Skocz do zawartości

Kolejny moto nie zyje.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja napisałem, że wolałbym żeby się z tym męczył całe życie. Jakby zginął, nic by nie czuł.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie tak dawno tez mialam taki przypadek ,jak jechalismy z kolega i nam wyskoczyl wan na droge z podporzadkowanej,myslal ze zdazy,tylko ktore auto na naszych drogach wygra z Banditem 1200?????????na szczescie umiejetnosci kolegi pozwolily ze wyszlismy z tego bez szawnku,ale gdyby reakcja nastapila pare sekund pozniej ,sadze ze tez bylibysmy na tej liscie ................przykre to sa sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos to juz wstawił w dziale wypadki... te komentarze pod tym tym tekstem to sa żałosne, widac że ludzie tzn wiekszość społeczeństwa nie ma zielonego pojęcia o jeździe na moto i z góry traktuje nas jak wyrzutków.

 

Szkoda 3 osoby w tym 2 na moto... bardzo mi przykro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszość społeczeństwa nie ma zielonego pojęcia o jeździe na moto

Większość społeczeństwa nie ma pojęcia o niczym, jakby zapytać o coś konkretnego. Nie zmienimy tego i koniec. Stała się rzecz tragiczna i to wszystko, co powinno się powiedzieć na ten temat. Od ustalania winnych są odpowiednie służby i moim zdaniem wszystkie komentarze pod tym artykułem w necie w obliczu tragedii rodzin ofiar są nie na miejscu.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość społeczeństwa nie ma pojęcia o niczym, jakby zapytać o coś konkretnego. Nie zmienimy tego i koniec. Stała się rzecz tragiczna i to wszystko, co powinno się powiedzieć na ten temat. Od ustalania winnych są odpowiednie służby i moim zdaniem wszystkie komentarze pod tym artykułem w necie w obliczu tragedii rodzin ofiar są nie na miejscu.

 

pozdr

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Nie zastanawiałem się nad tym. Ja generalnie nie wybaczam. Czasem się oszukuję, że coś tam komuś wybaczyłem, a łapię się na tym, że gdzieś w środku jednak nie.

A Ty?

 

Witam, łatwiej jest wybaczyć niz zapomnieć i czesto z tym nie możemy sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Nie zastanawiałem się nad tym. Ja generalnie nie wybaczam. Czasem się oszukuję, że coś tam komuś wybaczyłem, a łapię się na tym, że gdzieś w środku jednak nie.

A Ty?

 

 

Nie wybaczylabym..nie potrzebny mi tu nawet behawioryzm...Jezeli bylby to nieszczesliwy wypadek, to byloby mi zal tej osoby...bo zycie z takim obciazeniem psychicznym to meka....moze nawet ciezsza dla samehgo sprawcy niz rodziny ofiary. ...Jednak mimo wszystko o wybaczenie byloby ciezko..podobno czas leczy rany..ale nawet po zawale blizny na sercu pozostaja...i daja sie we znaki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...