Skocz do zawartości

Przykład głupoty i durnego szpanu pod 2oo


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wy w tej Warszawie jakies inne zasady ortograficzne macie? Czytajac Wasze posty mozna sie tylko uwstecznic! Epoka kamienia lupanego....

 

Powiedział to ktoś kto zamiast napisać Poznań napisał Posen :biggrin: Przygadał kocioł garnkowi :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o zamknięcie tego tematu, bo wywiązuje się niepotrzebna dyskusja, która i tak niczego nie zmieni. I proszę o nie wyciąganie pochopnych wniosków. Co poniektórzy jak widzę strugają tutaj ważniaków. I po co? Żeby pokazać i udowodnić, jacy to niby ,,durnie" jeżdżą po naszych ulicach??? Równie dobrze mogło się to zdarzyć każdemu z nas. Mędrkowanie i ocenianie niczemu nie służy a na pewno nikomu nie pomoże. To tyle, co mam do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział to ktoś kto zamiast napisać Poznań napisał Posen :biggrin: Przygadał kocioł garnkowi :buttrock:

Uderz w stol, to sie nozyce odezwa... A to Misiaczku akurat do Ciebie nie bylo :crossy: Posen=Poznan ,ino w obcym jezyku.No,ale tego juz wiedziec nie musisz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Misiaczku akurat do Ciebie nie bylo :crossy: Posen=Poznan ,ino w obcym jezyku.No,ale tego juz wiedziec nie musisz :biggrin:

 

Misiaczka to szukaj na Dąbrowskiego :biggrin: Co do języka to jesteś w Polsce a nie w Deutchland :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiaczka to szukaj na Dąbrowskiego :biggrin: Co do języka to jesteś w Polsce a nie w Deutchland :buttrock:

Dabrowskiego to byl mazurek czy jakas inna kremowka :biggrin: A jednak Klaudiuszu jezyki naszych zachodnich sasiadow obce Cie nie sa :crossy:

Edytowane przez zajc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabrowskiego to byl mazurek czy jakas inna kremowka :biggrin: A jednak Klaudiuszu jezyki naszych zachodnich sasiadow obce Cie nie sa :crossy:

 

No akurat to Ulica w mieście Posen, ale chyba lepiej Czersk znasz :buttrock: Co do języka to nazwisko zoobowiązuje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo Cie tam, wiec nie wyrażaj opini. wiadome jest, że walony motor nigdy nie bedzie taki jaki byl przed. ważne że nie ma nawet 1% uszczerbka na niczyim zdrowiu. to jest ważne. reszta rzecz nabyta.

 

a jaki masz twoj nabyty motocykl ze ci go zal nie bedzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą rok temu za pamiętnych czasów poprzedniego motocykla kilka razy miałem taka sytuacje że bym sie wjeb.. na krawężnik po mimo 70km/h

gdyż przed tym durnym łukiem jest taki garbik który podbija przy przyspieszeniu/hamowaniu i raz mnie nawet lekko zniósł że już chciałem mówic "o kur##" I od tego momentu zawsze staram sie opamietać.

Uwarzam (nie było mnie wiec wsumie moje zdanie sie nie liczy) że to głupi zbieg okoliczności na zasadzie że "motylek zamachał w chinach to u nas jest wichura".

Życze szybiego powortu do zdrowia waszym kochanym maszynkom.

 

Pozdrawiam Sz6sty

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat to Ulica w mieście Posen, ale chyba lepiej Czersk znasz :crossy: Co do języka to nazwisko zoobowiązuje :icon_razz:

