Skocz do zawartości

SD-Enduro and Stunt


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dibo to jak może dasz inne filmiki ??

Szczególnie czekam na filmiki z NSR50 :)

Ogólnie to możesz dać i swoje filmiki z mtx.

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tEn krecilismy jeszcze aparatem cyfrowym.Nastepne bedziemy krecic kamera.A obrabiamy w windows maker 2.tyle ze to obrabianie trwa 30 minut i efekt bidny jest:Pprzejdziemy chyba na inny program a ja kbedzie kamerka cyfrowa to efekt moze byc rzeski :)filmy z nsr bedą w sobote:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się wtrącam, ale do edycji filmów szczerze polecam Ulead MediaStudio Pro (im nowszy, tym lepiej). Ja używam go do montażu różnych filmików, opcje ma nawet ciekawe. Trochę się muli na słabszym procku (Celeron 2.4 GHz - ale mam mało ramu i zawalony dysk), za to bez problemu odczytuje większość nawet dosyć egzotycznych formatów, w tym oba QuickTime'owe. A konwertować można z wykorzystaniem każdego kodeka. W porównaniu z Windows Movie Maker jest bardziej profesjonalny, szkoda że po angielsku. Jedyny na razie kłopot, z jakim się zetknąłem, to problemy w edycji napisów zajmujących więcej niż wysokość ekranu. Gdyby komuś udało się to ominąć, piszcie (choćby na maila). Aha, może spolszczenie ktoś zrobił? :-P

 

P.S. Poza tym, jest rozwiazanie dla zatwardziałych konserwatystów stawiających na WMM - istnieją przecież konwertery. Wystarczy dobrze poszukać. Polecam tutaj Tucows.pl (przyda się też jakiś serialik, bo to same triale :-)).

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motowojtas wszystko wytłumaczyłem Ci w temacie motorowerowe filmy.

 

Dibo czekam na filmiki z NSR:)

 

Ps. Przecież wiadomo, że z każdym filmem jakość będzie lepsza.

 

Pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie boje stawac na gome :icon_mrgreen: wole tego nie robic

Nieno niedziwie sie ja też na suzi boje sie na kółko wskoczyć

Ale chętnie bym sie nauczył :banghead: Spoko to wygląda

Najlepsze było to że jak niemiałem suzuki to mówiłem sobie że będe się uczył jazdy takiej jak "weele"(niewiem jak sie pisze)i "endo" po kupnie moto już tak niemyśle

(narazie wystarczy mi radość z jazdy)

Pozdrawiam MUMA :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa tez sie balem jeszcze jakies 3 miesiace temu ale przelamalem strach i teraz nie odczowam zadnego strachu na gumie :icon_mrgreen: Zysio chwala ci ze oklamujesz ludzi ze nie bedziesz jezdzil na gumie :banghead: Co wam powiem to wam powiem ale rx ma 30Km i latanie nim na niskiej gumie dosyc duzą odleglsocią to jak lizanie cycków :banghead: Bubazoim co do ciebie to zle robisz.Bo jak narazie to cwiczysz jazde na gumie ale na pałe.Tzn zadnej kotroli nad moto i albo pojedziesz kawalek albo wyjebiesz na plecy.Sprawa jest naprawde prosta.jedna noge daj na heblu drugą na tylnej nuzce.strzelasz ze sprzegla i ciągniesz naprawde wysoko.Nie buj sie jak za wysoko pociagniesz to lekko wcisnij hebel. i tak wkulko :Ptroche balansuj cialem zeby cie na boki nierzucalo:P A na film z Nsr tez czekam i sie doczekac nie moge :icon_eek:

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na film z Nsr tez czekam i sie doczekac nie moge :banghead:

 

 

No miał być w sobote, a sobota już jest :icon_mrgreen:

Więc.... :smile: Heh nadal czekam.

 

 

Pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zysio chwala ci ze oklamujesz ludzi ze nie bedziesz jezdzil na gumie Co wam powiem to wam powiem ale rx ma 30Km i latanie nim na niskiej gumie dosyc duzą odleglsocią to jak lizanie cycków

hehe dibo szkoda ze nie jestes taki cwany jak ci dam sie przejechac bo widze ze cos ci nie wychodzi jazda na gomie na rx na niskiej gomie osmieszasz sie troche ze udajesz takiego gwiazdora ze dla ciebie wszystko to pikus ja sie boje i tyle coc bym mial 50 km nie bede latac na gomie i tyle a ty caly czas sie tego czepiasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...