Skocz do zawartości

ubranie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie do was czy nadawal by sie jakis kombinezon skorzany 2 czesciowy na turystyka? (Kawasaki ER 5)

 

na dzien dzisiejszy mam kortke Helda + spodnie Takai z kordury z protektorami - moze takie cos byc czy lepszy ten kombinezon ? :wink:

 

Jak tam z wygoda , funkcjonalnoscia itd. ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygoda i funkcjonalność wskazują na używanie texów. poszukaj w archiwum skóry kontra tex, było 110x

prawda jest taka, że każdy jeździ w tym, co uważa za słuszne. ja akurat w texach, etap skóry (na chopperze) mam za sobą :wink:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie do was czy nadawal by sie jakis kombinezon skorzany 2 czesciowy na turystyka? (Kawasaki ER 5)

 

na dzien dzisiejszy mam kortke Helda + spodnie Takai z kordury z protektorami - moze takie cos byc czy lepszy ten kombinezon ? :wink:

 

Jak tam z wygoda , funkcjonalnoscia itd. ?

 

Witam

Pewnie ,że by się nadawał

ale funkcjonalnością skóra cię nie zaskoczy

fakt ,że wygląd będzie totalnie inny

tex pod tym względem nie dorówna nigdy skórze

ale fajne są też kombi tex+skóra chyba tarbor takie robi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

textyle szyte ze skórą przywędrowały z niemcowa, przynajmniej do mnie ;)

mam model probikera, nie narzekam, chociaż jakością nie powala. droższy był model streetfighter 2 z louisa. znajomy latał w produkcie chyba polo o nazwie mohawk, lepsze jakościowo i to dość mocno, cenowo niestety też (za cenę kurtki mohawka kupiłem kurtkę i spodnie w louisie)

...co nie zmienia faktu, że jest to textyl, a skórzane wstawki na ramionach-kolanach-zadku służą zasadniczo poprawie wyglądu ;)

nadal polecam textyl :lalag:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, ja na golaca i zupelnie mi nie pasuje tex do klasycznej maszyny. Przyznam ze ma swoje wady (goraco, zimno) ale da rade sie tak ubrac by je prawie wyeliminowac. Polecam skore.

Podpinam się do odpowiedzi.....skóra a szczególnie jak wieczór już zapada i wiaterek ...o wytrzymalości nad tex ...nie muszę chyba pisać.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci jak ja to widze :banghead:

Jak bylem na weekendzie majowym w bieszczadach w kumplami to nie raz jechalismy w deszczu ,

Wrazenia byly takie ze jak nie załozysz podpinki do textow to tak samo przemokniesz ,mi przelalo texty po jezdzie 30 minut w ulewnym deszczu (mowa o spodniach ,bo kurtke mi nie przelalo ) a chlopcy w skorze byli prawie cali mokrzy ,( ale jakbym załozyl podpinke do spodni i do kurtki to moge i pewnie z 1,5 godziny jechać w deszczu

Pamietaj ze jak przemoczysz skore to masz pewne dwa dni suszenia (i czasami jeszcze nie chca uschnac)

Skora jak dla mnie lepiej wyglada ,ale funkcjonalnosc sie liczy i wygoda ,a w tym bezapelacyjnie texty gorują ,lepiej odprowadzaja cieplo ,lepiej chronią przed wiatrem jak i przed wychlodzeniem organizmu .

Skora zaś lepiej chroni przed ewentualnym upadkiem (kurtke mam skorzano textylną wieć wszedzie gdzie trzeba jest skora).a na spodniach ochraniacze piankowe.

 

Decyzja należy do ciebie ,

Wybierz to co ci najlepiej odpowiada materialnie i finansowo :banghead:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...