Klaudiusz-zaimponowales mi ,serio.Co ja bym bez Ciebie zrobil.Sprawdzilem w spisie ulic i faktycznie JEST :buttrock: Dzieki Ci za uswiadomienie mnie, moj Masta :biggrin: Co do nazwiska-czyzby Kloss ? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ten temat ku przestrodze, bo nikt mi nie wmówi, ze gość w czapeczce, normalnych butach (zaden strój motocyklowy) i kurtce moto nie jechał tam szybko. Bo niestety stałem pare metrów od wypadku i widziałem co zrobił. Jesli komuś nie jest żal motocykla, to za pare miechów, kiedy bedzie chcial ściągnąć kase z OC, zapłacze sie na smierc - bo niełatwo jest wyrwac pieniadze od ubezpieczalni. Wtedy wszyscy obrońcy porządku i sprawcy beda mogli sie wypowiedziec: "tak, głupio sie stało, ale dobrze ze wszyscy żyją. Co prawda 5 miesiac nie mam kasy za motocykl lecz cóż, zdarza się przecież". A jakby sie cos stało? Jakby w kogoś przyjebał? Tam nie było pusto, a Adu Ty wiesz o tym najlepiej. Zapewne każdy napisałby że zdarza się? O tyle dobrze ze to "tylko" motocykle (mimo ze roz**bał jedne z droższych), ze nie trafił w kogos stojącego w pobliżu. Wtedy żaden z Was nie ośmieliłby sie pewnie napisać ze "zdarzyło sie" i "gość z dużym doswiadczeniem". Jak widac nie miał doswiadczenia z uliczką pod 2oo, skoro go tam wyjebało na chodnik.

 

Widze zewiesci sie rozchodza jak błyskawica........w woli wyjasnienia niemoj to był moto, stałem i widzialem całą sytuacje i znam własciciela africy....

Nie bede tłumaczył. co i jak był ubrany czy miał kurtke adidasa czy motocyklową ( amial motocyklowa)

Tylko jedna sprawa nie robcie afery ze jechał 100 bo zaraz bedzie ze jechał 120 i wiecej..i czy zablokował tylni hamulec czy przedni.

Popierwsze GOSC PRZEZYL.. no zapewne lepeij zeby sie zabił było by co pisac.... w czapecee i addidaskach daj spokuj patrzyles jakiemial buty/./? bo ja tak,,,, czapeczka pzy 100 mu z głowy nie spadła? hmmm moze mial na gwozdek zabita?

a po kieszeni go nie udezy,.,.,. i nie bedzie to jego najdrozsza przejazdzka wszystko idzie z OC własciciela motoru...

WŁAŚCICIELE USZKODZONYCH MOTOCYKLI---- rozmawialem z wami widzielismy co sie stało.(czesc ne widziala i byla w szoku) Jest mi niezmiernie dobrze ze moge powiedziec ze macie klase... za spokój opanowanie emocji waszych, za podejscie do całej sprawy i sprawcy.. Pokazaliscie się z najlepszej strony , a że było paru krzyczących mądrych TETRYKOW cózzzz pogadaja sobie i to ich co sobie powiedza...

Wiadomo,że lepiej zeby takie sytuacje sie nie zdazały ale sie zdażyło i to w bardzo dziwnych nimozliwych do wyjasnienia okolicznosciach ( prosta droga i jyz byl motor zwalniany na hamulacach)

Sprawca z tego co wiem jezdzi na moto od 16 roku ma identyczny motor od ponad 3 lat...

Wszystko to jest troche dziwne jak do tego doszło..

a i jeszcze jedno opis tytulu jest do bani

DURNY SZPAN? POPIS? no fakt kasujac 5 motorów to jest niezły popis.....

Prawda jest tak ze ,,sprawca w włascicielem afri.. dzien wczesniej 5 godzin kombinowali z tłumikiem..

dzisiaj mieliesmy przyjemnosc go ogladac i słychac, wiadomo najlepiej wczasie jazdy słychac,,

A napewno niet nie próbował swoich sił na prostej czy z głosnym hamowaniem .. To raczej nie scigacze zeby tak sie wygłupiacto jest Africa Twin ( bez urazy)

 

No jasne, zaraz sie okaże ze w ogole to jechał 5 km/h i to była lekka parkingówka :biggrin:. Fakt, nie miał adidasków - to były jakies lepsze buty, podobne do adidasków - ale chyba nie na motocykl :buttrock:. I na pewno nie probował swoich sił na prostej. Jego po prostu wiatr pchał z taka predkoscia. Nie wydaje mi sie, zeby przy małej predkosci mozna było pogiac rame, tarcze i wahacz w XJR...

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba są bo pisze się Deutschland ... :crossy:

Zależy w jakim języku :biggrin:

 

Zajc, no nie Klos, plissssss :biggrin:

 

nowy011 nikt sie kłóci :buttrock:

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...