Skocz do zawartości

Opony do XJ 600S


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak w temacie.Szukam kompletu opon do Dywersji na których spokojnie i bez nerwów przejade 20000km.Które oponki polecacie ?

 

Pozdrawiam

 

P.S.Pewnie taki temat już był ale wybaczcie mi moje lenistwo :wink:

Edytowane przez kermadec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis zmienilem na Metzelery Lasertec. Komplet na allegro wyniosl mnie 610 pln wiec mysle ze cena dobra (nowki). Jesli dobrze sobie przypominam to ktos narzekal na nie w czasie deszczu - nie wiem, w kazdym razie odczuwam duuuza poprawe w prowadzeniu motocykla. Choc z drugiej strony, jesli dobrze odczytalem date produkcji w poprzednich oponach to jezdzilem jak sie okazalo na zestawie '91 i '97 :wink: wiec o poprawe chyba nie trudno :icon_mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

A ja mam nastepujace pytanie dotyczace opon (wybaczcie jesli okaze sie glupie, ale jestem nowy zarowno na tym forum jak i w ogole w kregu motocyklistow): tak jak piszecie komplet nowych opon kosztuje srednio 600-700zl. Natomiast opony uzywane sa okolo 3 razy tansze. Nie oplaca sie bardziej zalozyc uzywek? Wiadomo ze zuzyja sie szybciej ale raczej nie trzy razy szybciej niz nowki. Wydaje sie ze taka opcja jest bardziej ekonomiczna ale moze sie myle. Dodam jeszcze ze tez jezdze Dywersja, rocznik 96, jest to moje pierwsze moto, od niecalych 2 miesiecy, i jestem zachwycony :wink:.

 

Pozdrawiam

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oDRADZAM KUPOWANIE UZYWEK I WIEKSZOSC OSOB TEZ NAPEWNO CI JE ODRADZI. NIKT NIE DA CI GWARANCJI ZE UZYWKA JEST PROSTA NIE BEDZIE BIC ITP. OPONA NOWA ZAWSZE BEDZIE PROSTA A JESLI NIE CO SIE JESZCZE CHYBA NIE ZDAZYLO TO CI JA WYMIENIA W SKLEPIE, A NIEJEDNA OSOBA NA TANICH UZYWKACH SIE JUZ PRZEJECHALA. WIEC UZYWANYM OPONOM MOWIMY NIE. POZDR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis zmienilem na Metzelery Lasertec. Komplet na allegro wyniosl mnie 610 pln wiec mysle ze cena dobra (nowki)

kumpel kupił takie (miesiąc temu) w sklepie internetowym za 545 PLN. Choć to nie miękkie sportowe opony to w miarę trzymają nawierzchni. Generalnie jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Co prawda dla mnie temat już nieaktualny z racji zakupienia NTV650 a nie XJ600S ale może komuś jeszcze sie przydadzą te informacje :wink:

 

Pozdrawiam

 

Mi na pewno :icon_biggrin: Tylna opona sie juz konczy. Dzieki wszystkim

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używane :icon_razz: żartuje, ja bym wsadził takie jak producent przewiduje , oni zadko sie mylą , a divercha 600 po torze nie lata zebyś musiał niewiadomo co wkładać , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...