Skocz do zawartości

Mam szanse kupić Yamaszke RD80


Magik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Kupię od razu jak kaska przypłynie (już nie długo)

Z pegazem się nigdy nie męczyłem i nie męcze.

Kolega mi go zrobił 3 lata temu i tak go odpicował (w jeden dzień silnik był rozpoławiany 3 razy robiliśmy do 24)

i od tych trzech lat ani razu mnie nie zwiódł ani razu nie musiałem nic odkręcać dokręcać. Po prostu cudo.

A teraz stoi w garażu i czeka na nowego właściciela.

 

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem pełny remont takiej yamaszki (braciszka), koszt nieduży, jak na motorower całkiem fajnie śmiga, części dostępne (wymieniałem korbowód i tłok) i niedrogie (tłok z pierscieniami koło 100, a korbowód z czopem i łożyskiem chyba coś koło 90, ale nie pamiętam dokładnie). Wadą jest pękający jeden z wałków w skrzyni biegów (przez to staje się łożyskowany tylko z 1 strony, mozna z tym bez problemu jeździć, ale mi się udało znaleźć na motobajzlu kompletny silnik (z rozwalonym łożyskiem korbowodu) za 50 zł (!)) JAkbys miał jakieś konkretne pytania to pisz na prv, mam tez sporo części do tego. Ogólnie motorek bardzo przyjemny i oszczędny (miałem tez dt80/116 to rdtka braciszka pali 2 razy mniej :icon_mrgreen: )

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam szanse kupić Yamahe RD80 z 81r.

 

tu daje fotke.

 

http://img174.imageshack.us/my.php?image=dsc013365fm.jpg

 

Cena: 1700zł. Motorek jest zarejestrowany na 50cm3 (białe tablice). Wymieniany tłok (jest obecnie na szlifie). Prędkość max. 90km/h.

 

Od czego to ma silnik ? Od Yamahy DT80 LC2 ;)

Bralibyście ???

 

Uwaga teraz ważne PYTANIE:

 

Jej wygląd niezbyt mi sie widzi i teraz mam pytanko czy dało by rade wstawić do niech taki bak:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=109718123

i taka kwadratową lampe jak jest w tej Yamszce z linku z allegro.

Pozdr. ide na 2 połowe POLSKA G00000LA :banghead: :banghead: :banghead:

Ja bym nawet wolał tegote nowe mi się niepodobają ale to żecz gustu bardziej mi się podoba ale to żecz gustu

Edytowane przez ziomek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...