Skocz do zawartości

W końcu jest...


Gość Panna Nervosa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Panna Nervosa

Witajcie - chwale sie, ze stalam sie kilka dni temu posiadaczka Hondy CBF 500. Jest taka ładna i srebrna...

Trochę się bałam, że to zbyt potworowaty motocykl na początek ale myślę, że będzie o.k.

Teraz pozostaje zdać egzamin i czekać na prawkoooo (a doczekać się już nie mogę). :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - chwale sie, ze stalam sie kilka dni temu posiadaczka Hondy CBF 500. Jest taka ładna i srebrna...

Trochę się bałam, że to zbyt potworowaty motocykl na początek ale myślę, że będzie o.k.

Teraz pozostaje zdać egzamin i czekać na prawkoooo (a doczekać się już nie mogę). :banghead:

Gratulacje i powodzonka na prawku.

Moze się pochwalisz i wkleisz jakies fotencje Twojej maszyny??:banghead:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zakup jest dobry jak jest to motor:) Gratuluje.

Nie czekaj na prawko i dosiadaj maszyny, bo będziesz miał problem zasnąc jak sobie nie pojeździsz.

Sprzętu nie ma się co bać, ale wypada zawsze zachować zdrowy rozsądek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Panna Nervosa

Gratulacje!

Zdawaj jak najszybciej prawko i na drogę (ale rozsądnie).

 

Pokaż to swoje cudo, zrób jakieś zdjęcia.

 

Zdjecia mam ale nie wiem jak mam je tutaj zamiescic. Zreszta maszyna jak kazda cbf 500 - nic sie nie zmienilo szczegolnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Panna Nervosa

spoko. kolojny zMOTOryzowany. Ciekawi mnie jedno ze coraz częsciej ludiz ekupuja moto a potem robia prawko na moto???Zeby motywacja była czy jak?? heheh

 

pozdro udanego sezonu 2oo6 i kolejnych.

 

Moze cos w tym jest choc ja prawko zaczelam juz wczesniej. Zawsze mozna przyjemniej rozpoczac dzien spogladajac na czekajacego w garazu potwora. Zreszta moj ojciec sobie troche pojezdzi nim kupi swojego :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję hondzi.

Zanim dostaniesz prawko i jeśli czujesz sie pewnie to możesz sobie już troszkę poćwiczyć technikę jazdy gdzieś na bocznych, nieruchliwych trasach, co bys potem nie miała takiego stesa wyjeżdżając na nasze wspaniałe krajowe drogi - ale do niczego nie namawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Panna Nervosa

Gratuluję hondzi.

Zanim dostaniesz prawko i jeśli czujesz sie pewnie to możesz sobie już troszkę poćwiczyć technikę jazdy gdzieś na bocznych, nieruchliwych trasach, co bys potem nie miała takiego stesa wyjeżdżając na nasze wspaniałe krajowe drogi - ale do niczego nie namawiam.

 

Się głośno nie mowi, ale się rozumie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...