Skocz do zawartości

MUSZE SIE POCHWALIC


BEEMKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

juz od roczku poginam motorkiem ale wczoraj pierwszy raz odwazylam sie wziac gogos jako pasazer i wiecie cio UDALO MI SIE :icon_mrgreen:

mialam ciut sracha ale spox luzik lajcik dalam rade

oczywiscie moj kolega,ktory siedzial z tylu robil to samo cio ja mu kiedys czyli i on sie wiercil z tylu w podziwianiu niby widokow wiec jak skrecalam w prawo to on przechylal sie gwaltownie na lewo i moj motor tez szedl na lewo ale nie wpadalam w panike

normalnie jestem z siebie dumna to nie bylo takie trudne tak jak myslalam :banghead:

i to nie znqczy ze sie chwal po prostu chce sie z kims o tym podzielic wiec pomyslalam o was

 

pozdro

 

`sorcia pomylilam tematy powinnam tam gdzie jest chyba szkola jazdy ale chyba nie bedziecie mieli mi to za zle

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio to siuper

dobzie zie sie nie wywrocilisie, bo bi bilo, łojojoj...

cio dwie osobki na moto, to nie jedna, nie? :lapad:

zebys wiedzial dobrze ze na rt nie musze nikogo brac bo bym sie napewno wywalila sie a zreszta i tak to zrobilam na moim suzuki tylko ze przed brama do garazu bo gosciu zostawil plyte z tworzywa sztucznego i sie na niej normalnie moja maszynak posliznela ale jest cala trzymalam jak tylko bylo to mozliwe i tak poszla na dol ale nie tak mocno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebys wiedzial dobrze ze na rt nie musze nikogo brac bo bym sie napewno wywalila sie a zreszta i tak to zrobilam na moim suzuki tylko ze przed brama do garazu bo gosciu zostawil plyte z tworzywa sztucznego i sie na niej normalnie moja maszynak posliznela ale jest cala trzymalam jak tylko bylo to mozliwe i tak poszla na dol ale nie tak mocno ;)

no coś ty!Na RT było by łatwiej!Ten niski środek cięzkosci :lapad: w BMW...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beemka, no to życzę ci 'udanych' plecaków, czyli wiedzących co i jak. mi też raz koleżanka przechyliła się w drugą stronę. dobrze, że jechaliśmy wolno ;)

musisz mówić ludziom co i jak, żeby potem nie było 'a nie wiedziałam(em)'

 

aha, ja jestem wzorowym plecakiem :]

pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

oczywiscie moj kolega,ktory siedzial z tylu robil to samo cio ja mu kiedys czyli i on sie wiercil z tylu w podziwianiu niby widokow wiec jak skrecalam w prawo to on przechylal sie gwaltownie na lewo i moj motor tez szedl na lewo ale nie wpadalam w panike

Taa

Też ze trzy razy jechałem jako pasażer . Wiem jakie to trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w mordę, myślałem, że o co innego biega w tym "pierwszym razie" ;)

 

Nio bez przesady dziewczyna ma 23 lata....a z postow wynika,ze zakonnica nie jest:))))....wiec spoko..

 

BEEmka gratuluje. Ja jeszcze pasazerow nie woze...bo chetnych brakuje..ale mam nadzieje,ze bede mogla kiedys napisac to co ty w swoim temacie:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś ty!Na RT było by łatwiej!Ten niski środek cięzkosci ;) w BMW...

Pozdrawiam

nio tak ale moj jest tylkona jedna osobe bo to jest policyjna wersja

 

No w mordę, myślałem, że o co innego biega w tym "pierwszym razie" :lapad:

oczywiscie mezczyzni to tylko moto i ... w glowie :wink: :)

 

Nio bez przesady dziewczyna ma 23 lata....a z postow wynika,ze zakonnica nie jest:))))....wiec spoko..

 

BEEmka gratuluje. Ja jeszcze pasazerow nie woze...bo chetnych brakuje..ale mam nadzieje,ze bede mogla kiedys napisac to co ty w swoim temacie:)))

;) :D :biggrin: :wink:

 

dzia a cio ty myslisz ze on byl trzezwy :wink: nio wiesz kiedys musi byc tenpierwszy raz

 

beemka, no to życzę ci 'udanych' plecaków, czyli wiedzących co i jak. mi też raz koleżanka przechyliła się w drugą stronę. dobrze, że jechaliśmy wolno :)

musisz mówić ludziom co i jak, żeby potem nie było 'a nie wiedziałam(em)'

 

aha, ja jestem wzorowym plecakiem :]

pozdrawiam!!

 

wiesz, ze sie niedlugo nadazi okazja tylko mi czasem nie zeskakuj a jak bedziesz sie ciut obawial to sie najwyzej zamienimy :P

pozdro

 

 

Taa

Też ze trzy razy jechałem jako pasażer . Wiem jakie to trudne

ze mna jako pasazer to pozniej nie mial nikt problemiku tylko tak na poczatku myslalam o czym innym ale jak mnie wzieli na szkole zKlubu BMW to musialam siedziec i "czuc moto i byc na luzie"nawet jak robil gostek jak najmniesze kolka motorem a nie ktore babki to od razu panikowaly jak gosciu z motorkiem sie "klad" jak wchodzil w zakrecik a ja zawsze lubilam dotykac czasem trawki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który pierwszy raz masz na myśli :lapad: ;)

nio wiesz ty cio :P :P

na pewnio nie ten cio chodzi ci po glowie

 

beemka! nie mogę się doczekać :wink: mam nadzieję, że już jutro będę mógł powiedzieć ci co i jak

 

pozdrawiam!

 

trzymam kciuki zeby ci sie powiodlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...