Skocz do zawartości

Leszcze Wrocław


Kuba 89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no teraz to mni e obraziles.... wydawalo ci sie ??? :buttrock:

 

kurna to ja tu w profesjonalnym dresiku z 4 paskami sie woze a ty mi jeszcze mowisz ze ci sie wydawalo ?? :D

 

oj jerry jerry

nio tyż właśnie mówie o tych 4 paskach adidaskach :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki z team`u leszcze to poprostu czysty uliczny hardcore i tyle, i to jest zajebiste, ze się niepatyczkują tylko jeżdzą na granicy

dla kogo zajebiste???? dla tego kierowcy puszki, w którego następnym razem się wbiją przejeżdżając na czerwonym?

 

edit: szczeniacki szpan? pogięło cie chyba. nawet jakby ci goście nienagrywali tego i jeździli na autostradzach bez żadnych postonnych widzów to i tak by jeździli tak jak jeżdzą

to jest właśnie szpan. Gdyby jeździli na autostradzie bez żadnych postronnych widzów, to znaczyłoby, ze robią to dla siebie i dla własnej frajdy, a że nagrywają i lubią się pokazać napalonym małolatom to jest właśnie szpan. A szpan to dresiarstwo.

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpan i dresiarstwo to jest kupowanie ślifierek do wolnej jazdy. chcesz jexdzić powoli to se kup komara. a gdzie ty u nas masz kilometry autostrad? pozatym w ich filikach dają na czteropasmowych drogach szybkiego ruchu, więc spewnością jest tam pełno widzów i bijących brawo małolat. weź sie zastanów co piszesz

 

widze ze tu jest preferowana postawa ładne ciuchy, lśniące moto, lans i pieprzenie głupot, jeżdzenie po skwerkach i wyrywanie lasek tylko na to ze ma się moto. nie po to masz 100 koni między nogami zeby jechać 50 km/h i ruch blokować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen szacunek za styl jazdy..... tzn umiejętności i odwage. Ale teraz pytanie czy głupota czy odwaga? Tu juz każdy sobie sam odpowie na to pytanie. Jednak jak dla mnie dobrze jeżdżą mogliby tylko gdzieś poza miastem....apropo ten filmik juz stary jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szkoda mi ciebie, tylko tych ludzi, których możesz zabrać ze sobą na tamten świat :buttrock:

pozdrawiam i życzę szczęścia w trakcie przejeżdżania na czerwonym

 

Powiedziałbym Ci coś... ale się powstrzymam. Życzę szczęścia, żeby żadna babcia maluszkiem nie przejechała Ci po plecach jak będziesz jechał 50 km/h po mieście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL :D

 

kązdy jeździ tak jak lubi i wasze marudzenie i tak nie zmieni ZUPEŁNIE NIC.

 

Tak samo jak mi nic do tego że ktoś zamula na motorze nawet jesli ma konkretnego sprzeta( i wszystko jedno czy to ze strachu, braku umiejetności, rozwagi, bólu brzucha czy czego tam jeszcze...) to jednocześnie nikomu nic do tego że ktoś lubi ostrą jazde.

Skoro nie chcesz żeby ktoś narzucał cokolwiek tobie to i ty nie narzucaj sie innym-proste.

 

Ktoś wspomniał "w bezpiecznych miejscach, na zamkniętych drogach"... :buttrock:

 

Równie dobrze mozecie napisać żeby ludzie zaczeli szaleć po "ogólno dostepnych torach jakich w Polsce pod dostatkiem". Tak tak- my też nie mamy gdzie jeździć. Nawet jak staramy sie wyszukiwać odludne drogi, nieuczęszczane, robić to bezpiecznie to i tak znajduje sie zawsze gromada społeczników albo nagorliwych "stróżów prawa" którym przeszkadzamy i próbują nam utrudnić życie na rózne sposoby(nawet z opszczonych lotnisk potrafią nas wyrzucać).

ile sie musimy nakombinowac żeby ćwiczyć to już wiedzą tylko Ci którzy albo sami sie w to bawią albo nam towarzyszą.

 

A jazda po miescie zawsze będzie bawiła bo tutaj sie zaczęło, i tutaj to będzie trwało. Ludzie coraz mniej jeżdża po miescie z wieluprzyczyn ale większośc lubi od czasu wrócić na ulice i zrobić konkretny patrol. Jeśłi komuś przeszkadza to już jego problem i sam musi sie z nim uporać.

Edytowane przez Spidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego z ulicznymi wyścigami fur - tutaj zagrożenie dla otoczenia jest 3x większe...

a to niby dlaczego??

 

 

no i NIKT NIGDZIE tu nie wspomniał, ze jazda 50km/h to jedyna słuszna droga. Mówimy tylko NIE: dwieście po mieście.

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja komentuję ich umiejętności, a nie podejście do jazdy w terenie zabudowanym.

 

 

Umiejętności jak najbardziej ok, tylko nie w tym miejscu co zaprezętowali

jak chcą to niech jezdżą w ten sposób, jest to piękne a w miejscach bezpiecznych

dla innych.

No i niestety wizerunek motocyklisty jest psuty właśnie przez takie popisy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak o czyis umiejetnosciach jazdy na plastiku moze sie wypowiadac osoba jezdzaca na sprzecie dla listonosza?

to mnie w tym forum zawsze zastanawialo

 

 

:D :buttrock:

Sądzę, że te słowa są kierowane do mnie, zatem jak dobry wierny listonosz odpowiem.

Komentuje, bo to jest forum, jeżeli się mylę to mnie popraw. Moja krytyka dotyczy dwóch rzeczy, na które wskazali już przedmówcy:

- nieodpowiedzialnego wykorzystywania dróg w mieście;

- utwierdzaniu gapiów lub świadków o tym, że stereotyp motocyklisty wariata jest nadal aktualny

 

Z kolei ja pozwolisz, że się przyczepię, jak 17 latek może wypowiadac się o jeżdzie na "plastiku" przecież Ty nie posiadasz jeszcze uprawnień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...