Skocz do zawartości

TVN TURBO - "Uwaga Pirat"


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdże tą trasą przynajmniej 3 razy w tygodniu i takie manewry jak ten koleś to tiry wykonują nie mówiąc już o osobówkach (powód-> moim zdaniem bardzo kiepsko zorganizowane skrzyżowanie + most który obsługuje całą północno-wschodnią część wawy i okolice)

... + za dużo katamaran-ów/-iarzy na drogach. :banghead:

 

 

Policjantów z samochodu podzielilem na dwie grupy:

1. gamoń (pewnie sie ktoś przyczepi za taki txt ale co tam) ze wsi co sie wozi po mieście bo dostał blaszke i zadaje pytania w stylu: "i co zdziwiony?" ja nie wiem to już trzebać być straszną lapetą żeby sie tak wyrażać, zazdrościł mu tego motoru czy co. nie wiem i sie nie dowiem

Pewnie zarabia 1300 i boli go, że o motocyklu z prawdziwego zdarzenia może tylko pomarzyć.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista zachował się jak kompletny debil. Jeśli chodzi o policjanta z drogówki to wkurzył mnie jego opryskliwy ton i przejście na Ty "zdziwiony; daj mu kluczyki".Reszta była ok,szczególnie końcówka.

 

Moze miał na mysli Ty motocyklisto . "oddaj mu (motocykliście ) kluczyki". Akurat w tym przypadku to kolo na moto sie nie popisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogl tego policjanta nie widziec, szedl troche z tylu. a i tak policjantow nalezaloby doinformowac, ze nie musi byc kluczyk w stacyjce, zeby mozna bylo kierownice skrecac (chyba, ze ja o czyms nie wiem :buttrock: ).

:icon_mrgreen: A czy ten policjant Rambo mu nie przkręcił blokady w stacyjce ? :banghead: .

 

No to wiadomo dzięki jakim osobą motocykliści mają taką reputacje. Dodatkowa wiadomo dlaczego policja nie jest lubiana: "I co zdziwiony". Ale szczerze to szkoda mi tylko motoru :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Olsen i pewnie sie zadluzyl na auto na poczet emerytury :icon_mrgreen: i do tego odejmuje rodzinie od ust - heh co tak wyjezdzasz w co drugim watku z tymi zarobkami etacikami itp??

 

Raven - policja to nie zupa - nikt nie musi jej lubic :smile:

 

a filmik - pierwsza klasa :banghead:, nie wiem na co typ liczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest ztym linkiem??

Ja mam tylko "download with premium"

Jak ściągnąć ten filmik???

 

hej

 

no to sie robi tak:

odpalasz stronkę kilka razy, i za którymś razem zamiast napisu "download with premium" pojawi się odliczanie, jak dojdzie do zera można ściągać. U mnie to tak działa !

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hmm obejrzałem film, i nie wiem co o tym mysleć, w sumie gdyby koleś miał wrzuconą jedynke przed odpaleniem to by im zwiał pewnie :icon_mrgreen: , widać że adrenalina podziałała, po za tym strasznie ten program wychwala policjantów szczegolnie jednego Pana policjanta, udało im sie wychwycić jedna udaną akcje i wielkie halo. :banghead: Ogólnie neguje takie zachowanie, podczas takich akcji nie myśli się raczej* racjonalnie.

 

*założenie, nie byłem nigdy w podobnej sytuacji

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że czegoś takiego nie wolno robić :smile: . O co Cię oskarżyli (jeśli można wiedzieć) ?

 

niby w przepisach też nie znalazłem słowa o poruszaniu się za pojazdem uprzywilejownym na sygnale (jest tylko mowa o wyprzedzaniu).... natomiast trochę przewinień mi sie tam nazbierało... :buttrock:

 

 

Ile ci wlepili mandatu?

 

jak się zaczeła rozmowa ( ta właściwa) od Panie Piotrze biedny studencie a z czego chce pan te mandaty płacić ....to wiedziałem, że źle nie będzie :buttrock: - w efekcie nic mi nie wlepili :flesje: ale na pewno mieli w tym swój udział dwaj policjanci z drogówki na motocyklach, którzy zaraz po moim zatrzymaniu ucieli sobie dość długą pogawędkę z kolegami z rejdijowozu na mój temat.....

 

ja powiedziałem im tylko tyle (po zatrzymaniu), gdyby nie było radiowozu to ja i tak jechałbym miedzy samochodami a nie stał w korku.. natomisat pojechałem za panami bo uznałem, że bezpieczniejszego przejazdu nie mogłem sobie nawet w najskrytszych snach wymarzyć... :flesje: :buttrock:

 

pees. w życiu mi się tak komfortowo nie jechało w korku :banghead:... nie wiedzieć czemu ale dosłownie wszyscy kierowcy robili mi miejsce i nikt mi drogi nie zajeżdżał - dziwne :icon_mrgreen:

 

pees2. ale nie róbcie lepiej tego " w domu...." :flesje:

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby w przepisach też nie znalazłem słowa o poruszaniu się za pojazdem uprzywilejownym na sygnale (jest tylko mowa o wyprzedzaniu).... natomiast trochę przewinień mi sie tam nazbierało... :buttrock:

 

 

W sensie że jechałeś za tym radiowozem na gumie? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do programu na tvn i akcji z motocyklem oglądałem moze godzine temu. Policjant dobrze zrobił, bo debili na drodze nie brakuje, a tu mamy jednego mniej, podobało mi się to co powiedzieli na końcu, ze tacy psują wizerunek motocyklistów.

 

A tak swoją drogą, to gościu jakiś nie kumaty, zamiast wbić jedynkę a pozniej silnik odpalić - ale ja nie popieram ucieczek tylko tak sobie pomyślałem jak to oglądnełem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...