Skocz do zawartości

Przestroga - czyli gdzie chowac telefon komorkowy


Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo ze podczas jazdy w terenie przydatny jest telefon komorkowy.. normalne jest wiec, ze go ze soba zabieramy.. ale gdzie najczesciej go wkladacie? zapewne wielu z was powie, ze w kieszen w spodniach.. a to ogromny blad.. jako niedoswiadczony endurowiec wlasnie w tym miejscu mialem komorke.. pech chcial ze zaliczylem glebe i upadlem na bok i zmiazdzylem wyswietlacz.

kumpel wczoraj mial tak samo, tez wyswietlacz popekany i rozlany od wewnetrznej strony...

 

dlatego warto miec jakies pewniejsze miejsce na telefon.. np kieszen w rekawie, plecak...

 

moze ten post uchroni kogos od kosztownej naprawy lub koniecznosci wymiany aparatu na nowy

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzymam telefony w spodniach ...Bardzo przeszkadza kiedy mam na sobie skórę dopasowaną do ciała....Ale w kieszeni w kurtce jak najbardziej ...No i oczywiście zawsze wyłączona jak jadę ... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy mieć dobry tel. i nie ma problemu

A jakie ma znaczenie jakość telefonu jeśli upadasz na niego całym ciężarem ciała plus motocykla na kamień? :icon_razz:

Mój telefon zwykle trzymał mój ojciec, który stał obok toru, a jak jeździłem gdzieś dalej to chowałem go zawsze do torby na pasie.

...No i oczywiście zawsze wyłączona jak jadę ...

Po co wyłączać telefon w czasie jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie ma znaczenie jakość telefonu jeśli upadasz na niego całym ciężarem ciała plus motocykla na kamień? :icon_razz:

Mój telefon zwykle trzymał mój ojciec, który stał obok toru, a jak jeździłem gdzieś dalej to chowałem go zawsze do torby na pasie.

 

Po co wyłączać telefon w czasie jazdy?

Hm ...jak jadę ...to jedyny momeny kiedy chcę się oderwać od wszystkiego ..dlatego jest na OFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie widziałem chyba spodni enduro z kieszeniami :icon_razz:

 

ja tel trzymam w torbie na pas w pudekłu na okulary - jest twarde więc telefon jest bezpieczny

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja go nie mam gdzie wsadzic, nie mam w spodniach kieszeni ;/ yh te Acerbisy, chyba, ze mam ze soba plecak to wtedy biore tel, ale i tak mam wylaczony bo sie musze skupic na korzeniach a nie tel :icon_razz:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i nie nalezy to do najlepszych sposobow. ale na kierownicy mam taka torebeczke jak to sie kiedys nosiło na biodrach, do ktorej wsadzam telefon, portfel

 

ja mam taka torebeczke wlasnie zamontowana z tylu, za siedzeniem, przyczepiona do metalowych uchwytow (raczek do trzymania sie dla pasazera), ale tam podstawowe klucze, tasmie izolacyjna itp

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...