Skocz do zawartości

TVN TURBO - "Uwaga Pirat"


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oglądaliście może obecny odcinek "Uwaga Pirat" ? Policja zatrzymuje motocykliste, który jedzie bez tablicy rejestracyjnej, i uprawia slalom między samochodami. Radiowóz zajezdza mu drogę, tak aby gość na GSXF'ie nie mógł ucieć. Policjant wyskakuje z Focusa i wyciąga mu kluczyk ze stacyjki. Za chwile mu oddaje, aby ten przestawił motocykl na pobocze. Ten pcha swój motocykl, bo czym nagle go odpala wskakuje i próbuje uciec. Policjant spycha go, i kierowca zalicza glebe. Zostaje skuty w kajdanki. Motocyklista na ziemi okazuje skruche i próbuje prosić o litość... Troszke za póżno :banghead:

Co o tym sądzicie? Moim zdaniem jak już go zatrzymali, to nie powinien odwalać jajec i próbować ucieczki... Szkoda mi tylko "jajka", który napewno ucierpiał :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to jakbym widział siebie jakieś 2 tyg temu ... tylko, że ja nie uciekałem i miałem rejestrację :icon_mrgreen:

 

a ja przecież tylko przejechałem sobie całą trasę toruńską od Broniewskiego aż do zjazdu na Modlińską jakieś 3km w gigantycznym korku jadąc bezpośrednio za radiowozem na sygnale :banghead:

 

 

 

 

 

pees. wiem wiem, że zrobiłem źle i w ogóle... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko przejechałem sobie całą trasę toruńską od Broniewskiego aż do zjazdu na Modlińską jakieś 3km w gigantycznym korku jadąc bezpośrednio za radiowozem na sygnale

Nie wiedziałem że czegoś takiego nie wolno robić :banghead: . O co Cię oskarżyli (jeśli można wiedzieć) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ten odcinek i bylem zdumiony gość uciekał fatalnie mógł to zrobi lepiej i szybciej ale cóż. Oskarżyli go o zmianę pasów bez sygnalizowania oraz o przejechanie ciąglej linii, podczas zatrzymania zamiast stanąć na poboczu staną na terenie wyćiętym z ruchu oraz za ucieczke pewnie straći prawko ale jeżeli chodzi o policje byłem bardzo zadowolony z podsumowania jakiegoś tam smerfa powiedział "takie osoby psują reputacje motocyklistów" - bardzo mądry policjant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he ...prawie do końca był kozak tylko jak już motorek się porysował to kicha...Hm... Jeżeli się decydował na taki krok to albo jakaś laska obok stała i nie chciał dać du.y albo następna prowokacja ze strony mediów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

i dla takich zero pobłażania i litości !!!!! Bo taki to kozaczy dopóki go nie dorwą lub się coś nie stanie. Że jescze miał tyle czelności (a może zero godności) żeby przed obiektywnem coś takiego wygadywać....WSTYD !!!!!

 

Ucieczka przed policją to jest ostatnia rzecz jaka przyszła by mi do głowy, prawda jest taka, że gdyby nie pewne wyjątki które zmieniają oblicze motocyklistów (baaa nawet kierowców puszek) to nie mielibyście takiej opini wyrobionej na temat policjantów !!!! Jeśli popełnię wykroczenie i zostanę złapany to ok...mój błąd.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...