Skocz do zawartości

Dobry trener ?


Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=13446&st=0

no tu jest teoria.

 

Czytales kiedy w Świecie motocykli byl artykul "enduro kazdy moze" ?

Malo bylo ale wytlumaczone co, jak i kiedy. Jak nie to wrzuce na serwer bo mam na kompie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś z kim można potrenować cross/enduro okolice poznania?Nie chodzi o jakiś wielki wyczyn ale o wpojenie zdrowych nawyków i zasad.Może jakaś sensowna literatura ?

 

Chcesz sie nauczyc jazdy w terenie to zapraszam do nas do Lusówka. Mamy tam mały tor motocrossowy i full terenów hard enduro w lasach( wielkie podjazdy, rowki, rzeczki itd). Mieszkasz na woli więc blisko i mozna przyjechać tylko jak bedziesz chcial przyjechać to daj znać bo narazie sprzęt moj w naprawie a ekipa jezdzi gdzieś daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=13446&st=0

no tu jest teoria.

 

Czytales kiedy w Świecie motocykli byl artykul "enduro kazdy moze" ?

Malo bylo ale wytlumaczone co, jak i kiedy. Jak nie to wrzuce na serwer bo mam na kompie.

pzdr

WIELKIE DZIĘKI ZA PORADNIK ,ZAWSZE NA POCZĄTEK COŚ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rozumujesz conieco po anglijsku albo nawet niekoniecznie to na początek fajny jest filmik instruktarzowy:

"Jeremy McGrath - Techniques of a champion (volume 1)"

IMHO jest on o wiele fajniejszy niż podobny Evertsa.

 

Do ściągniecia chociażby z emula.

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest doświadczony kolega, który stoi obok i wytknie ci błędy jakie robisz pod czas jazdy. Na początku mnie to wkurzało, ale z czasem doszedłem do wniosku, że uwagi doświadczonych kolegów dają efekty, a ja wielu rzeczy bym nie wiedział że robię źle. Nie chodzi o wyśmiewanie początkującego, tylko o uwagi typu - tu podnieś noge wyżej, tam daj gaz, tu trochę odpuść i zobaczysz że lepiej będzie. Zawsze z boku lepiej widać niż jadąc motocyklem. Takie jest moje zdanie.

 

P.S.

Filu, nogę już blisko trzymam :biggrin:

Edytowane przez kristi_rx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...