Skocz do zawartości

ŚRODA W 2OO


Piocho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mam pomysł:

Niedawno byłem w Gdańsku i Gregor zabrał mnie na cotygodniową środową "lanserkę" na Zaspie. Gdańsk ma takie spotkania co środę. Każdy wie, że jak we środę przyjedzie na Zaspę to spotka tam kupę motocyklistów.

 

Uświadomiłem sobie, że Warszawa czegoś takiego nie ma (no chyba, że ma - wyporwadźcie mnie z błędu jeżeli w nim tkwię). Pomyślałem sobie, że fajnie by było, gdyby coś takiego i u nas było - w końcu stolica, a organizacyjnie kiepściutko.

 

Idealnym miejscem byłyby 2OO. Wczoraj (środa) byliśmy w 2OO. Ja, mallutkii, aker, januszm, Ryży Koń i Paweł. Poza tym puchy. Fajnie by było gdybyśmy w Wawie mieli również taką świadomość, że jak we środę wieczorem podjedziemy pod 2OO to będzie z kim pogadać, a może i pojeździć. Tylko to musi być ustalony jeden konkretny dzień. Mnie podoba się ŚRODA W 2OO - raz, że środek tygodnia, dwa, że mam wielki sentyment do Gdańska od niedawna - taki hołd w ich stronę.

 

Co myślicie?

 

 

 

PS. wiem, ze cotygodniowe pisze sie razem - nie umiem zmienic tytulu posta. To dla jezykowych - uwaga trudne slowo - purystow. :banghead:

Edytowane przez Piocho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to juz jest :banghead: tylko ze nie środa a czwartek, kiedyś moze tłumniej w ten dzien nawiedzali forumowicze 2oo, ale generalnie zjawisko istnieje. (moze nadal tlumnie nawiedzaja tylko ja jakos nie mam czasu zbyt czesto sie tam pojawiac)

Pozdrawiam

 

Aha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tymi spotkaniami. Nie wiedziałem, że są takie w czwartki, chyba nie cieszą się zbytnią popularnością?

Zazwyczaj jak podjeżdżam pod 200, to ktoś jest znajomy z forum, nie zależnie od dnia.

Dzięki za wczorajsze spotkanie, było miło mi poznać :banghead:

 

Pozdrawiam

januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnym miejscem byłyby 2OO. Wczoraj (środa) byliśmy w 2OO. Ja, mallutkii, aker, januszm, Ryży Koń i Paweł. Poza tym puchy.

O której byliście? My z Dziadem okupowaliśmy 2oo po 21; poza tym było jeszcze parę osób z forum.

 

Generalnie to juz jest :banghead: tylko ze nie środa a czwartek

Z tym że we czwartki zwykle zbierali się precle, podczas gdy nasi forumowicze tłumnie nawiedzali 2oo w piątki; chociaż ostatnio towarzystwo się tasuje.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jak podjeżdżam pod 200, to ktoś jest znajomy z forum, nie zależnie od dnia.

Taki już urok tego miejsca. :banghead:

 

 

Ja z Pawłem przed 21 odjechałem.

To żeśmy się rozminęli.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, warszawiacy. tak to u was jest. A może czwartek, a może piatek, a może środa, a może precle, a może dupa..... :-)

 

Spotkajcie się w końcu i już.

 

wyluzka i jeszcze raz wyluzka :-)

 

Greg nie bądź taki surowy :biggrin:

Coś sięjednak i w Wawie dzieje: Piocho oddaje kondona mallutkiemu, aker odwiedza AGE, czasem z Pawłem Tymbarka wypijemy w 2OO, spotkamy nowe twarze - patrz :buttrock: januszm - i jest przyjemnie :biggrin: .

Zaspa przecież tez nie zawsze byla, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...