Skocz do zawartości

czoper okol 3-4tys rusek japonia itp;) CO BRAĆ??


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM,

TAK JAK W TEMACIE SZUKAM JAKIEGOS MOTOCYKLA "CZOPEROWATEGO" NA PEWNO NIE SCIGACZA

MAM JESZCZE KUPE CZASUBO PRAWKO BEDE ROBIL W KWIETNIU MAJU 2003 TAKZE MOTO DOPIERO W PRZYSZLE WAKACJE ALBO NAWET I PO

ALE CHCIALEM SIE CONIECO ZORIENTOWAC JAK TO WYGLADA :D

 

SADZE ZE UDA MI SIE ZEBRAC DO TEGO CZASU OKOLO 3-4TYS (blogie marzenia)

interesuja mnie jakies ruski przerbione moze cos polskiego sam nie wiem

moze jakiegos starego japonca honde shadow itp

 

sam nie wiem :?

 

mam ograniczony budzet co chyba jest jednym z najwiekszych problemow :cry:

 

jak macie zdjecia tych motocykli co proponujecie to dajcie linka albo umiescie tutaj';)

bede bardzo wdzieczny

 

dzieki narqa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM JESZCZE KUPE CZASUBO PRAWKO BEDE ROBIL W KWIETNIU MAJU 2003

 

No to chyba pomyliłes rok, gdyż z tego wynika, ze prawko powinienes już miec :lol:

Nie myślałes o Junaku, za 3000 tysiace spokojnie dobry egzemplarz kupiusz...

Potwierdzam zdanie innych, ze za 3000 nie ma sensu kupować starej i w złym stanie Japonii, gdyż nieraz musimy dołożyć do niej znacznie więcej.

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze z miesiąc temu polecałbym Ci ruska ale dzisiaj-japonie

zupełnie inna bajka-przyspieszenia,prędkości,hamulce itp.,itd.

a za 4 tysiączki możesz wyhaczyć już całkiem fajny sprzęcior

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

a nie myslałeś o Simsonie AWo 425 - piekna maszyna , czterosów , bezawaryjna , no i przy okazji weteran - a ceny umiarkowane - za 3 tyś kupisz ideała., są też przerobione na chopperki i sam o takiej maszynce myśle.

 

pozdrawiam

 

Hm To mialem na myśli, naprawdę super są Awoki, znam kilku posiadaczy są bardzo zadowolenia a wygląd, dla mnie także super.

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę polecałbym Ci także AWO. Bezawaryjny, piękny sprzęt ( sam się takimi dwoma troszkę natłukłem). Co do Junaka - ładne ale jak lubisz dużo grzebać i mieć często uwalone smarem ręce. Rusek - największa z wymienionych moc ale niestety problemy z trwałością i spasowaniem podzespołów (naprawdę można się dużo nakląć przy tych sprzętach już w momencie składania silnika do kupy). Japonia - za tą kasę to nie polecam bo możesz się szybko przejechać. Zdarzają się sprzęty w dobrym stanie (loteria) ale zapewne jak wiesz z ogłoszeń w Polsce nie ma motocykli w złym stanie technicznym i z dużym przebiegiem :D . Cóż decyzja i tak będzie należeć do Ciebie.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twoim m-scu poszukałbym jakiegoś ruska. Awo są fajne ale silnik cherlawy

 

No te 12 czy 14 koni nie zachwyca .No i w dodatku trochę mały. Prądnica 6 V no i w dodatku to zabytek, o części trochę trudniej. Chociaż ostatnio pojawia się coraz więcej sklepów z częściami do AWO

 

RUSKI RULESS :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest fragment konwersacji

 

więc tak: Najlepszy sprzęt to chyba MW tyle że najdroższy i w dodatku ludzie zaczynają podrabiać MW czyli po prostu przerabiają Kaśki żeby wyglądały na MW

Są to chyba najlepszej jakości sprzęty rosyjskiej produkcji.

Tyle że jest to silnik dolnozaworowy o stosunkowo małej mocy (26)

Emka też jest dosyć dobrze wykonana. Szczególnie jest ceniona za rame na suwakach która nadaje je niepowtarzalną linię. ( moc jeszcze mniejsza 22 km )

 

Dniepry i Urale z lat 90 to podłej jakości produkcja. Trzeba się z tymi sprzętami nieźle narobić żeby dobrze hulały. Tyle że posiadają one górnozaworowe silniki o większej mocy 32-38 Km, a i mniej benzyny im potrzeba. Dniepr jest trochę bardziej konstrukcyjnie do przodu. Wał na panewkach, wydajna pompa oleju . Ural ma więcej wspólnego z K750 czy M72

 

więcej na

http://forum.motocyklistow.swiata.pl/viewt...opic.php?t=4220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...