Skocz do zawartości

Korbowód w cr 250


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Czy wie ktoś może czy do Hondy cr 250 z 1983 roku-przykładowe zdjęcie:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Honda-CR-19...bayphotohosting

 

 

pasuje korbowód z hondy cr 250 z 1986 roku-przykładowe zdjęcie:

 

http://www.mxbikes.com/vintage/pics/86-honda-250.jpg

 

bardzo proszę o szybką i poprawną odpowiedź! ponieważ chcę szybko złożyć swoj motocykl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W crossówkach korby raczej się nie regeneruje tylko wymienia na nowe.

Znam wiele osób które sporo jezdza i nie wimieniaja korb na nowe bo by sie finansowo nie wyrobili. Oddaja własnie do regeneracji. W kilku serwisach w Krk juz mi powiedzieli tez ze tak sie robi i ze jest w Krakowie taki jeden koles co sie tym zajmuje i jest w tym swietny i ze taka korba ma taka samą żywotność jak nowa. Czyli 2 życia jednej korby :biggrin: Pozatym obawiam sie ze kolega nie ma wyjscia.

właśnie ja wiem o tym że silniki trochę inne ale wydaje mi się korbowód może pasować ale muszę mieć pewność bo niewiem czy mam zamawiać na allegro a to kosztuje ok 300zł

Napisz do kolesia żeby Ci ja bardzo dokładnie zwymiarował i poprostu je porównaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety mieszkam daleko od krakowa a w mojej okolicy to słyszałem że sie tym zajmują ale jak robią wał w trabancie to poże przejechać 30 tyś km. a cross to pewnie kilka razy się przejade;.

i po wale . a swojego nie mogę zmierzyć ponieważ jest na wale .

najlepiej to jak by ktoś kiedyś robił remont w takiej hondzie to by pewnie wiedział ale tym już pewnie nikt n ie jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij cały wał do zakładu który robi regeneracje. Tylko do jakiegoś sprawdzonego żeby lipy nie zrobili. No i wysyłając zapakuj w jakąś gąbeczkę i niech odeślą tak samo zapakowany bo na poczcie raczej tych paczek nie głaszczą więc jak w zakładzie wycentrują wał to mógłby się nieco 'rozcentrować'.

Ktoś ostatnio mówił na forum że jego kumple jeżdżą takimi hondami z tych lat. Trzebaby ich odszukać i się dowiedzieć o możliwość kupienia nowej korby. Czy to przypadkiem Bary mówił? A tak w ogóle dzwoniłeś do jakiegoś larssona czy innych sklepów? Może do Olka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawron a ile taka regeneracja korby moze kosztowac?

Konkretnie Ci nie odpowiem bo nie chce Cie okłamac ale z tego co mi ogolnie mowili to polowa ceny nowej korby. Nawet gdyby to kosztowało te 250zł to i tak kolega nie ma wyjscia chyba skoro od 86r nie bedize grało.

 

Ja bym zadzwonił do jakiegos dilera hondy i sie zapytał czy w ogóle sa dostepne takie korby (powinne byc) ale nawet gdyby to bedzie kosztowała kolo 500-700zł bo to bedzie tylko oryginał japoński. tel. (12) 637 52 21 to nr do PS BIKES. oni juz nie "diluja" HONDA (teraz YAMAHA) ale dalej maja dojscia. Wiem, ze Kraków daleko ale zadzwon i popros zeby poszukali i konkretnie Ci cene podali (napewno sie beda wykrecac i marudzic) :clap: :biggrin:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...