Skocz do zawartości

TVN TURBO - "Uwaga Pirat"


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem że czegoś takiego nie wolno robić :icon_razz: . O co Cię oskarżyli (jeśli można wiedzieć) ?

Nie ma konkretnego zapisu mówiącego że nie wolno jechać za pojazdem uprzywilejowany, jednak kiedy jedziemy dość blisko tegoż, można to podciągnąć pod stwarzanie szczególnego zagrożenia na drodze, bo taki pojazd może zachowac się niestandardowo, nagle zahamować, zmienić pas bez sygnalizacji itp.

To tak jak z ostrzegabniem długimi przed policją - "niewłaściwe używanie świateł"

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On wyglądał tak, jakby właściwie nie badzo wiedział czego chciał. A tak w sumie to wcale mi gościa nie żal, bo jakby uciekł to by się potem lansował przed kumplami, jaki to on twardy, odważny i szacun mu się należy "bo psom na nosie zagrał", a tak wyszło że z niego cienki bolek i tyle.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem mten program i mysle (jestem podejzliwy) ze ta scenka byla wymyslona na potrzeby opini publicznej zeby motocyklisci tez zaczeli sie jednak obawiac troche policji... 1. gosc jedzie bez rejestracji przeciez to jest tak prowokujace ze duzo lepiej byloby pozyczic jakakolwiek od kolegi ... 2. Policjant zostawia mu kluczyki w stacyjce z wlaczonym zaplonem zamiast tylko odblokowac kiere przeciez kazda stacyjka mam dwa polozenia do wyjecia kluczyka... 3. Policjant zaczyna rozmowe chyba od przedstawienia sie i zadaniem dokumentow a nie od slowa "zdziwiony?" 4. Lamenty goscia sa poprostu smieszne i nie pasuja do sytuacji ma na tyle jaja zeby uciekac a potem labiedzi jak 10-latek.

takze caly tez skecz wg mnie jest wyrezyserowany ale przeciez moge sie mylic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby im uciekł to by tego nawet nie pokazywali , napewno już niejeden im odjechał , wkońcu udało się zatrzymać to trzeba się tym pochwalić nie ma co , i ten text "zdziwiony" haha

Edytowane przez Fasad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kolo niepotrzebnie siadał na ten motocykl przecież to wiadome że nie dałby rady.Powinien jakoś stanąc lewą nogą na lewy podnożek szybciutko bieg,sprzęgło i sprawniej by mu to poszło,chociaż i wtady nie wiadomo jaki byłby rezultat.Zresztą jak juz go capneli to trzeba było stać a nie na zabawe mu sie zebrało.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, wygląda to na zagrane lub kolega na motocyklu jest lekko upośledzony, w ogóle sporo tam niedociągnięć, kolo wymija samochody bokiem i nagle ni z gruszki ni z pietruszki staje na odcinku wyłączonym z ruchu jak jedzie za nim oznakowany radiowóz drogówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem mten program i mysle (jestem podejzliwy) ze ta scenka byla wymyslona na potrzeby opini publicznej zeby motocyklisci tez zaczeli sie jednak obawiac troche policji... 1. gosc jedzie bez rejestracji przeciez to jest tak prowokujace ze duzo lepiej byloby pozyczic jakakolwiek od kolegi ... 2. Policjant zostawia mu kluczyki w stacyjce z wlaczonym zaplonem zamiast tylko odblokowac kiere przeciez kazda stacyjka mam dwa polozenia do wyjecia kluczyka... 3. Policjant zaczyna rozmowe chyba od przedstawienia sie i zadaniem dokumentow a nie od slowa "zdziwiony?" 4. Lamenty goscia sa poprostu smieszne i nie pasuja do sytuacji ma na tyle jaja zeby uciekac a potem labiedzi jak 10-latek.

takze caly tez skecz wg mnie jest wyrezyserowany ale przeciez moge sie mylic :P

 

 

zgadzam sie z Tym szerlokiem! ( w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu tego słowa! :lapad: ) w końcu to TV ja już nie takie rzeczy widziałem w TV ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jego jazdy to nic nadzwyczajnego - sam jeżdżę podobnie i uważam takie manewry dopuszczalne jeśli nie zagrażają bezpieczeństwu innych i przy zachowaniu szczególnej ostrożności

 

niby dlaczego miałbym stać motocyklem w kolejce do zjazdu na Modlińską??? przecież na moście Grota to niemal zawsze korek; jak chciałbym sobie postać w korkach to jeździłbym autem z klimatyzacją dobrym audio... - chyba przyjemniej niż smażyć się w kombinezonie? A że ciągłą przejechał... - wielkie nieba!

