszystko np. taniec (break dance czy jak to tam się pisze), beatbox, i właśnie ubieranie się.

Dlatego gdy mówimy tylko o muzyce mówmy rap, bo hip hop to jest kultura a nie rodziaj muzyki.

 

 

 

 

 

Magik mi własnie chodzilo o takich cwaniaczków którzy jeżdzą rozpadajaca sie bryka i wyrywaja "dupy" (sory dziewczyny) na techno czy "Jestes szalona" . Nie mam nic do ludzi którzy sluchaja kazdego rodzaju muzyki to jest ich wybór ale nie lubie takich którzy lansuja :D

 

No ale bez przesady z tym "jesteś szalona"

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie =) Przyznajmy sie do tego że wszyscy kochamy dp =)

 

No no no. jaka wierna fanka BOYS i tych innych zespołów, otwarcie mówi, że kocha DP i nie boji sie, ze beda sie smiali. :biggrin: :D :icon_mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Co do disco polo to był nie dawno temat (chyba w humorze).

Mało osób tego słucha, ale na większości polskich wesel jaka leci muzyka ? Oczywiście, że disco polo :icon_mrgreen: Jak sobie wyobrażacie taką zabawe przy muzyce Techno czy np. Rapie to by było :D Hehee ;) Jeśli to ktoś lubi to sobie słucha jadąc samochodem np. Ja nie mam nic do takich ludzi, bo muzyka to rzecz gustu, każdy ma inny i każdy może słuchać czego chce :biggrin:

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchac moze ja tez t omowie. ale nie lubie lebkow w betach czy malczanach z czarnymi "smiecowkami " na szybach i z otwarta szyba jada a muzaa na maxa lecii i jaazda :icon_mrgreen: wyprzedza mnie zyluje malczana a pod sklep podjezdzam i odpalic nie moze :D tjunink poprzez naklejenie folii na szyby daje przyrost mocy do 45% hehe

 

sluchac moze ja tez t omowie. ale nie lubie lebkow w betach czy malczanach z czarnymi "smiecowkami " na szybach i z otwarta szyba jada a muzaa na maxa lecii i jaazda ;) wyprzedza mnie zyluje malczana a pod sklep podjezdzam i odpalic nie moze :biggrin: tjunink poprzez naklejenie folii na szyby daje przyrost mocy do 45% hehe asilnik ma taka kompreche ze nie moze odpalic :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no. jaka wierna fanka BOYS i tych innych zespołów, otwarcie mówi, że kocha DP i nie boji sie, ze beda sie smiali. :icon_razz: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

No przyznałbys się że w Wejherowie tez się słucha dp :wink:

 

ale na większości polskich wesel jaka leci muzyka ? Oczywiście, że disco polo :wink:

Magia po prostu. Hehe ale serio tak jest że przy szlagierach można się świetnie bawić. :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznałbys się że w Wejherowie tez się słucha dp :icon_biggrin:

 

DObra, przyznam sie. :icon_biggrin: zawsze jak ide ulica Dworcowa, to taki dziadek w otwartym oknie stoi, a disco polo na maksa leci, tak, że pół miasta słyszy. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się podoba :(

żartuje wstyd jak h*j nawet jeśli fotomontaż to aż boli patrzeć :]

 

Witam.

 

Co do disco polo to był nie dawno temat (chyba w humorze).

Mało osób tego słucha, ale na większości polskich wesel jaka leci muzyka ? Oczywiście, że disco polo :) Jak sobie wyobrażacie taką zabawe przy muzyce Techno czy np. Rapie to by było :) Hehee :) Jeśli to ktoś lubi to sobie słucha jadąc samochodem np. Ja nie mam nic do takich ludzi, bo muzyka to rzecz gustu, każdy ma inny i każdy może słuchać czego chce ;)

 

pozdr.

nie rozumiem dlaczego większość ludzi śmieje się z osób słuchających disco-polo to jest po****ne przecież każdy może słuchać tego czego chce

ja słucham wszystkiego oprócz techno (rap,hip-hop,pop i czasem dp)

więc co was to obchodzi. wogule to jest forum motocyklistów a nie forum znienawidzonych disco-polo

pzdr

Edytowane przez ziomek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomek91 ale czy ja powiedziałem, że śmieje się z takich ludzi (np. Ty) ????

Od początku trzymałem się zdania, że muzyka to jest rzecz gustu o którym się nie dyskutuje .......

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Oj Szad masz racje, ale tu pouczasz o spamie a sam masz na karku 10% (pewnie tez za spam, ale nie wnikam).

Może ktoś ma jeszcze jakieś sugestie co do tematu .... :) ??

Może Marta coś powie jeszcze na ten temat :flesje:..

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...