Skocz do zawartości

Jak poznać forumowicza na zlocie !!!


MARCYŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na zlocie w Jedwabnym chłopaki poznali mnie po kurtce, na forum rozmawialiśmy o ciuchach na moto, nie zdążyłem zdjąć kasku na parkingu a koledzy z forum do których dojechałem mówią ty jesteś alfonso z forum? Szczęka spadła mi na ziemię :) świat jest bardzo mały :buttrock: kontak mamy do dziś i jeździmy razem na różne zloty i imprezki. Pozdrowienia dla Bielska Podlaskiego i Szepietowa :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja niedawno zrobiłem sobie taką tabliczkę z blachy aluminowej pod tablicę rejestracyjną. Na tej tabliczce napisałem:

"4UM.MOTOCYKLISTOW

YARECK"

I jestem pewien, że teraz każdy b edzie wiedział któz to jedzie.

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wszystko dobrze zrobiłem to tu jest fotka mojej tabliczki:

http://img473.imageshack.us/img473/3986/tabliczkann7.jpg

http://img55.imageshack.us/img55/6591/tabliczka2yh3.jpg

 

Kurcze trochę małe te zdjęcia, ale jak chciałem wrzucić większe to pojawiał się komunikat o niemożności wyświetlenia strony i takie tam.

No ale chyba co ma być widać to widać.

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś reflektował na taką tabliczkę, to jestem w stanie mu takową zrobić.

Niebawem zrobię podobną dla "Ona w czerwonych kozakach", która bedzie w Borkach, więc bedziecie mogli ocenić sami.

Ja może też się tam zjawię w niedzielę ale na 100% nie mogę obiecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy myślał ktoś z was aby zrobić "I zlot Forum Motocyklistów"???

Miejsce wybrać wówczas takie aby każdy miał wzglednie tyle samo do przejechania.

Oczywiście znaczki,koszulki itd.Tylko teraz pytanie czy by się ktos tego chciał podjąć?Bo przy tego typu imprezie jest sporo robotki:)

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy myślał ktoś z was aby zrobić "I zlot Forum Motocyklistów"???

Miejsce wybrać wówczas takie aby każdy miał wzglednie tyle samo do przejechania.

Oczywiście znaczki,koszulki itd.Tylko teraz pytanie czy by się ktos tego chciał podjąć?Bo przy tego typu imprezie jest sporo robotki:)

 

Ja nie wiem co tak kombinujecie, było tyle edycji koszulek forumowych, najlepsza forma rozpoznania sie na Zlocie :icon_mrgreen:

 

Co do Zlotu, to chyba Borki były zawsze Zlotem forumowym, w tym roku też są tylko kto inny je organizuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co tak kombinujecie, było tyle edycji koszulek forumowych, najlepsza forma rozpoznania sie na Zlocie :icon_mrgreen:

 

Co do Zlotu, to chyba Borki były zawsze Zlotem forumowym, w tym roku też są tylko kto inny je organizuje :wink:

 

Super fajnie,ale od Szczecina to kawał drogi. Nasza grupa licząca koło 50-60 osób też by do was dołączyła, jeśli Borki były by do 250 km od Szczecina. Dla nas taka trasa jest fajna ale na dłużej niż weekend.

Stąd pomysł na pierwszy zlot o takiej nazwie "I zlot F.M."

W każdym razie jeśli faktycznie w ten weekend impreza u was się odbędzie to udanej zabawy wam życze w imieniu Śledzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...