Skocz do zawartości

skrzyżowanie z czujnikiem ruchu???


zdano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

takie światła mają też na celu zmniejszenie prędkości.

czujniki są nie tylko tuż przy skrzyżowaniu, ale sporo przed nim. jak wyczują że samochód jedzie za szybko to myk i już czerwone.

przynajmniej ja się spotkałem z takim czymś niedaleko mojego domu, na trasie (światłą są właściwie tylko po to by piesi mogli przejść, ale w nocy żadko kto tam chodzi)

 

aha - moto nie zawsze uruchomi światła na tej pętli - więc czasem się jedzie i na czerwonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Mnie sie wydaje, ze to dziala ciut inaczej. Od pewnej godziny wieczornej wlaczony jest taki tryb swiatel, w ktorym domyslnym kolorem jest czerwone ;). Dopiero jak cos jedzie (najedzie na petle tuz przed skrzyzowaniem), zmienia sie na zielone. W tym ukladzie i tak zawsze zwalniasz, bo masz czerwone az do samego skrzyzowania (miniecia petli)...

Czasami poznymi wieczorami / noca, jak wiem ze sa takie wlasnie swiatla i jade szybko samochodem, to przed tym czerwonym nie hamuje (noga z gazu tylko) i w 80% przypadkow przelatuje na wlaczajacym sie zielonym :lalag:. W 20% - hamuje niemal z piskiem przed faktycznym czerwonym :D. To zawsze taka gra psychologiczna miedzy mna a swiatlami ;). Czy juz hamowac, juz petla powinna byc i zielone, czy jeszcze nie :D.

 

Pozdro

 

Pozdro

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje, ze to dziala ciut inaczej. Od pewnej godziny wieczornej wlaczony jest taki tryb swiatel, w ktorym domyslnym kolorem jest czerwone ;). Dopiero jak cos jedzie (najedzie na petle tuz przed skrzyzowaniem), zmienia sie na zielone. W tym ukladzie i tak zawsze zwalniasz, bo masz czerwone az do samego skrzyzowania (miniecia petli)...

W Poznaniu na większości skrzyżowań w nocy jest właśnie taki tryb działania świateł. Jednak załączenie motocyklem niektórych pętli graniczy z cudem i poprostu jeżdże na czerwonym. Wygląda na to że ilość metalu ;) w motocyklu jest za mała i pętla na tak mały obiekt nie reaguje. A na wyjeździe z mojego osiedla sygnalizacją sterują kamery zamontowane na słupach, o dziwo nie ma z nimi żadnych problemów.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zbyhu mialem ten sam problem jak jeszcze meszkalem w Rybniku. Rudzka, kotucza, dolna,raciborska z reymonta. Heh bylo tego troche co sie na czerwonym pojezdzilo. A tak legalnie to tez mozna na czerwonym jezdzic. \trzeba tylko czekac 10 minut jak sie nie zmieni to mozna jecac po upewnieniu sie ze nie spowoduje to kolzji z innymi uczestnikami ruchu :banghead: powiedziane prawie jak przez policjanta hehe Pozdro i milego jezdzenia na czerwonym:P :banghead:

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Rzeszowie jest takie skrzyżowanie, w dodatku na wyjeździe z mojego osiedla...poprostu jak chcesz żeby zareagowało na ciebie musisz podjechać tak żeby "kamerka" takie gówno podobne do tego patrzyło na ciebie wtedy zareaguje...

pozdro...

O którą krzyżówke ci chodzi Wolek ??????

Pozdro dla Rzeszowian !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...