Skocz do zawartości

X Rock Blues i Motocykle: 14-16 lipiec 2006


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i juz po zlocie... Było swietnie :crossy:

Wielkie brawa dla Organizatorów :lalag:

Pogoda dopisała (nie było nawet tradycyjnego gradu) :D , Łagów piękny jak zwykle, atrakcji moc, fajne koncerty, niezłe żarcie i wspaniała atmosfera. Bawilismy się świetnie :wink:

:icon_biggrin: :biggrin: :icon_mrgreen: :wink:

 

 

Trochę fotek z Łagowa jest tutaj

http://www.shrek.pl/lagow2006.html

Edytowane przez Admin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy, jak to się stało, że nie poznałem więcej forumowiczów?

kurcze, tyle teraz pytań mam. siedziałem koło szkieletorów, miałem się spytać, co to za jedni :wink: nawet jakichś dwóch szreków po zlocie łaziło :icon_biggrin: tak myślałem, czy to 'ten nasz'?

chciałem jeszcze raz podziękować ekipie wrocławskiej i dojezdnej za wspólną jazdę i zabawę. mam nadzieję, że z lubina powracali wszyscy cało.

dla organizatorów i brawa i niebrawa. różnie to było, ale ogólnie jestem zadowolony z tego zlotu!! muza przednia, piwo dobre, ludzie spoko, mc przyjaźnie nastawione, piękne motocykle, atrakcje, było gdzie spać :icon_mrgreen:

 

bardzo bym prosił zdjęcia z łagowa na [email protected]

 

pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie bylo fajnie imprezka przednia, piwo :icon_biggrin: i jedzonko też, spać też gdzie było, a niektórzy tak są zżyci z maszynami, że nawet na nich spali...:icon_mrgreen: szkoda tylko że nie poznałem więcej ludzi z wrocławia i że musiałem się zmyć w sobotę... ale nawet na jedną noc było warto :wink:

 

bartic jutro podeślę ci kilka fotek bo teraz musze uciekać

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jakichś dwóch szreków po zlocie łaziło

Prawdziwy był jeden, czyli ja, ten drugi, to "marna podróba" :icon_razz: i nawet się dogadalismy, że przemysli kwestię zmiany swojej ksywy, tak jak dwa lata temu, przekonałem jednego podrabiacza z V2, z racji mojego stażu i mocy, z jaką zapracowałem sobie na nią, więc od tego momentu z pewnością już nigdy nic się nie pomyli i będzie tylko jeden, ten właściwy :icon_razz:

 

Swoją drogą, szkoda, że zabrakło Ci odwagi, by tak poprostu zwyczajnie podejść i zapytać wprost. Miałeś niepowtarzalną okazję (kolejna za rok), by poznać hurtowo jedną z największych ekip przy jednorazowym podejściu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy był jeden, czyli ja, ten drugi, to "marna podróba" :banghead: i nawet się dogadalismy, że przemysli kwestię zmiany swojej ksywy, tak jak dwa lata temu, przekonałem jednego podrabiacza z V2, z racji mojego stażu i mocy, z jaką zapracowałem sobie na nią, więc od tego momentu z pewnością już nigdy nic się nie pomyli i będzie tylko jeden, ten właściwy :)

 

Swoją drogą, szkoda, że zabrakło Ci odwagi, by tak poprostu zwyczajnie podejść i zapytać wprost. Miałeś niepowtarzalną okazję (kolejna za rok), by poznać hurtowo jedną z największych ekip przy jednorazowym podejściu :banghead:

:icon_razz: Dzięki za zdjęcia chociaż tak w tym roku mogłem to poczuć ,szkoda ,że tym razem mnie nie było .

Pozdrów Żonkę wszystkiego dobrego Śreku. Znowu weekend na trzźwo :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot ogromny jeśli chodzi o liczbę sprzetów, przyjechaliśmy w piątek po 20 (niestety na spotkanie przy bramie za późno było) i z wielkim trudem znaleźliśmy miejsce na namiot. Organizatorzy chyba nie przewidzieli że zjedzie się tak dużo ludzi, za obiadem stałem prawie 2 godziny :icon_razz:

 

Ale ogólnie - warto było przyjechać :icon_razz: a parę fotek jest >tutaj< :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz: Dzięki za zdjęcia chociaż tak w tym roku mogłem to poczuć ,szkoda ,że tym razem mnie nie było .

Pozdrów Żonkę wszystkiego dobrego Śreku. Znowu weekend na trzźwo :icon_razz:

SZKODA??? nie ma takich słów, którymi dało by się opisać Twój brak na tej imprezie :)

 

W sumie bawiliśmy się naprawdę dobrze, ale jednak z zapartym tchem, czekając na jakiś znak sygnał od Ciebie, w planach była zbiorowa najebka, za najmłodszego członka 96 i nic ... żadna dobra wiadomość nie dotarła. Wnioskuję, że jeśli jeszcze nic nie piszesz, to znaczy, że jeszcze nic się nie wydarzyło? "Radarzątko" jeszcze w drodze? :banghead:

 

To czekamy dalej! ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorzy chyba nie przewidzieli że zjedzie się tak dużo ludzi, za obiadem stałem prawie 2 godziny

 

Właśnie przewidzieli... Krasnal - kolejki za żarciem zbliżają :icon_razz: To była przeca forma integracji.. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot ogromny jeśli chodzi o liczbę sprzetów, przyjechaliśmy w piątek po 20 (niestety na spotkanie przy bramie za późno było) i z wielkim trudem znaleźliśmy miejsce na namiot.

 

 

ale za to jak pózniej było fajine :icon_razz: :icon_razz:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

w koncu dorwalam sie do neta..

 

mnie sie zlot bardzo podobał, pogoda dopisała, ludzie tez...

nawet kolejka do obiadu nie była taka zła :D

 

co prawda pierwszej nocy namowiona do zlego troche skatowałam Bandita - ale Kirek nie płacz, dalej chodzi niezle choć coś się w tłumiku oberwało i trochę podzwania :D

na ale to był już naprawde ostatni raz kiedy dałam się wam chłopaki ( wiecie o kim mówię) podpuścić.. :banghead:

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...