Skocz do zawartości

wypadzik do Austrii na pare dni


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

wlasnie palnuje wyjazd do Austrii po pare zakupow i wymyslilem ze polacze przyjemne z pozytecznym. plan taki:

trza wziac 2 dni wolnego - czwartek i piatek

 

-wyjazd czwartek ok. 10.00, przyjazd do Bratyslawy popoludniu ok. 14 -15.00

-znalezienie jakiegos taniego noclegu

-zwiedzanie Bratyslawy polaczone z konsumpcja :D - wieczor

-rano w piatek (ok 10.00) wyjazd do Wiednia po zakupy (przewidziane kupno szyby i kufra)

- po zakupach zwiedzanie Wiednia

-popoludniu powrot do Bratyslawy

-wieczorkiem bibka

- sobota jakies traski po Slowacji, tudziez Austrii

-wieczorem powrot do Bratyslawy i bibka :D:D:D

-niedziela jak dojde do siebie powrot do domu

 

i jak sie Wam podoba ??

moze ktos bedzie chetny? , termin do dogadania.

Czekam na chetnych.

 

p.s. co do noclegu to tez mozna sie dogadac co do formy, kwatery lub namioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos bedzie chetny? , termin do dogadania.

Czekam na chetnych.

 

p.s. co do noclegu to tez mozna sie dogadac co do formy, kwatery lub namioty.

 

 

witam

co do wykonania postaraj sie skontaktowac z kolega MARIAN ,byl i sluzy na pewno cennymi informacjami podebranymi z perspektywy Polskiego Bikera

 

pozdrawiam

DAKOTA :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Powoli ma w piź.... całe to dziadoswo dookoła mnie i brakuje mi takich przeżyć jakie planujecie, więc się piszę.

Proponuję jak najmniej gadania, planowania i biadolenia, a jak najwięcej decyzji i konkretów.

Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
vitki redwatery Dakoty i inne gady jedziemy!! trza tylko kase i czas zgrac w jedno... Moje moto wlasnie powraca do zycia wiec...  8)  :arrow:  :D  :arrow:  :lol:

 

Dakota juz tam jest, wlasnie wczoraj z nim gadalem i trzeba sie zaopatrzyc w rozne dziwne rzeczy na wjazd do Austrii, bo moga byc niemile niespodzianki :? a co do terminu to mialem na mysli wlasnie gdzies w czerwcu, a skoro pablo nie moze w 1 polowie czerwca to proponuje druga polowe, mi najbardziej by pasowalo 26,27,28,29 czerwca. 20 i 21 czerwca niestety u mnie odpada :D . Co do kosztow, to paliwo oczywiscie (kazdy ma rozne odleglosci), noclegi w zaleznosci od tego czy hotel czy pole namiotowe koszty rozne, w austrii gdzie podobno bezpieczniej na polu namiotowym niz na slowacji w hotelu doba kosztuje 5 euro za namiot + 3 euro za osobe, czyli drogo jak cholera. a jesli chodzi o alkohol to proponuje czysta wode kupiona na slowacji bo tanio. Teraz to wszystko niech podliczy jakis ksiegowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

o kurde nie zauwazylem, ze 28 czerwca sa imieniny boruty opssss. wiec wychodzi na to ze trzeba jechac w 1 polowie czerwca. dzisiaj w domu siade i poszukam jakichs tanich noclegow i podowiaduje sie ile co kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redwater, świat Ci się wali 20 - 21-ego? BO to jest termin który aż się prosi! Chętnie bym się załapał- mam prawie gotową listę zakupów dla Dakoty,więc można by połączyć przyjemne z pożytecznym... :D

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Redwater, świat Ci się wali 20 - 21-ego? BO to jest termin który aż się prosi! Chętnie bym się załapał- mam prawie gotową listę zakupów dla Dakoty,więc można by połączyć przyjemne z pożytecznym... :D

 

tak, polowa ludzi z firmy juz wziela wolne i ja nie dostane, a pozatym mam sobote pracujaca.

 

A co do wypowiedzi Michala, to oczywiscie w lipcu tez mogloby byc, ale znajac zycie to zawsze komus cos wypadnie i nie bedzie mozna tego do kupy zgrac :?

 

wiec proponuje wypowiadajcie sie jaki termin komu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Austrii to pare rad

 

- nie stawaj na autostradzie, a tym bardziej nie śpij na dziko 15 m od niej

- nie remontuj motocykla na polu namiotowym, i najlepiej nie jeździj po nim bo cie mogą z niego wywalić . ( samochodem to oczywiście można , ale motorkiem nie :D )

- nie przekraczaj nigdzie prędkości

- bierz jedzenie i części jak linki detki i inne pierdoły z Polski.

- nie dzwoń z tamtąd do Polski

- jak musisz jeść to kupuj wszystko w marketach jak Hofer , Lidl , Zielpunkt, - UWAGA - TAM JEST WSZYSTKO ZAMKNIĘTĘ W NIEDZIELE.

 

narazie tyle. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade we wrześnu do Dakoty ,odwiedzić go i przy okazji zaliczyć jakiś tam zlot harleya najwiekrzy w europie czy coś tam jakies bzdury ,w każdym razie jade we wrzesniu inny wczesniejszy termin mi nieodpowiada ,chyba że w jedną strone moge sie zabrać z kimś..w czerwcu ok 29

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...