Skocz do zawartości

Pierwszy motorower


Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

masz Neo http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=114624298 jak typ ma minimalna 100zł to pewnie za 300 go kupisz :]

 

Warto, ja bym brał, dołozysz jeszcze 400 i wymienisz wszystko i masz moto za 700 jak nic... stary niezła okazja, tylko jeszcze warto by sprawdzić czemu nie pali i co jest uszkodzone, bo z niektórymi częściami moze być problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

Zwróć uwagę na przednie zawieszenia, na zdjęciach jest dziwnie zasłonięte drzewem, często pęka z prawej strony przy mocowniu koła, lecz cena i tak jest okazyjna, nawet z uszkodzonym zawieszeniem.

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na przednie zawieszenia, na zdjęciach jest dziwnie zasłonięte drzewem, często pęka z prawej strony przy mocowniu koła, lecz cena i tak jest okazyjna, nawet z uszkodzonym zawieszeniem.

 

JEzeli myslimy o tym samym, to z tym mozna jeździć i nic sie nie dzieje, no chyba, że masz na mysli co innego...

 

JA bym jeszcze zobaczył na ile rama jest prosta i czy tylna felga w całości... bo z tyłu szprychy pekaja od jezdzenia na jednym kole, ja ostatnio wymieniałem wszystkie, bo połowa była peknieta i bałem sie, ze mi sie koło złoży. :)

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Watpie żeby za 600 zł znalazł simka z papierami. no chyba że pierwszy model który wyszedł z fcabryki ale teraz to pewnie jest w takim stanie że szkoda gadac. Masz dwie możliwości

1. jak jesteś napalony to kup charta

2. jak nie to poozbieraj jeszcze troche kasy i poszukaj jakiejś okazji. MOże jakaś oiazja Ci się trafi i może jakiegoś starszego japończyka kupisz?? A jak nie to przynajmniej dobrego simaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie najlepiej "dozbierać" te 200- 300 zł i kupić charta w dobrym stanie, choć za te 600 zł możesz już coś "upolować" :)

 

Zwróć uwagę na przednie zawieszenia, na zdjęciach jest dziwnie zasłonięte drzewem, często pęka z prawej strony przy mocowniu koła, lecz cena i tak jest okazyjna, nawet z uszkodzonym zawieszeniem.

 

motor po prostu jest podparty o drzewo, bo nie ma nóżki bocznej. :biggrin: :D ;)

 

za cenę 100 zł musialbyś go dokładnie obejrzeć :flesje: dlatego tak jak wcześniej napisałm raczej radziłbym dozbierać kase na lepszy egzemplarz.

Edytowane przez MOTO><CUBIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym coś kupił z polskich albo czeskich motorowerów, jeżeli jeszcze z mechaniką nie miałeś styczności to najlepiej kupić coś tanio ale do generalki. Nauczysz się trochę i potem jak coś Ci się zepsuje to nie będziesz się martwił, że jak się do tego zabierzesz to tylko pogorszysz sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

JEzeli myslimy o tym samym, to z tym mozna jeździć i nic sie nie dzieje, no chyba, że masz na mysli co innego...

 

JA bym jeszcze zobaczył na ile rama jest prosta i czy tylna felga w całości... bo z tyłu szprychy pekaja od jezdzenia na jednym kole, ja ostatnio wymieniałem wszystkie, bo połowa była peknieta i bałem sie, ze mi sie koło złoży. :)

 

Myślimy o tym samym. Ja też gdy miałem Charta z tym jeździłem, ale koło poruszało sie przy hamowaniu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mój problem polega na tym że nie wiem jaki motorower mógł bym sobie kupić. Nie mam zbyt durzych funduszy licze że moge dać tak do 600 zł. Mi najbardziej marzy się Chart ale może wy mi doradzicie jaki motorek był by dobry. ;)

 

Z góry dzieki za odpowiedź :( i pozdrwaiam

Neo

 

siemka ja myśle ze chart to będzie dobry motor na początek poniewaz jest tani mały i nie morzna na nim rozwinąc na nim duzych prędkości ;) i poza tym charty to nie mało psujące sie motory :icon_exclaim: ja bym kupił na twoim miejscu charta :icon_exclaim: narka pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...