Skocz do zawartości

Cagiva supercity 125


Rekomendowane odpowiedzi

http://img122.imageshack.us/img122/8694/30c1zc.jpg

http://img145.imageshack.us/img145/1515/30d7ra.jpg

http://img145.imageshack.us/img145/2341/30e8zt.jpg

Czy opłaca się kupić taką cagive za 4tys.zł??Rocznik 1998 w silniku nic nie było robione.Przebieg jeszcze niewiem jaki.Silnik jest pod każdym względem jak w mito??Ma 6 czy 7 biegów?Jak z przyspieszeniem i v-maxem tego motora.

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką Cagivkę - lecz dość szybko przesiadłem się na coś większego (RMX 250), poza tym ciągnęło mnie w teren - a ten sprzęt za bardzo się do tego nie nadaje.

Moja miała 6 biegów, coś koło 30 kucy i wkręcała się jak oszalała, po przekroczeniu 7000 obr/min dostawała takiego kopa, że musiałem się mocno trzymać kiery ;)

Z częściami mechanicznymi nie ma większego problemu ponieważ wiele firm zajmuje się teraz sprowadzaniem części do włoszczyzny (np. Motoroma w W-wie). Gorzej może być z osprzętem ponieważ faktycznie nie ma ich zbyt wiele w Polsce.

 

W sumie bardzo przyjemny sprzęt do uliczno-szutrowych szaleństw (w końcu to funbike), w niezdławionej wersji ma jednak dość narowisty charakterek.

 

Pozdrawiam,

Mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim przebiegu z kompresją już nie zawesoło

Przeciez zapewne silnik nie ma oryginalnego tloka. Jak mial wymieniony tlok i podpasowany dobrze pod cylinder (tuleja/nicasil powinny byc dobre) to kompresje bedzie mial prawie jak w oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez zapewne silnik nie ma oryginalnego tloka. Jak mial wymieniony tlok i podpasowany dobrze pod cylinder (tuleja/nicasil powinny byc dobre) to kompresje bedzie mial prawie jak w oryginalne.

 

 

na początku pisze:

 

 

Rocznik 1998 w silniku nic nie było robione

 

więc jeżeli nic nie było robione to z kopresją bardzo słabo

 

A wał jak nie był zmieniany to troche wytrzyma??

 

wał wytrzyma, ale korbowód już nie sądze

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie taka Cagive bardzo opłaca sie kupic a czy ten konkretny model to juz trzeba by pojechac i zobaczyc. Na pewno była malowana i wyglada jakby juz dosc długo stała pod chmurką. Silnik z tego co wiem w 125 jest z mito wiec musi miec 7 biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Przebieg 40tys. to jakis kłopot dla silnika 125 2t??

 

Nie wierze, ze sprzet z takim przebiegiem nie mial nic robione. Te silniki ns jednym tloku wytrzymuja max 25 tys. Korbowod moze troche wiecej. Jezeli rzeczywiscie ten sprzet nie mial nic ruszanego w silniku to musi to byc juz straszna ruina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wada zdjec ale na owych zdjeciach moto wyglada na zaniedbane...(wnioskuje po zdjeciach i moze to wina jakosci ze rdza strasznie podjada owy egzemplarz)

Ogolnie co do samego moto to slyszalem pozotywne opinie...negatywne to wlasciwie tylko dostep do czesci(wszystko zaslyszane) Przed kupnem i tak sie ze wszystkim poupewniasz..sprawdzisz jak jezdzi itd

Pozdro :buttrock:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...