Skocz do zawartości

jaki skuter kupic


plociarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z takich skuterow taszych to napewno mozna polecic skuter "cracker" moze wygladem nie powala na kolana ale sie nie psuje, a z drozszych to Yamaha Aerox, NRG tak srednio bym polecal bo kumpel ma i ciagle sie to psje podobnie jak zipp quantum (wyglad kosmiczny ale wszystko zrobione jak najtanszym kosztem i ciagle sie psuje, a wiem co mowie) bardzo trwalym skuterem jest Yamaha Neo's moze tez nie najpiekniejsza ale bardzo przyjemna. No chyba ze chcesz skuter wiekszy pojemnowsciowo ale to juz inna bajka bo A1 trzeba miec.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich skuterow taszych to napewno mozna polecic skuter "cracker" moze wygladem nie powala na kolana ale sie nie psuje, a z drozszych to Yamaha Aerox, NRG tak srednio bym polecal bo kumpel ma i ciagle sie to psje podobnie jak zipp quantum (wyglad kosmiczny ale wszystko zrobione jak najtanszym kosztem i ciagle sie psuje, a wiem co mowie) bardzo trwalym skuterem jest Yamaha Neo's moze tez nie najpiekniejsza ale bardzo przyjemna. No chyba ze chcesz skuter wiekszy pojemnowsciowo ale to juz inna bajka bo A1 trzeba miec.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milosz dla mnie to co napisales o nrg to sa glupoty kolega ma ten skuter od nowosci ten nowszy model wyciagnol mu blokade z tlumika i lata 90km/h i ani razu mu sie nie popsul dziwne? a ma juz na liczniku okolo 13tys wiec to znaczy ze twoj kolega ma jakiegos dobitego odkurzacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj skutera :lapad:

Ja przesiadłem się z 28 konnego KXa, z 6 biegami na to badziewie i po prostu jest tragedia ... Brakuje totalnie mocy, a nie będe wkładał w niego 2000 zł żeby jechał to 100 - 110 km/h, jeśli ma byc to pojazd którym bedziesz jezdził dla przyjemności to nie kupuuj skutera ...

 

Teraz cały czas myślę tylko o zmianie tego na coś mocnego ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikus91 głupi nie jestem :buttrock:

 

Moto miałem kupic sobie dopiero w sierpniu, bo wtedy robie A1, kasa leży odłożona dalej :banghead:

W tym czasie uzbierałem sumke na rower (Kelly's Salamander DSC :)), ale tata powiedział, że mi zajepią i żebym kupił pierdopęda... no i stało się :) Szok niesamowity ... Takiego to ma kopa, że heeej... :)

 

Teraz peewnie zapytasz:

- czemu nie biegówka?

Odpowiedź:

- rodzice twierdzą, że jeszcze nigdy nie jeździłem w ruchu, więc łatwiej mi bedzie na automacie się nauczyc, wtedy moge sie skupic tylko na jezdzie a nie na sprzegle, biegach etc., ale do cholery to był nawyk - zmiana biegów to było coś co robiłem automatycznie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nie polecam Zipp-a Quantum - powód: gazeta "MOTOCYKL" tam jest wszystko napisane. nie wiem jak sie sprawują inne Zippy, ale ja jestem zadowolona ze swojej zx50-tki. Jeszcze w tym miesiącu będzie tuning :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...