 

tylko w lustereczka to trzeba zerkać - koleś jeździ bez tablic i nie widział radiowozu? albo nierozgarnięty albo to reżyserka tefałenu

Edytowane przez aciddrinker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek_moto

Raven - policja to nie zupa - nikt nie musi jej lubic :banghead:

 

a filmik - pierwsza klasa :banghead:, nie wiem na co typ liczyl

 

Zakladajac, ze film nie byl wyrezyserowany; to choc ucieczka przed policja to nie moj styl to chyba tez bym zwial jakby mi ktos zajechal droge, wyskoczyl z dwoma kumplami drzac sie "I co zdziwiony ?!", zabierajac mi kluczyki od pojazdu i filmujac mnie.

 

Potem policjant oddaje mi kluczyki abym grzecznie odprowadzil motocykl na pobocze.

 

Zachowanie policjanta bylo takie, ze moim zdaniem spokojnie motocyklista powinien starac sie o uniewaznienie kary za probe ucieczki (szczucie przez policjanta - dzialanie pod wplywem afektu) ...a o wymierzenie kary za poruszanie sie pojazdem bez tablicy rejestracyjnej, oraz przekroczenie linii ciaglej. Tak ja bym na jego miejscu zrobil, bo zachowanie policjantow bylo dla mnie nie do zaakceptowania.

 

Policja to nie zupa, ale prawo powinno byc dla ludzi, a nie ludzie dla prawa.

Jesli policja nie potrafii egzekwowac prawa ustanowionego dla ludzi bez wprowadzania psychozy przed nia sama u spoleczenstwa... to moze zastapmy policje kims bardziej szanowanym ;)

 

 

/Prosze nie banujcie mnie za tego posta/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladajac, ze film nie byl wyrezyserowany; to choc ucieczka przed policja to nie moj styl to chyba tez bym zwial jakby mi ktos zajechal droge, wyskoczyl z dwoma kumplami drzac sie "I co zdziwiony ?!", zabierajac mi kluczyki od pojazdu i filmujac mnie.

 

Potem policjant oddaje mi kluczyki abym grzecznie odprowadzil motocykl na pobocze.

 

Zachowanie policjanta bylo takie, ze moim zdaniem spokojnie motocyklista powinien starac sie o uniewaznienie kary za probe ucieczki (szczucie przez policjanta - dzialanie pod wplywem afektu) ...a o wymierzenie kary za poruszanie sie pojazdem bez tablicy rejestracyjnej, oraz przekroczenie linii ciaglej. Tak ja bym na jego miejscu zrobil, bo zachowanie policjantow bylo dla mnie nie do zaakceptowania.

 

Policja to nie zupa, ale prawo powinno byc dla ludzi, a nie ludzie dla prawa.

Jesli policja nie potrafii egzekwowac prawa ustanowionego dla ludzi bez wprowadzania psychozy przed nia sama u spoleczenstwa... to moze zastapmy policje kims bardziej szanowanym ;)

/Prosze nie banujcie mnie za tego posta/

nie zgadzam się z Tobą. Z Twojego postu wynika, że policja powinna się zwracac grzecznie i z prośbą o poddanie się karze do przestępców, ładnie poprosić aby sami zakuli się w kajdanki. I tak go ładnie potraktowali, bo była kamera. Jestem przekonany, że gdyby jej nie było parę kopniaków by dostał. I zasłużenie. A tekst "i co, zdziwiony?" nie jest dla mnie niczym oburzającym, ciekawe co Ty byś powiedział gdybyś złapał takiego cwaniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladajac, ze film nie byl wyrezyserowany; to choc ucieczka przed policja to nie moj styl to chyba tez bym zwial jakby mi ktos zajechal droge, wyskoczyl z dwoma kumplami drzac sie "I co zdziwiony ?!", zabierajac mi kluczyki od pojazdu i filmujac mnie.

 

Potem policjant oddaje mi kluczyki abym grzecznie odprowadzil motocykl na pobocze.

 

Zachowanie policjanta bylo takie, ze moim zdaniem spokojnie motocyklista powinien starac sie o uniewaznienie kary za probe ucieczki (szczucie przez policjanta - dzialanie pod wplywem afektu) ...a o wymierzenie kary za poruszanie sie pojazdem bez tablicy rejestracyjnej, oraz przekroczenie linii ciaglej. Tak ja bym na jego miejscu zrobil, bo zachowanie policjantow bylo dla mnie nie do zaakceptowania.

 

Policja to nie zupa, ale prawo powinno byc dla ludzi, a nie ludzie dla prawa.

Jesli policja nie potrafii egzekwowac prawa ustanowionego dla ludzi bez wprowadzania psychozy przed nia sama u spoleczenstwa... to moze zastapmy policje kims bardziej szanowanym ;)

/Prosze nie banujcie mnie za tego posta/

 

wg. mnie powinienes dostac ostrzezenie :banghead:

 

Wracajac do tematu, to gdyby ich nie sprowokowal i nie dal powodow do zatrzymania, to by tego nie uczynili....

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...